Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1596
SONJA RAJKO (FINIDA)
SUNDAY
1596
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
600
3
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
SUNDAY
600
3
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1693
1
SARA TOPČAGIĆ (USK KS)
1082
EMA MARČEC (GLOBUS)
1596
SONJA RAJKO (FINIDA)
657
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
SUNDAY
2176
0
MIA ZETICA (KGB)
2327
2
VANA ŠNOBL (NOKACHI)
1083
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
2206
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
1669
BELMA GROŠIĆ (USK KS)
SUNDAY
600
4
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1082
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
SUNDAY
1596
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
657
0
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
SUNDAY
2176
0
MIA ZETICA (KGB)
1083
7
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
SUNDAY
2206
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
1669
1
BELMA GROŠIĆ (USK KS)
SUNDAY
600
1
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
657
4
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
SUNDAY
1083
4
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
1669
1
BELMA GROŠIĆ (USK KS)
SUNDAY
657
0
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
1083
2
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
2176
MIA ZETICA (KGB)
SUNDAY
1669
1
BELMA GROŠIĆ (USK KS)
2176
4
MIA ZETICA (KGB)
Medalists
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. PIOVANO CHIARA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. MIA ZETICA, Mladost