Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -30
1736
3
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
607
2
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
1736
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
45
5
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
45
2
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
1861
2
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1861
10
NIKOLA BIRAČ (0354451)
531
0
DARIS TARIĆ (CHAMPIO)
145
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
729
0
BENEDEK BENE-GILANYI (UTE)
1432
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
1505
0
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1520
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
1736
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
875
8
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
607
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
1470
2
VITO HULINA (VGORICA)
733
0
LORANT MARCELL LOSONCI (UTE)
45
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
619
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
1031
0
AHMED BUSNOV (KARATEK)
144
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
346
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
1714
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
2029
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1730
3
JAN CANJAR (KA 1969)
1512
4
PETER BESSONOV (UKF)
2027
TIGAR DURAKOVIC (JAJCE)
723
2
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
731
4
ARMIN HECKER (UTE)
532
ZEJD TARIĆ (CHAMPIO)
1861
2
NIKOLA BIRAČ (0354451)
729
1
BENEDEK BENE-GILANYI (UTE)
1505
4
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1520
0
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
875
8
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
607
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
1470
2
VITO HULINA (VGORICA)
45
0
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
619
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
144
2
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1714
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
2029
7
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1512
9
PETER BESSONOV (UKF)
2027
0
TIGAR DURAKOVIC (JAJCE)
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
532
2
ZEJD TARIĆ (CHAMPIO)
1861
8
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1505
0
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
875
9
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
45
1
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
144
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
2029
4
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1512
0
PETER BESSONOV (UKF)
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
1861
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
875
4
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
2029
2
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
731
0
ARMIN HECKER (UTE)
875
6
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
2029
3
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1714
NOUHE LAOUZAI (PDP)
144
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1714
3
NOUHE LAOUZAI (PDP)
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
1714
7
NOUHE LAOUZAI (PDP)
Osvajači medalja
1. NIKAN KLIAVIN, EDELVEIS
2. RIJAD MRAKOVIC, KUMITE Jajce
3. OGNJEN BRKIĆ, ENERGIJA
3. NOUHE LAOUZAI, Academy Ponte di Piave asd