Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti +70
1678
0
GAL KRŽIŠNIK (IDRIJA)
2174
1
STJEPAN MIKULIĆ (GRUDE)
2174
0
STJEPAN MIKULIĆ (GRUDE)
955
4
ARSENII SHEVEL (UKF)
955
2
ARSENII SHEVEL (UKF)
2462
3
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
1332
MAX FAJERBACH (KKHZG)
13
0
ADIN BARLOV (SAZOI84)
955
3
ARSENII SHEVEL (UKF)
1678
0
GAL KRŽIŠNIK (IDRIJA)
589
2
KONSTANTIN KOKOVUROV (SFK SO)
2174
STJEPAN MIKULIĆ (GRUDE)
2462
5
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
1861
0
SAMUELE PONTANI (YKKF)
2293
0
ALEKSANDAR NOVICKI (ENERGIJ)
897
3
DAVIDOUSKI RAMAN (VOLAT)
1130
0
ELGUN IMANGULIYEV (ANKF)
410
3
MYKOLA LEBEDIEV (UKF)
1106
MATTEO AVANZINI (WAYUKAI)
1351
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
2028
3
ANES BOSTANDZIC (CHAMPIO)
1500
0
MALIK BAGAEV (SLOVKNT)
566
0
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
147
2
LOVRO LENAC (ZAMET)
2324
MICHELE GIRARDI (PDP)
1411
3
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
236
1
VIVALDA SIMONE (TALARIC)
520
2
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
901
0
ALYAXANDR KHRYSTSENKA (VOLAT)
1988
0
ANTONIO BAZINA (NERETV)
1695
0
OLEKSANDR BORYS (UKF)
366
GIORGIO ROMANINI (FUDO.BA)
1332
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
955
1
ARSENII SHEVEL (UKF)
589
1
KONSTANTIN KOKOVUROV (SFK SO)
2174
0
STJEPAN MIKULIĆ (GRUDE)
2462
1
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
897
0
DAVIDOUSKI RAMAN (VOLAT)
410
1
MYKOLA LEBEDIEV (UKF)
1106
2
MATTEO AVANZINI (WAYUKAI)
1351
1
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
2028
0
ANES BOSTANDZIC (CHAMPIO)
147
4
LOVRO LENAC (ZAMET)
2324
1
MICHELE GIRARDI (PDP)
1411
5
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
520
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
1988
0
ANTONIO BAZINA (NERETV)
366
0
GIORGIO ROMANINI (FUDO.BA)
955
0
ARSENII SHEVEL (UKF)
589
7
KONSTANTIN KOKOVUROV (SFK SO)
2462
4
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
1106
0
MATTEO AVANZINI (WAYUKAI)
1351
1
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
147
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
1411
3
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
1988
0
ANTONIO BAZINA (NERETV)
589
4
KONSTANTIN KOKOVUROV (SFK SO)
2462
2
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
1351
2
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
1411
3
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
589
3
KONSTANTIN KOKOVUROV (SFK SO)
1411
0
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
520
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
236
5
VIVALDA SIMONE (TALARIC)
1988
5
ANTONIO BAZINA (NERETV)
236
5
VIVALDA SIMONE (TALARIC)
1351
1
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
1988
0
ANTONIO BAZINA (NERETV)
Osvajači medalja
1. KONSTANTIN KOKOVUROV, Sakhalin Karate Federation
2. TIMOTEJ JORDAN, Karate zveza Slovenije
3. MIHAJLO VASILIC, Karate Federation of Serbia
3. LUKA KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb