Kumite - Učenici -30
1. NIKAN KLIAVIN, EDELVEIS |
2. RIJAD MRAKOVIC, KUMITE Jajce |
3. OGNJEN BRKIĆ, ENERGIJA |
3. NOUHE LAOUZAI, Academy Ponte di Piave asd |
|
|
|
Kumite - Učenici -34
1. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
2. ARTUR GLUSHCHENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB |
3. MATEJ GORIĆ, KK KIK |
|
|
|
Kumite - Učenici -38
1. ZSOMBOR TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
2. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB |
3. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost |
3. CARRARESI ALESSANDRO, ASD TALARICO KARATE TEAM |
|
|
|
Kumite - Učenici -42
1. MÁTÉ TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
2. FARUK KARAMUSTAFIĆ, Samuraj |
3. FRAN HOST, Kastav |
3. EGOR UZHUK, sc NORVEN |
|
|
|
Kumite - Učenici -46
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI |
2. DAVID DOLGOPOLOV, TIGRENOK |
3. AHMED JUSUFBEGOVIĆ, Samuraj |
3. DAVID BOBAN, Vukovar`91 |
|
|
|
Kumite - Učenici +46
1. HASSAN SELIMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ |
2. OLEKSANDR MATSERUK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
3. MILAN LEPER, ENERGIJA |
|
| |
Kumite - Učenice -32
1. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
2. VITA KUČAN, VELIKA GORICA |
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec |
3. SZOFI DALNOKI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
|
|
|
Kumite - Učenice -36
1. DARIA KHOMENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
2. ULIANA BARANOVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
3. ARYNA RYTAL, UNMEI |
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Učenice -40
1. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA |
2. SUMEJA HADŽIĆ, Samuraj |
3. MATILDE LORENZON, Academy Ponte di Piave asd |
3. DORA HAS, Slavonski Brod |
|
|
|
Kumite - Učenice -44
1. ANNA KOPFER, UTE |
2. PANNA BOGDAN, UTE |
3. LANA ĐOGATOVIĆ, ENERGIJA |
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969 |
|
|
|
Kumite - Učenice +44
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO |
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI |
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak |
3. RUDALIJA ŠILA, KK Novi Grad Sarajevo |
|
| | | |
Kumite - Mlađi kadeti -36
1. OGNJEN BJELAJAC, Omladinac |
2. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB |
3. SHTEWE ZAIN, ISRAEL KARATE FEDERATION |
3. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -41
1. MAKSIM TARASOV, sc NORVEN |
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
3. EDUARD KIRIA, LEADER |
3. VLAD VELKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -45
1. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA |
2. VOLODYMYR MUSHYNSKYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
3. JOVAN FATIC, Omladinac |
3. MIHAJLO ZRNIĆ, BANJA LUKA |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -48
1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb |
2. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC |
3. RIJAD BUREKOVIC, SARAJEVO-ZOI 84 |
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -52
1. EMRE SALJIU, Omladinac |
2. ANDREJ ANGELOVSKI, OLIMPIK |
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec |
3. NIK BOROVNIK, VELENJE |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -57
1. ANDRIJA DANILOVIC, Omladinac |
2. STEFAN JAKOVLJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka |
3. LUKA RADIĆ, ŠD GORICA |
3. FARUK ŽUGA, Baščaršija |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti +57
1. OMAR HALILOVIĆ, KK"BOŠNJAK" |
2. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb |
3. GABRIELE DOVERA, ASD KEN KO PIOBESI |
3. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB |
|
| | | |
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1. HELENA BACKOVIC, Omladinac |
2. BOJANA HECKER, UTE |
3. BARBARA KOLOBARIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG |
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
1. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec |
2. OZANA VUJEVIĆ, Mladost |
3. ANNA KOPFER, UTE |
3. NINA POZDERAC, JION PEB BIHAĆ |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
1. ULYANA MARKAVA, UNMEI |
2. DINKA SOFTIC, KK " Winner" Tuzla |
3. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA |
3. ELA PETAN, KARATE KLUB BREŽICE |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
1. SCHICCHI ALESSANDRA, ASD TALARICO KARATE TEAM |
2. NEJLA HODZIC, SAMBON |
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN |
3. DARJA ZORIĆ, Kastav |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
1. NINA LUKENDA, BUSHIDO |
2. SARA TOMIĆ, BUSHIDO |
3. LAURA ĆULUM, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI |
|
| | | |
Kumite - Kadeti -52
1. BOJAN KOSTOV, OLIMPIK |
2. NIKITA LIASHENKO, sc NORVEN |
3. IVAN PETKOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM |
3. MIHAJLO MARKOVIC, Karate Federation of Serbia |
|
|
|
Kumite - Kadeti -57
1. HUSEYN MAMMADLI, Azerbaijan National Karate Federation |
2. JACOPO BOTOSSO, ASD IPPON 2 |
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
3. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Kadeti -63
1. MIHAJLO VASILIC, Karate Federation of Serbia |
2. DENNIS LUCCHESI, Asd karate team 1999 |
3. ANDREY TODOROV, BULGARIAN NATIONAL TEAM |
3. MILÁN FARKAS, Koroibosz |
|
|
|
Kumite - Kadeti -70
1. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR |
2. MATEJ GORIŠEK, Shotokan Grosuplje |
3. LEO LAZAR, TAD RIJEKA |
3. MICHELE GIRARDI, Academy Ponte di Piave asd |
|
|
|
Kumite - Kadeti +70
1. NIKOLA MASLAK, Karate Federation of Serbia |
2. NORBERT BARTOS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
3. VIKTOR FAGNJEN, Delta |
3. STEFAN STOJANOVIC, MAKPETROL |
|
| | | |
Kumite - Kadetkinje -47
1. JERCA REPIČ, Karate zveza Slovenije |
2. EMA SGARDELLI, ZAMET |
3. FIDAN DADASHOVA, Azerbaijan National Karate Federation |
3. EMINA SIPOVIĆ, IPPON |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje -54
1. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
2. ADELA VLASÁKOVÁ, Slovak National Team |
3. LAURA LISAC, Delta |
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje +54
1. ELIZABETA MOLNAR, Karate zveza Slovenije |
2. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC |
3. ADRIANA ROSS, Kastav |
3. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak |
|
| | | |
Kumite - Juniori -55
1. ANDREJ TVRDOŇ, Slovak National Team |
2. IVAN PETKOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM |
3. NIKITA FILIPOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
3. MARKO MIHAJLOVIĆ, Karate Federation of Serbia |
|
|
|
Kumite - Juniori -61
1. ALFIO QUACECI, Asd karate team 1999 |
2. STOLE SMILKOVSKI, OLIMPIK |
3. MARTIN ZLATEV, BULGARIAN NATIONAL TEAM |
3. DRAGAN TAMBUR, Slavija Istocno Sarajevo |
|
|
|
Kumite - Juniori -68
1. BOJAN BOSKOVIC, Omladinac |
2. TOMAŽ HUDALES, DRUŠTVO ZA KARATE CELJE |
3. DAVID MAROŠI, Slovak National Team |
3. TURAL YAGUBOV, Azerbaijan National Karate Federation |
|
|
|
Kumite - Juniori -76
1. ANDRII ZAPLITNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC |
3. MATTEO FIORE, ASD PIELLE |
3. HLEB SACHKOUSKI, EDELVEIS |
|
|
|
Kumite - Juniori +76
1. MIHAJLO ARSOVIC, Karate Federation of Serbia |
2. TOMÁŠ KÓSA, Slovak National Team |
3. ENDRIT SHAQIRI, Kosovo Karate Federation |
3. GLIGOR PETKOV, MAKPETROL |
|
| | | |
Kumite - Juniorke -48
1. FABBRI GIORGIA, ASD TALARICO KARATE TEAM |
2. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec |
3. MADINA SADIGOVA, Azerbaijan National Karate Federation |
3. LARA WEISMANN, Bregana |
|
|
|
Kumite - Juniorke -53
1. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
2. ALEKSANDRA ILANKOVIC, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
3. YULIIA PALASHEVSKA, TIGRENOK |
3. BOGLARKA BIHARY, UTE |
|
|
|
Kumite - Juniorke -59
1. LAURA POTISK, Karate zveza Slovenije |
2. EMA NADAREVIĆ, REGENERACIJA |
3. LAURA PALINKÁŠOVÁ, Slovak National Team |
3. FEDERICA CAVALLARO, ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO |
|
|
|
Kumite - Juniorke +59
1. NUŠA ŽERJAV, Karate zveza Slovenije |
2. STEFANI KREŠIĆ, KK DO - Tuzla |
3. ZSÓFIA BENKŐ, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
3. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA |
|
| |
Kumite - U 21 (muški) -60
1. ANDRAS KISS, UTE |
2. IDRIZ ABDURAHIM, MAKPETROL |
3. MILOS RADOJEVIC, Karate Federation of Serbia |
3. MUSEIB MAMMADOV, Azerbaijan National Karate Federation |
|
|
|
Kumite - U 21 (muški) -67
1. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO |
2. ROBERTO ACKOVSKI, METALURG |
3. VASIL RIVOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM |
3. VALENTYN NAIDA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
|
|
|
Kumite - U 21 (muški) -75
1. DJORDJE SALAPURA, Karate Federation of Serbia |
2. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO |
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team |
3. ANDRII ZAPLITNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
|
|
|
Kumite - U 21 (muški) -84
1. PETAR SPASENOVSKI, MAKPETROL |
2. ADI GYURIK, Slovak National Team |
3. VLADIMIR BREZANCIC, Karate Federation of Serbia |
3. EMIL GULAHMEDOV, Azerbaijan National Karate Federation |
|
|
|
Kumite - U 21 (muški) +84
1. ALDIN MAHMUTOVIĆ, JION PEB BIHAĆ |
2. MURAD HAJIZADE, Azerbaijan National Karate Federation |
3. BRUNO KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
3. ATTILA JOBA, Slovak National Team |
|
| | | |
Kumite - U 21 (ženski) -50
1. URŠA HABERL, Karate zveza Slovenije |
2. JULIA PALASHEVSKA, TIGRENOK |
3. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA |
3. KÁRMEN KLEMENT, Vasas SC |
|
|
|
Kumite - U 21 (ženski) -55
1. IVET GORANOVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM |
2. IRINA SHARYKHINA, KOFUKAN BELARUS |
3. ZSÓFIA BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
3. ANĐELA SOLDO, Neretva |
|
|
|
Kumite - U 21 (ženski) -61
1. SARAH HRNKOVÁ, Slovak National Team |
2. EVGENIA NAVICHENKA, KOFUKAN BELARUS |
3. FEDERICA CAVALLARO, ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO |
3. LAURA FUČIK, Delta |
|
|
|
Kumite - U 21 (ženski) -68
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD |
2. ANASTASIA CAPRITTI, a.s.d. sport center messina |
3. KUPCHUK MARYNA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
3. ANGELA MOJSOVSKA, MAKPETROL |
|
|
|
Kumite - U 21 (ženski) +68
1. LUCIJA LESJAK, Međimurje |
2. MATEA - NOAH MEDIĆ, Neretva |
3. TARA ROPRET, Karate Federation of Serbia |
3. ANASTASIIA PEREUDA, TIGRENOK |
|
| | | |