Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata - U 21 (muški)(YU)
2255
UROŠ VUKMIROVIĆ (SRBJNTM)
SUNDAY
2255
2
UROŠ VUKMIROVIĆ (SRBJNTM)
1354
3
CRISTIAN SERRA (91174)
SUNDAY
1354
2
CRISTIAN SERRA (91174)
760
3
VLADIMIR MIJAČ (BAR)
SUNDAY
2255
5
UROŠ VUKMIROVIĆ (SRBJNTM)
1421
0
MORENO EMANUELLE PINTER (PRINC)
504
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
1354
CRISTIAN SERRA (91174)
1177
BÁLINT SZEKÉR (BAL78)
SUNDAY
1374
0
TOMMASO PROSERPIO (91174)
1805
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
1774
TAMÁS FORGÁCS (VASAS)
760
VLADIMIR MIJAČ (BAR)
1318
MAKS LUKA ŠENJUG (VIROVTC)
SUNDAY
2254
5
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1422
0
NIKOLA SOLOMUN (PRINC)
1224
DANIEL COHEN (ISRAEL)
1373
MORGAN SAMMASSIMO (91174)
2054
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
1375
ANDREA BOSCHINI (91174)
1176
ANDRÁS KAUER (BAL78)
505
ENRIKO DUŠKA (SLOVKNT)
1417
LUKA BOKARICA (PRINC)
SUNDAY
2255
2
UROŠ VUKMIROVIĆ (SRBJNTM)
504
3
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
SUNDAY
1354
5
CRISTIAN SERRA (91174)
1177
0
BÁLINT SZEKÉR (BAL78)
SUNDAY
1805
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
1774
5
TAMÁS FORGÁCS (VASAS)
SUNDAY
760
5
VLADIMIR MIJAČ (BAR)
1318
0
MAKS LUKA ŠENJUG (VIROVTC)
SUNDAY
2254
5
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1224
0
DANIEL COHEN (ISRAEL)
SUNDAY
1373
0
MORGAN SAMMASSIMO (91174)
2054
0
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
SUNDAY
1375
0
ANDREA BOSCHINI (91174)
1176
0
ANDRÁS KAUER (BAL78)
SUNDAY
505
0
ENRIKO DUŠKA (SLOVKNT)
1417
0
LUKA BOKARICA (PRINC)
SUNDAY
504
4
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
1354
1
CRISTIAN SERRA (91174)
SUNDAY
1774
2
TAMÁS FORGÁCS (VASAS)
760
3
VLADIMIR MIJAČ (BAR)
SUNDAY
2254
4
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
2054
1
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
SUNDAY
1375
0
ANDREA BOSCHINI (91174)
1417
5
LUKA BOKARICA (PRINC)
SUNDAY
504
3
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
760
2
VLADIMIR MIJAČ (BAR)
SUNDAY
2254
4
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1417
1
LUKA BOKARICA (PRINC)
SUNDAY
504
1
JULIAN ENRIK SMOLIGA (SLOVKNT)
2254
4
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
SUNDAY
1224
1
DANIEL COHEN (ISRAEL)
1422
4
NIKOLA SOLOMUN (PRINC)
SUNDAY
2054
4
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
1422
1
NIKOLA SOLOMUN (PRINC)
SUNDAY
1417
5
LUKA BOKARICA (PRINC)
2054
0
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
Medalists
1. JOVAN SIMIĆ, Karate Federation of Serbia
2. JULIAN ENRIK SMOLIGA, Slovak National Team
3. VLADIMIR MIJAČ, Bar
3. LUKA BOKARICA, PRINC1