Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -44
56
CARLOTTA BARTOLO (BKT)
56
0
CARLOTTA BARTOLO (BKT)
2181
8
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
2181
2
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
1586
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
2328
0
MARIJA IVANKOVIĆ (KKHZG)
314
2
SCHIAVONE GIULIA (TALARIC)
1153
EMMA BUHOVAC (HR.DRAG)
1586
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
1277
ERNA GUTIĆ (TUZ)
2181
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
2125
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
1219
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
56
CARLOTTA BARTOLO (BKT)
1172
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
2080
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
1777
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
1139
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
2096
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
2302
DOMINIKA MALEŠ (VELIKA)
1635
KATJA BRAICA (VGORICA)
217
DUTTO GIULIA (TALARIC)
314
4
SCHIAVONE GIULIA (TALARIC)
1153
1
EMMA BUHOVAC (HR.DRAG)
1586
4
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
1277
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
2181
8
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
2125
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
1219
1
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
56
0
CARLOTTA BARTOLO (BKT)
1172
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
2080
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
1777
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
1139
4
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
2096
2
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
2302
0
DOMINIKA MALEŠ (VELIKA)
1635
2
KATJA BRAICA (VGORICA)
217
0
DUTTO GIULIA (TALARIC)
314
0
SCHIAVONE GIULIA (TALARIC)
1586
1
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
2181
1
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
1219
6
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
1172
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
1139
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
2096
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
1635
4
KATJA BRAICA (VGORICA)
1586
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
1219
3
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
1139
4
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
1635
2
KATJA BRAICA (VGORICA)
1219
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
1139
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
1777
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
1172
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
1777
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
1635
1
KATJA BRAICA (VGORICA)
1777
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA
3. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA