Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici +46
1294
0
ANTON SVIRYDAU (PGSHUOR)
47
2
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
47
2
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
22
0
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
47
0
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
426
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
1294
0
ANTON SVIRYDAU (PGSHUOR)
47
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
1637
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
22
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
426
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
136
0
GAL OČKO (SEKI)
839
TOMO KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
148
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
655
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
1817
3
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1091
0
VADIM LARKIN (UNMEI)
1535
PETAR ŠAKOTA (KKŠB)
783
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
357
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
349
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
1053
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
1600
ADI PIPAL (TUZ)
596
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
47
0
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
1637
0
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
22
4
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
426
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
839
0
TOMO KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
148
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
655
1
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
1817
7
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1535
0
PETAR ŠAKOTA (KKŠB)
783
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
357
0
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
349
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
1053
0
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
1600
1
ADI PIPAL (TUZ)
596
3
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
1
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
22
0
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
426
1
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
655
0
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
1817
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
357
1
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
349
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
596
1
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
0
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
426
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
357
2
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
596
0
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
357
2
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
783
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
1817
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
783
3
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
596
4
MILAN LEPER (ENERGIJ)
783
1
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
Medalists
1. HASSAN SELIMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. OLEKSANDR MATSERUK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. MILAN LEPER, ENERGIJA