Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -38
746
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
1762
1
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
1762
5
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
232
4
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
1762
2
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
827
3
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
899
8
NOA ŠEŠET (IVANEC)
603
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
424
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
730
4
BALAZS FARAGO (UTE)
827
6
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
446
0
CIAVARELLA RICCARDO (TALARIC)
846
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
624
4
KARLO PANIĆ (KK IPON)
746
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
1036
0
FEJSAL NEZIRIĆ (KARATEK)
1762
0
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
1460
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
1278
4
GELA KIRIA (LEADER)
232
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
897
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
747
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
342
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
1060
9
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
379
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
1203
0
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
1938
FARIS RAMIĆ (NIC)
348
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
441
4
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
847
0
MLADEN KOŽUL (ŠIROKI)
1078
8
ALIAKSANDR PAULOVICH (UNMEI)
1447
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
1721
0
NIKOLAY TSANEV (NIKON)
599
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
899
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
730
0
BALAZS FARAGO (UTE)
827
2
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
846
0
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
624
7
KARLO PANIĆ (KK IPON)
1762
3
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
1278
3
GELA KIRIA (LEADER)
232
5
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
747
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
1060
5
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
1203
1
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
1938
0
FARIS RAMIĆ (NIC)
441
1
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
1078
0
ALIAKSANDR PAULOVICH (UNMEI)
1447
1
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
599
6
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
730
0
BALAZS FARAGO (UTE)
827
3
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
624
2
KARLO PANIĆ (KK IPON)
232
1
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
1060
4
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
1203
0
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
441
1
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
599
0
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
827
1
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
624
2
KARLO PANIĆ (KK IPON)
1060
4
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
441
0
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
624
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
1060
2
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
747
1
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
342
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
1203
3
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
747
3
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
441
2
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
747
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
Medalists
1. ZSOMBOR TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
3. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. CARRARESI ALESSANDRO, ASD TALARICO KARATE TEAM