Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
2139
2
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
2397
3
DINO HUIĆ (ALFA)
2397
4
DINO HUIĆ (ALFA)
986
1
ILYA KUPRYNKO (UKF)
2397
4
DINO HUIĆ (ALFA)
754
1
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
2397
1
DINO HUIĆ (ALFA)
1521
4
RONEN AMINOF (ISRAEL)
2379
5
GABRIELE LAM (TSKS)
1706
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
1342
ADAM RAUŠER (CZE)
323
2
FALCO SAMUELE (TALARIC)
837
3
ÁBEL LUKÁCS (SENSHI)
1012
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
490
0
GIOELE GIOVAGNONI (BKP)
1521
5
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1887
NADAL SADIKOVIC ("MASTER)
982
DANYLO KHABLO (UKF)
1301
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
489
5
EMANUEL ROMAGNOLI (BKP)
334
0
ISAK PAŠIČ (VELENJE)
667
MICHAL SOUKUP (TRENCIN)
754
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
11
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
587
4
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
2139
1
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
2397
DINO HUIĆ (ALFA)
986
ILYA KUPRYNKO (UKF)
1762
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
2385
0
PIETRO NASSIVERA (TSKS)
470
5
ENEJ VANOVŠEK (SEKI)
143
JAKUB ŽLÁBEK (SKP PI)
753
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
1006
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
840
0
GIOVANNI OLLAGNERO (ESAVES)
1574
0
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
1925
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
609
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1748
FRAN KISIĆ (KK IPON)
488
5
ALEX FUSCAGNI (BKP)
1340
0
DAVID ZLATIN (SHIND)
1375
FARIS RAMIĆ (NIC)
673
COSCI GIUSEPPE (CAMAIOR)
2215
LEON VLADIĆ (POLET)
875
4
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
2268
1
UROŠ MILAŠINOVIĆ (014)
112
IVAN BULJAN (SHIHAN)
343
VOLODYMYR PONOMARENKO (O-KAN)
1758
MATEJ TOTH (KK IPON)
2379
2
GABRIELE LAM (TSKS)
1342
3
ADAM RAUŠER (CZE)
837
3
ÁBEL LUKÁCS (SENSHI)
1012
2
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
1521
4
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1887
1
NADAL SADIKOVIC ("MASTER)
982
5
DANYLO KHABLO (UKF)
1301
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
489
3
EMANUEL ROMAGNOLI (BKP)
667
2
MICHAL SOUKUP (TRENCIN)
754
5
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
11
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
587
4
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
2397
1
DINO HUIĆ (ALFA)
986
3
ILYA KUPRYNKO (UKF)
1762
2
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
470
0
ENEJ VANOVŠEK (SEKI)
143
5
JAKUB ŽLÁBEK (SKP PI)
753
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
1006
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
1574
5
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
1925
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
609
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1748
4
FRAN KISIĆ (KK IPON)
488
5
ALEX FUSCAGNI (BKP)
1375
0
FARIS RAMIĆ (NIC)
673
5
COSCI GIUSEPPE (CAMAIOR)
2215
0
LEON VLADIĆ (POLET)
875
3
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
112
2
IVAN BULJAN (SHIHAN)
343
0
VOLODYMYR PONOMARENKO (O-KAN)
1758
5
MATEJ TOTH (KK IPON)
1342
5
ADAM RAUŠER (CZE)
837
0
ÁBEL LUKÁCS (SENSHI)
1521
5
RONEN AMINOF (ISRAEL)
982
0
DANYLO KHABLO (UKF)
489
1
EMANUEL ROMAGNOLI (BKP)
754
4
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
587
5
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
986
0
ILYA KUPRYNKO (UKF)
143
4
JAKUB ŽLÁBEK (SKP PI)
1006
1
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
1574
0
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
1748
5
FRAN KISIĆ (KK IPON)
488
2
ALEX FUSCAGNI (BKP)
673
3
COSCI GIUSEPPE (CAMAIOR)
875
4
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
1758
1
MATEJ TOTH (KK IPON)
1342
0
ADAM RAUŠER (CZE)
1521
5
RONEN AMINOF (ISRAEL)
754
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
587
5
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
143
0
JAKUB ŽLÁBEK (SKP PI)
1748
5
FRAN KISIĆ (KK IPON)
673
1
COSCI GIUSEPPE (CAMAIOR)
875
4
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
1521
2
RONEN AMINOF (ISRAEL)
587
3
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
1748
5
FRAN KISIĆ (KK IPON)
875
0
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
587
5
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
1748
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
609
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1574
3
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
609
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
143
2
JAKUB ŽLÁBEK (SKP PI)
1574
3
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
875
3
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
1574
2
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
Osvajači medalja
1. FRANCESCO SERGI, ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
2. FRAN KISIĆ, IPON ZAGREB
3. RONEN AMINOF, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. LEONARDO BOMBARDI, ASD ESERCITO - 187 FOLGORE