Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Sisak Kup 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
IPON ZAGREB
JASTREB
KARATE KLUB "VINKOVCI"
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OPATIJA
Polet
RI CROATIA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
104
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
104
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
209
0
LUKA REPAR (JASTREB)
67
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
171
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
46
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
104
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
67
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
171
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
46
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
67
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
46
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
171
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
Medalists
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, CBS PULA
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
181
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
106
0
MATEJ SUHINA (KGB)
105
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
181
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
105
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. FRANKO VALENTIĆ, Mladost
3. MATEJ SUHINA, Mladost
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
83
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
131
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
83
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
107
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
131
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
153
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
127
NIKA BRKIĆ (VK)
107
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
131
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
153
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
127
0
NIKA BRKIĆ (VK)
107
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
127
0
NIKA BRKIĆ (VK)
153
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
Medalists
1. OZANA VUJEVIĆ, Mladost
2. NIKA BRKIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. KATARINA SKENDEROVIĆ, STUDENT