Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Sisak Kup 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (MU5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
57
0
BORNA ŠTEFINEC (SAMOBOR)
17
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. BORNA ŠTEFINEC, SAMOBOR
2. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
64
FRANKO REMUS (SAMOBOR)
58
0
NIKO TOMLJANOVIĆ (SAMOBOR)
64
0
FRANKO REMUS (SAMOBOR)
66
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
62
0
DAN GIUNIO (SAMOBOR)
45
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
60
GREGOR HUMPLIK (SAMOBOR)
64
0
FRANKO REMUS (SAMOBOR)
66
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
45
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
60
0
GREGOR HUMPLIK (SAMOBOR)
66
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
45
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
60
0
GREGOR HUMPLIK (SAMOBOR)
62
0
DAN GIUNIO (SAMOBOR)
Medalists
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. JAKOV UDOVČIĆ, SAMOBOR
3. FRANKO REMUS, SAMOBOR
3. GREGOR HUMPLIK, SAMOBOR
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
129
0
FILIP GELJIĆ (VK)
130
0
MISLAV ILIČIĆ (VK)
Medalists
1. FILIP GELJIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. MISLAV ILIČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (MU5)
164
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
59
0
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
63
0
TIN CAREK (SAMOBOR)
85
0
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
164
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
63
0
TIN CAREK (SAMOBOR)
Medalists
1. IVANO SAMBOL, ALFA
2. TIN CAREK, SAMOBOR
3. MIHAEL KRIŽETIĆ, SAMOBOR
3. KARLO KLARIĆ, KK KTC KRIŽEVCI