Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Boys
KUMITE-Girls
KUMITE-Young Cadets (male)
KUMITE-Young Cadets (female)
KUMITE-Cadets (male)
KUMITE-Cadets (female)
KUMITE-Juniors (male)
KUMITE-Juniors (female)
KUMITE-U 21 (male)
KUMITE-U 21 (female)
KUMITE-Seniors (male)
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Young Girls
KATA-Young Boys
KATA-Girls
KATA-Boys
KATA-Younger cadets
KATA-Young Cadets (male)
KATA TEAM-Young Boys
KATA TEAM-Young Girls
KATA TEAM-Boys
KATA TEAM-Girls
KATA TEAM-Young Cadets (male)
KATA TEAM-Young Cadets (female)
KATA PP (male)
KATA PP (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Boys -30
Kumite - Boys -34
Kumite - Boys -38
Kumite - Boys -42
Kumite - Boys -46
Kumite - Boys +46
Kumite - Boys -34
1147
3
TOMO SESAR (HR.DRAG)
64
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
1147
1
TOMO SESAR (HR.DRAG)
203
2
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
203
0
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
2053
2
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
2434
4
STEFAN GOSTIĆ (ŠDGORIC)
264
1
JAKOV PIŠKUR (METAL)
203
1
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
2372
0
IVAN KNEŽEVIĆ (KK.UNSU)
205
3
SERGII STANKOV (UKF)
1147
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
447
1
KYRYLO SHYMBAROV (TAIKAN)
64
3
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
208
0
SLIUSARCHUK VOLODIMIR (UKF)
1614
1
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
962
2
OLEG KOLOMIETS (UKF)
325
1
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
968
3
MAKSYM PATLAI (UKF)
2353
3
JAN CANJAR (KA 1969)
2053
4
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
2325
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
2222
3
SOLOMON GLIB (SCL)
261
2
FILIP KOMARAC (METAL)
794
0
PAVLO KYRYCHENKO (UKF)
1881
2
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
182
0
KYRYLO SVYSTUN (UKF)
2352
5
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
1746
8
FILIP MABIĆ (KK IPON)
2578
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
195
0
ARTEM TATAROVSKYI (UKF)
361
1
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
350
0
DANIIL MOMOTENKO (O-KAN)
328
9
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
988
0
ROMAN SUKHANOV (UKF)
2203
2
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
1899
MIHAEL HRKAĆ (KKHZG)
2434
1
STEFAN GOSTIĆ (ŠDGORIC)
203
4
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
205
6
SERGII STANKOV (UKF)
64
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
1614
1
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
962
7
OLEG KOLOMIETS (UKF)
2353
0
JAN CANJAR (KA 1969)
2053
4
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
2222
1
SOLOMON GLIB (SCL)
1881
1
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
2352
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
1746
4
FILIP MABIĆ (KK IPON)
361
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
328
5
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
2203
4
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
1899
0
MIHAEL HRKAĆ (KKHZG)
203
0
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
205
6
SERGII STANKOV (UKF)
962
0
OLEG KOLOMIETS (UKF)
2053
5
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
1881
0
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
1746
3
FILIP MABIĆ (KK IPON)
328
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
2203
1
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
205
2
SERGII STANKOV (UKF)
2053
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
1746
4
FILIP MABIĆ (KK IPON)
2203
0
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
205
1
SERGII STANKOV (UKF)
1746
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
2352
8
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
2578
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
1881
0
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
2352
1
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
2203
2
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
2352
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
Medalists
1. SERGII STANKOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
3. JUSUF SALJIU, Omladinac