Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
29. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽA/LETO
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -63
1128
AZER TAPTIGLI (ANKF)
1128
0
AZER TAPTIGLI (ANKF)
2273
0
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1128
2
AZER TAPTIGLI (ANKF)
2459
0
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
1128
0
AZER TAPTIGLI (ANKF)
368
4
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
2090
ANTON HOST (KASTAV)
368
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1436
0
SZILÁGYI BENCE (BHSE)
1568
1
REEM SHAKED (ISRAEL)
965
HORDII RUDENKO (UKF)
1459
0
YANISLAV MILENKOV (BNFK)
383
1
ŽIGA SUŠA (ŽALEC)
1497
ADAM CHUDIK (SLOVKNT)
1175
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
804
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
1727
0
MARIYAN ZDRAVKOV (CSKA)
2273
1
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1372
MATTIA CASSON (F.K.T.)
1599
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
1128
1
AZER TAPTIGLI (ANKF)
1666
TYMUR USHAKOV (UKF)
565
0
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
2459
0
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
433
DMYTRO KLYMCHUK (UKF)
436
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
18
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
486
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
870
JURI MASON (TARGET)
1083
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
1579
3
EITAN GUREVICH (ISRAEL)
764
IVAN POPOV (UKF)
1463
1
VIKTOR HANDZHIEV (BNFK)
2206
3
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
185
DAVID YANOVSKYI (UKF)
624
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1701
VLADYSLAV KOVTUN (UKF)
1728
1
MICHAEL BISTRICHANOV (CSKA)
1408
2
SVEN RAKOVNIK (KZS)
1498
TIMOTEJ ZBODAK (SLOVKNT)
1181
1
DOMAGOJ SESAR (HR.DRAG)
1127
2
RUMIL JAFARLI (ANKF)
979
OLEKSANDR SYDUKHIN (UKF)
1103
0
JENEI BOTOND (MTK-BUD)
2460
3
MATIJA KOSTIĆ (SRBJNTM)
1970
BOHDAN TRUSKAVETSKYI (UKF)
1109
ALEX PAPPALARDO (WAYUKAI)
2008
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
2090
3
ANTON HOST (KASTAV)
368
3
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1568
1
REEM SHAKED (ISRAEL)
965
0
HORDII RUDENKO (UKF)
383
1
ŽIGA SUŠA (ŽALEC)
1497
0
ADAM CHUDIK (SLOVKNT)
1175
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
804
9
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
2273
4
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1372
0
MATTIA CASSON (F.K.T.)
1128
0
AZER TAPTIGLI (ANKF)
1666
3
TYMUR USHAKOV (UKF)
2459
4
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
433
1
DMYTRO KLYMCHUK (UKF)
436
2
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
18
1
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
486
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
870
3
JURI MASON (TARGET)
1579
0
EITAN GUREVICH (ISRAEL)
764
1
IVAN POPOV (UKF)
2206
1
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
185
1
DAVID YANOVSKYI (UKF)
624
1
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1701
0
VLADYSLAV KOVTUN (UKF)
1408
1
SVEN RAKOVNIK (KZS)
1498
0
TIMOTEJ ZBODAK (SLOVKNT)
1127
2
RUMIL JAFARLI (ANKF)
979
7
OLEKSANDR SYDUKHIN (UKF)
2460
0
MATIJA KOSTIĆ (SRBJNTM)
1970
0
BOHDAN TRUSKAVETSKYI (UKF)
1109
1
ALEX PAPPALARDO (WAYUKAI)
2008
4
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
368
2
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1568
0
REEM SHAKED (ISRAEL)
383
0
ŽIGA SUŠA (ŽALEC)
804
3
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
2273
0
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1666
3
TYMUR USHAKOV (UKF)
2459
1
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
436
0
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
870
1
JURI MASON (TARGET)
764
2
IVAN POPOV (UKF)
2206
1
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
624
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1408
0
SVEN RAKOVNIK (KZS)
979
1
OLEKSANDR SYDUKHIN (UKF)
2460
0
MATIJA KOSTIĆ (SRBJNTM)
2008
4
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
368
1
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
804
0
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
1666
2
TYMUR USHAKOV (UKF)
2459
0
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
764
0
IVAN POPOV (UKF)
2206
1
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
1408
1
SVEN RAKOVNIK (KZS)
2008
1
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
368
0
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1666
1
TYMUR USHAKOV (UKF)
2206
3
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
2008
1
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
1666
0
TYMUR USHAKOV (UKF)
2206
0
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
185
4
DAVID YANOVSKYI (UKF)
1463
0
VIKTOR HANDZHIEV (BNFK)
624
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
185
2
DAVID YANOVSKYI (UKF)
764
2
IVAN POPOV (UKF)
185
1
DAVID YANOVSKYI (UKF)
2008
0
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
764
2
IVAN POPOV (UKF)
Dobitniki medalj
1. TYMUR USHAKOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ANDRIJA DANILOVIC, Omladinac
3. GABRIELE PEZZOTTI, FORZA E COSTANZA - Italy
3. IVAN POPOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION