Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Sisak Kup 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
IPON ZAGREB
JASTREB
KARATE KLUB "VINKOVCI"
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OPATIJA
Polet
RI CROATIA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
Cicibanke (B1)
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
133
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
26
0
KARLO SELAK (CRO)
Medalists
1. FILIP CVETKO, KK KIK
2. KARLO SELAK, RI CROATIA
3. ----
3. ----
Cicibanke (B1)
135
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
201
0
LANA BARUŠIĆ (KONDURA)
192
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
97
0
KARLA ROVAN (DELTA)
201
0
LANA BARUŠIĆ (KONDURA)
192
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
Medalists
1. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
2. LANA BARUŠIĆ, Kondura Sisak
3. KARLA ROVAN, Delta
3. LORENA HALUDEK, KK KIK
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
32
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
43
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
32
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
163
0
IVAN SALIJEVA (KKSISAK)
32
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
1
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
43
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
146
0
DOMINIK RUBČIĆ (TRNJE)
136
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
163
IVAN SALIJEVA (KKSISAK)
178
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
41
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
27
DAVID MAKAR (TIGAR)
176
0
LEO OVANIN (TIGAR)
134
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
14
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
1
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
43
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
146
0
DOMINIK RUBČIĆ (TRNJE)
163
0
IVAN SALIJEVA (KKSISAK)
41
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
27
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
134
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
14
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
1
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
163
0
IVAN SALIJEVA (KKSISAK)
41
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
134
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
1
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
41
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
27
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
178
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
134
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
178
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
Medalists
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
3. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška
3. KARLO HALUDEK, KK KIK