KUMITE (394)
Kumite - Cicibani -22
|
- 1. ALJOŠA KULJIŠ - DALMACIJA
|
|
- 2. LEON ŽUVELA - DALMACIJA
|
|
- 3. LOVRE LADIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. MIHAEL ANIĆ - LJUBUŠKI
|
Kumite - Cicibani -26
|
- 1. HRVOJE SUČIĆ - Nova Bila
|
|
- 2. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
|
|
- 3. JURE VEROVIĆ - OKIT
|
|
- 4. KARLO PLAZIBAT - KK SOKOL
|
|
- 5. MARKO GLIGO - DALMACIJA
|
|
- 6. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA - OKIT
|
|
- 7. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Cicibani +26
|
- 1. ANTE PRGIN - KK "OSVIT"
|
|
- 2. DANIJEL ORLOVIĆ - OKIT
|
|
- 3. IVAN MARKOTIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. KARLO BOŠNJAK - LJUBUŠKI
|
|
- 5. LOVRE VUČAK - KK "OSVIT"
|
|
- 6. NOA MILAKOVIĆ - OKIT
|
|
- 7. VICKO KUKOČ - KK Zanshin Split
|
Kumite - Cicibanke -22
|
- 1. ANA MARJANOVIĆ - OKIT
|
|
- 2. BRUNA GULAM - OKIT
|
|
- 3. JOSIPA GULAM - OKIT
|
Kumite - Cicibanke -26
|
- 1. ANĐELA BOŠNJAK - LJUBUŠKI
|
|
- 2. LAMIJA OMANOVIC - "Master" Bugojno
|
|
- 3. ROZA MARKOVIĆ - KK SOKOL
|
Kumite - Cicibanke +26
|
- 1. ANTONIA LOZOVINA - OBI Kaštela
|
|
- 2. GEA JURIŠIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. KATJA PRUSINA - LJUBUŠKI
|
|
- 4. MARIJA MARINOVIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Mlađi učenici -26
|
- 1. BORNA KASALO - KK SOKOL
|
|
- 2. DUJE TOPIĆ - DALMACIJA
|
|
- 3. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 4. IVAN MIHOVIL MAGLIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. LOVRE KURAN - KK SOKOL
|
|
- 6. LOVRO ŠPADINA - OKIT
|
|
- 7. MATIJA ĆALETA-CAR - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 8. MIHAEL JOSIP JELIČIĆ - DALMACIJA
|
|
- 9. ROKO BRKOVIĆ - OKIT
|
|
- 10. TONI STRUNJE - OKIT
|
Kumite - Mlađi učenici -30
|
- 1. ARMAN VELAGIC - "Master" Bugojno
|
|
- 2. BEPO KATIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. DAVID SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 4. FRANKO AVIANI - DALMACIJA
|
|
- 5. IVICA SUČIĆ - Nova Bila
|
|
- 6. KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ - DALMACIJA
|
|
- 7. KRISTIAN GABRIĆ - DALMACIJA
|
|
- 8. MEHMED BEGANOVIC - "Master" Bugojno
|
|
- 9. NINO MATIJAŠ - DALMACIJA
|
|
- 10. SEBASTIAN BAN - DALMACIJA
|
|
- 11. TOMA MARIN - DALMACIJA
|
Kumite - Mlađi učenici -34
|
- 1. DOMINIK BALIĆ - DALMACIJA
|
|
- 2. IVAN BOŽINOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 3. IVAN GRANIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. LEON VUDRAG - KK "OSVIT"
|
|
- 5. MUSTAFA VELIC - "Master" Bugojno
|
|
- 6. NIKO MARJANOVIĆ - OKIT
|
|
- 7. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 8. PAVE GRUBIŠA - DALMACIJA
|
|
- 9. PETAR ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 10. RATKO GAVRAN - LJUBUŠKI
|
|
- 11. TOMISLAV PEHAR - LJUBUŠKI
|
Kumite - Mlađi učenici -38
|
- 1. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
|
|
- 2. FRANKO BOBAN - LJUBUŠKI
|
|
- 3. IVANO IVANKOVIC - CROHERC
|
|
- 4. IVANO ŠIMIČIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 5. JURE KARAMATIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 6. MATEJ KALINIĆ - Bushido Banja Luka
|
|
- 7. VUK CIMBALJEVIC - BIJELA
|
|
- 8. ZVONE BEKAVAC - DALMACIJA
|
Kumite - Mlađi učenici +38
|
- 1. ADRIAN ERCEG - DALMACIJA
|
|
- 2. DUJE STANČIĆ - KK "OSVIT"
|
|
- 3. DUJE ŠUNJIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 4. DUJE ŽDERIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 5. DŽANIN ŠAHINAGIĆ - "Bjelopoljac"
|
|
- 6. HARUN OMERIKA-JUSUFBEGOVIĆ - "Bjelopoljac"
|
|
- 7. JOSIP ČUBRIĆ - OKIT
|
|
- 8. JOSIP VUKUŠIĆ - DALMACIJA
|
|
- 9. LOVRE DRAŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 10. MARIN LUMEZHAJ - PORTO TOLERO
|
|
- 11. NEVENKO PEHAR - CROHERC
|
|
- 12. PETAR JURAN - PORTO TOLERO
|
|
- 13. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Mlađe učenice -28
|
- 1. BRUNA GALIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. DORIS KLEPO - DALMACIJA
|
|
- 3. ELA ADŽAGA - OKIT
|
|
- 4. FRANKA MIĆIN - OKIT
|
|
- 5. GABRIJELA BURIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 6. IVANA SUTON - PORTO TOLERO
|
|
- 7. NIKOLINA TVRDE - DALMACIJA
|
|
- 8. NINA BAUS - OKIT
|
|
- 9. NORA BARBIR - PORTO TOLERO
|
|
- 10. TEODORA ANTIĆ - KK "OSVIT"
|
Kumite - Mlađe učenice -32
|
- 1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. ANTONIJA KNEZOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 3. GABRIJELA GRUBELIĆ - OKIT
|
|
- 4. IKA BOTO - LJUBUŠKI
|
|
- 5. JELENA PIPUNIC - DALMACIJA
|
|
- 6. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
|
|
- 7. LANA ŠUŠA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 8. NALA ŠIŠKOV - KK Zanshin Split
|
Kumite - Mlađe učenice -36
|
- 1. ELIN IANACHI ĆOPIČ - OKIT
|
|
- 2. IVA MARIĆ - Široki Brijeg
|
|
- 3. IVANA ČAMBER - KK Posušje
|
|
- 4. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. TARA JUKIĆ - OKIT
|
Kumite - Mlađe učenice +36
|
- 1. ALMA BRALIĆ - DALMACIJA
|
|
- 2. DOROTEA KRIVOKAPIC - BIJELA
|
|
- 3. ELIZABETA BULAT - KK "OSVIT"
|
|
- 4. JELA FRLETA - DALMACIJA
|
|
- 5. KLARA LOVRIĆ - Široki Brijeg
|
|
- 6. LARISA ZAIMOVIĆ - BUGOJNO
|
|
- 7. LEA REZO - KK Posušje
|
|
- 8. NATALI BAJAN - OKIT
|
|
- 9. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Učenici -30
|
- 1. DAVID PAPONJA - CROHERC
|
|
- 2. DAVID SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 3. DEAN KNEŽIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 4. DUJE TOPIĆ - DALMACIJA
|
|
- 5. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 6. MEHMED BEGANOVIC - "Master" Bugojno
|
Kumite - Učenici -34
|
- 1. ANTE RADOŠ - KK Zanshin Split
|
|
- 2. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. DAVID PETRINA - CROHERC
|
|
- 4. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
|
|
- 5. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
|
|
- 6. IVANO BEADER - DALMACIJA
|
|
- 7. LAZAR GARDASEVIC - BIJELA
|
|
- 8. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 9. TOMO SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
Kumite - Učenici -38
|
- 1. DANE JURIČIĆ - CROHERC
|
|
- 2. GAL GRGAS-TUCILO - KK "OSVIT"
|
|
- 3. KRISTIJAN DIMITRIĆ - Bushido Banja Luka
|
|
- 4. LAZAR GARDASEVIC - BIJELA
|
|
- 5. MATEJ ĆORLUKA - GRUDE
|
|
- 6. NIKO JAKELJIĆ - DALMACIJA
|
|
- 7. NOA BAJAN - OKIT
|
|
- 8. ROKO ŽARKO - KK SOKOL
|
|
- 9. ŽELJKO PERVAN - CROHERC
|
Kumite - Učenici -42
|
- 1. AMAR TIHAK - BUGOJNO
|
|
- 2. ANTE BEVANDA - CROHERC
|
|
- 3. ANTE ZOVKO - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 4. DARIO TURK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. DUJE RAVLIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 6. FRANJO LEKO - GRUDE
|
|
- 7. IVAN RAMLJAK - DALMACIJA
|
|
- 8. JAKOV NALETILIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 9. LEO MUCIĆ - LJUBUŠKI
|
|
- 10. MIHAEL MILIČEVIĆ - CROHERC
|
|
- 11. MLADEN KOŽUL - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 12. NENAD DJURICIC - BIJELA
|
|
- 13. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA
|
|
- 14. NIKOLA VUKMAN - OKIT
|
Kumite - Učenici -46
|
- 1. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 2. DUJE ŽDERIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 3. FRANJO JURIČIĆ - CROHERC
|
|
- 4. IVO BOKAN - KK SOKOL
|
|
- 5. MARTIN MANDŽO - CROHERC
|
|
- 6. MATEJ ZELJKO - Široki Brijeg
|
|
- 7. MISLAV ČOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 8. STIPE VLASTELICA - KK SOKOL
|
|
- 9. TONI GULAM - OKIT
|
Kumite - Učenici +46
|
- 1. ANTONIO BARIĆ - OKIT
|
|
- 2. ANTONIO PLANINIĆ - CROHERC
|
|
- 3. ARMIN CETIN - "Master" Bugojno
|
|
- 4. JOSIP BOŠNJAK - Neretva
|
|
- 5. JURE ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 6. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
|
|
- 7. MARINO BONAČIĆ - DALMACIJA
|
|
- 8. MARKO GAĆE - DALMACIJA
|
|
- 9. MIHAEL JELČIĆ - LJUBUŠKI
|
|
- 10. ROKO ŽAPER - DALMACIJA
|
|
- 11. SANDRO ROKO DRUŽIJANIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 12. TOMA BARBARIĆ - CROHERC
|
|
- 13. VITO TURKOVIĆ - TINJAN
|
Kumite - Učenice -32
|
- 1. ANA DESPALATOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 2. ANJA POKRAJAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 3. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. ERIKA VASILJ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 5. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
|
|
- 6. TONKA MIA VLAJČEVIĆ - DALMACIJA
|
Kumite - Učenice -36
|
- 1. EMMA BUHOVAC - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 2. IVA LOVRIĆ - CROHERC
|
|
- 3. KARMEN ŠURIJA - OKIT
|
|
- 4. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
|
|
- 5. LAURA BEBIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 6. MAGDALENA JADRIĆ - DALMACIJA
|
|
- 7. MARČELINA KUVAČIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 8. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 9. MARICA BOŠNJAK - KK SOKOL
|
|
- 10. MARIJA PINJUH - CROHERC
|
|
- 11. NORA JUKIĆ - OKIT
|
Kumite - Učenice -40
|
- 1. GORDANA GALIĆ - Široki Brijeg
|
|
- 2. ILIJANA NAKIĆ - CROHERC
|
|
- 3. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
|
|
- 4. KATJA JERKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 5. LAURA ZELENIKA - Široki Brijeg
|
|
- 6. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 7. MAJA IVANČEV - OBI Kaštela
|
|
- 8. MARTA STOJIĆ - CROHERC
|
|
- 9. SARA MEŠTROVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 10. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Učenice -44
|
- 1. ANTONELA SUČIĆ - Nova Bila
|
|
- 2. ANTONIA JURLIN - DALMACIJA
|
|
- 3. ELENA MARIĆ - Široki Brijeg
|
|
- 4. LAURA PAIĆ - DALMACIJA
|
|
- 5. LUCIJA PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 6. VENERA BRALIĆ - DALMACIJA
|
Kumite - Učenice +44
|
- 1. BARBARA BAZINA - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 2. DORA GALOV - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 3. EMANUELA MILAKOVIĆ - OKIT
|
|
- 4. JOVANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 5. KATJA GULIN - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 6. MELITA SMOLICA - TINJAN
|
|
- 7. PETRA MIHALJEVIĆ - BUSHIDO
|
|
- 8. TINA ZIDAR - OBI Kaštela
|
Kumite - Mlađi kadeti -36
|
- 1. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
|
|
- 2. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 3. NIKOLA BOTO - LJUBUŠKI
|
Kumite - Mlađi kadeti -41
|
- 1. IVAN LUCIJAN SABLJIĆ - GRUDE
|
|
- 2. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. MARKO BERENDIKA - Bushido Banja Luka
|
|
- 4. MATEJ SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 5. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
|
|
- 6. NENAD 1 DJURICIC - BIJELA
|
|
- 7. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA
|
Kumite - Mlađi kadeti -45
|
- 1. ANTONIO BIONDIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 3. LOVRE DESPALATOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. MARIN LEKO - GRUDE
|
|
- 5. MATEJ MARIĆ - GRUDE
|
Kumite - Mlađi kadeti -48
|
- 1. ANTONIO-DAVID MARKIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 2. FELIKS VIČIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. VELID UGARAK - "Master" Bugojno
|
Kumite - Mlađi kadeti -52
|
- 1. ANTONIO BOBANOVIĆ - "B"Biograd
|
|
- 2. DERVIS SELIMOVIC - "Master" Bugojno
|
|
- 3. IVAN KRALJEVIĆ - ZRINSKI
|
|
- 4. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF - TINJAN
|
|
- 5. JOSIP OBRADOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 6. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 7. MILJENKO VASILJ - MEĐUGORJE
|
|
- 8. PETAR GLAVAŠ - CROHERC
|
|
- 9. SILVIO KAVELJ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Mlađi kadeti -57
|
- 1. EMAN OMERINOVIC - "Master" Bugojno
|
|
- 2. FRANE KUKOČ - KK Zanshin Split
|
|
- 3. HARIS LJUBUNČIĆ - BUGOJNO
|
|
- 4. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
|
|
- 5. MATEO OŽEGOVIĆ - DRNIŠ
|
|
- 6. MILE MATIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 7. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ
|
|
- 8. TOMA ĆORLUKA - GRUDE
|
|
- 9. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 10. TONI PUČO - Brač
|
|
- 11. TONKO AVIANI - DALMACIJA
|
Kumite - Mlađi kadeti +57
|
- 1. ADAM ILIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 2. DANIJEL KARACIC - CROHERC
|
|
- 3. DINO SUČIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. HASSAN SELIMOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 5. LEON BUHIĆ - OKIT
|
|
- 6. LUKA RADIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 7. MATEJ DEFAR - TINJAN
|
|
- 8. MATEJ VASILJ - MEĐUGORJE
|
|
- 9. MATEO RAVLIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 10. NIKO BURČUL - Velebit
|
|
- 11. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ - KK SOKOL
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
|
- 1. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
|
|
- 2. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
|
|
- 3. MARIJA JELIČIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
|
|
- 5. PATRICIJA PRGA - CROHERC
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
|
- 1. ANETA JOVIĆ - "B"Biograd
|
|
- 2. BARBARA KOLOBARIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 3. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 4. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. MARTA RIBIČIĆ - DALMACIJA
|
|
- 6. PETRA BANDIĆ - ZRINSKI
|
|
- 7. TONIA ŠKULIĆ - Velebit
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
|
- 1. BARBARA BAZINA - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 2. KARLA PEZIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 3. MANDIĆ MARIJA - ZRINSKI
|
|
- 4. MONIKA MARTINOVIĆ - CROHERC
|
|
- 5. SASHA ĆOPIĆ IANACHI - OKIT
|
|
- 6. STELA BILAVER - Velebit
|
|
- 7. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
|
- 1. ANA MARIJA JUKICA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. GORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 3. ILVANA ALIŠA - BUGOJNO
|
|
- 4. IVANA RADOŠ - KK Zanshin Split
|
|
- 5. NINA GRUBIŠIĆ - Neretva
|
|
- 6. PETRA MIHALJEVIĆ - BUSHIDO
|
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
|
- 1. ANA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 2. ANĐELA ČULJAK - GRUDE
|
|
- 3. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 4. GITA PELICARIĆ - "B"Biograd
|
|
- 5. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 6. LAURA VLADUŠIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 7. LUCIJA UTOVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 8. MARIJA ČULJAK - GRUDE
|
|
- 9. NIKOLINA FERENČAK - Karate Klub Petrina
|
Kumite - Kadeti -52
|
- 1. ISA AHMETOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 2. LUKAS LOVRIĆ - Neretva
|
|
- 3. NIHAD BURZIĆ - JION PEB BIHAĆ
|
Kumite - Kadeti -57
|
- 1. ANTONIO MILOŠ - GRUDE
|
|
- 2. MARKO MARIĆ - GRUDE
|
|
- 3. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
|
|
- 4. NEMANJA MIKULIĆ - BIJELA
|
|
- 5. PATRIK ADŽAGA - OKIT
|
|
- 6. ROKO GRADAC - PORTO TOLERO
|
Kumite - Kadeti -63
|
- 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. ANTE VUJANOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 3. ANTONIO MARJANOVIĆ - GRUDE
|
|
- 4. BENEDIKT MIŠKOVIĆ - Nova Bila
|
|
- 5. KARLO MARITNOVIĆ - CROHERC
|
|
- 6. MARKO BOBAN - GRUDE
|
|
- 7. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd
|
|
- 8. NARDO VLADIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 9. NIKOLA DAMJANOVIC - Neretva
|
|
- 10. ZORAN UZELAC - KK Zanshin Split
|
Kumite - Kadeti -70
|
- 1. JOSIP PLANINIĆ - CROHERC
|
|
- 2. LUKA KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. MILJENKO SABLJIĆ - GRUDE
|
|
- 4. NIKO KAČUNIĆ - DALMACIJA
|
Kumite - Kadeti +70
|
- 1. FRANKO MILJKO - Neretva
|
|
- 2. LUKA MILJKOVIĆ SKELIN - TIGAR KNIN
|
|
- 3. STJEPAN MIKULIĆ - GRUDE
|
Kumite - Kadetkinje -47
|
- 1. BARBARA KOLOBARIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 2. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. GABRIELA MARTINOVIĆ - CROHERC
|
|
- 4. LAURA RADIĆ - Brač
|
|
- 5. MANDIĆ MARIJA - ZRINSKI
|
|
- 6. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
|
|
- 7. PATRICIJA PRGA - CROHERC
|
Kumite - Kadetkinje -54
|
- 1. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. DORA REZIĆ - ZRINSKI
|
|
- 3. DRAGANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 4. LARA JOVANOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 5. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 6. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 7. MARTA RAIČ - CROHERC
|
|
- 8. MIHAELA BARBARIĆ - GRUDE
|
|
- 9. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Kadetkinje +54
|
- 1. ANA REŠETAR - PORTO TOLERO
|
|
- 2. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. DOMINA BABIĆ - KK JADRAN
|
|
- 4. IVA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. KLEMENTINA REŽAN - Karate Klub Petrina
|
|
- 6. LANA LOZOVINA - OBI Kaštela
|
|
- 7. LEA ZDRILIĆ - Karate Klub Petrina
|
|
- 8. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 9. ORŠULA DŽAJA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 10. TINA GRKOVIĆ - OBI Kaštela
|
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
|
- 1. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 2. ISA AHMETOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 3. LUKA STOŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. NIHAD BURZIĆ - JION PEB BIHAĆ
|
Kumite - Juniori -68
|
- 1. ZVONKO NIKOLIĆ - TINJAN
|
Kumite - Juniori -76
|
- 1. JURE BAKOTA - KK Galeb
|
|
- 2. LUKA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 3. MARKO LASIĆ - Neretva
|
|
- 4. ROKO MARČINA - Velebit
|
|
- 5. TARIK BAJIĆ - "Bjelopoljac"
|
|
- 6. TONĆI GRUBŠIĆ - DALMACIJA
|
|
- 7. ZVONKO NIKOLIĆ - TINJAN
|
Kumite - Juniori +76
|
- 1. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 2. ŠIME MILJKOVIĆ SKELIN - TIGAR KNIN
|
Kumite - Juniorke -48
|
- 1. GABRIELA MARTINOVIĆ - CROHERC
|
|
- 2. RUŽICA HRKAĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA
|
Kumite - Juniorke -53
|
- 1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 2. MIA KITAROVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Juniorke -59
|
- 1. ANA REŠETAR - PORTO TOLERO
|
|
- 2. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. ANDREA BILAVER - Velebit
|
|
- 4. MONIKA RAJIČ - KK EMPI PROZOR-RAMA
|
Kumite - Juniorke +59
|
- 1. DOMINA PAVLOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 2. IVA ŠANDAK - TINJAN
|
|
- 3. LANA LOZOVINA - OBI Kaštela
|
|
- 4. TEA ROZIĆ - Neretva
|
|
- 5. TINA GRKOVIĆ - OBI Kaštela
|
Kumite - Seniori (muški) -60
|
- 1. ARMIN LJUBUNČIĆ - BUGOJNO
|
|
- 2. KEMAL HAVIC - JION PEB BIHAĆ
|
Kumite - Seniori (muški) -67
Kumite - Seniori (muški) -75
|
- 1. JOSIP UGRINA - OBI Kaštela
|
|
- 2. MARKO LASIĆ - Neretva
|
|
- 3. MATEO PERIŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. ROKO MARČINA - Velebit
|
|
- 5. TEO OSMIĆ - TINJAN
|
Kumite - Seniori (muški) -84
Kumite - Seniori (muški) +84
|
- 1. ALDIN MAHMUTOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 2. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 3. SLAVKO MIHALJEVIĆ - BUSHIDO
|
Kumite - Seniorke (ženski) -50
|
- 1. AMNA KAHAREVIĆ - BUGOJNO
|
|
- 2. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA
|
Kumite - Seniorke (ženski) -55
Kumite - Seniorke (ženski) -61
Kumite - Seniorke (ženski) -68
|
- 1. BRUNA CVITANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. IVANA GALIĆ - KK Posušje
|
|
- 3. MARTA DULIBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Seniorke (ženski) +68
|
- 1. DANIJELA BANOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 2. EMA FELIĆ - JION PEB BIHAĆ
|
KATA (164)
Kata - Cicibani - 9,8,7 Kyu
|
- 1. FERDINAND LISICA - Karate Klub Petrina
|
|
- 2. GABRIEL MIŠE - DALMACIJA
|
|
- 3. IVAN GUDIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. IVAN KNEZOVIĆ - KK Galeb
|
|
- 5. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
|
|
- 6. LEON ŽUVELA - DALMACIJA
|
|
- 7. LOVRE LADIĆ - DALMACIJA
|
|
- 8. MARKO GLIGO - DALMACIJA
|
|
- 9. MARKO VUKUŠIĆ - DALMACIJA
|
|
- 10. NIKOLA FISTONIĆ - DALMACIJA
|
|
- 11. ŠIME VUICA - Karate Klub Petrina
|
|
- 12. ŠIMUN SORIĆ - Karate Klub Petrina
|
|
- 13. VITOMIR KARABAN - Karate Klub Petrina
|
Kata - Cicibanke - 9,8,7 Kyu
|
- 1. EMA LASTRE - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 2. MATEA ČAMBER - KK Posušje
|
|
- 3. NOEMI KUNCE - Karate Klub Petrina
|
|
- 4. TONKA SIMIC - DALMACIJA-CEMENT
|
Kata - Cicibani
|
- 1. ALJOŠA KULJIŠ - DALMACIJA
|
|
- 2. FRAN ŠIMIĆ - KK SOKOL
|
|
- 3. GRGO MILOVAC - KK SOKOL
|
|
- 4. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
|
|
- 5. KARLO PLAZIBAT - KK SOKOL
|
|
- 6. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 7. TINO BATINIĆ - KK SOKOL
|
Kata - Cicibanke
|
- 1. ASJA ČELAR - ŠIBENIK
|
|
- 2. LAMIJA OMANOVIC - "Master" Bugojno
|
|
- 3. LUCIJA ČVELJO - KK SOKOL
|
|
- 4. MARIETA ANDROMAK - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 5. PETRA PAROVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 6. ROZA MARKOVIĆ - KK SOKOL
|
Kata - Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
|
- 1. ANTONIO JUKIĆ - KK Posušje
|
|
- 2. BRACO POPOVIĆ - Brač
|
|
- 3. DALI MACANOVIĆ - Kakato
|
|
- 4. DANIJEL MILKOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 5. DUJE GRGIĆ - DALMACIJA
|
|
- 6. GABRIEL DELIJA - Karate Klub Petrina
|
|
- 7. JOSIP SLAPNIČAR - DALMACIJA
|
|
- 8. JURAJ ŠKEMBER - ŠIBENIK
|
|
- 9. LEON BUDIMIR - ŠIBENIK
|
|
- 10. MARCEL ETEROVIĆ - Brač
|
|
- 11. NADAN JUKIĆ - Brač
|
|
- 12. PAVE GRUBIŠA - DALMACIJA
|
|
- 13. ROKO BAKOTA - KK Galeb
|
|
- 14. SEBASTIAN BAN - DALMACIJA
|
|
- 15. TOMA MARIN - DALMACIJA
|
|
- 16. TONĆI LADIĆ - DALMACIJA
|
Kata - Mlađe Učenice - 9,8,7 Kyu
|
- 1. ALANI ODAK - DALMACIJA
|
|
- 2. ANTEA KNEZOVIĆ - KK Galeb
|
|
- 3. ANTONIJA BURAZER - ŠIBENIK
|
|
- 4. ANTONIJA MARTINIĆ - Brač
|
|
- 5. BEATA KUNCE - Karate Klub Petrina
|
|
- 6. EVA MIRKOV - Karate Klub Petrina
|
|
- 7. GRETA LUKIĆ - Karate Klub Petrina
|
|
- 8. IVANA MARTINIĆ - Brač
|
|
- 9. LARA ANTIČEVIĆ - Brač
|
|
- 10. LARA FUZUL - Karate Klub Petrina
|
|
- 11. LARA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
|
|
- 12. LEA BRONZOVIĆ - Brač
|
|
- 13. MARIJA MARIĆ - KK Posušje
|
|
- 14. MARTINA BUBIĆ - KK Galeb
|
|
- 15. MAŠA ANUŠIĆ - KK Galeb
|
|
- 16. MIA ČULIĆ - DALMACIJA
|
|
- 17. NATALI VUICA - Karate Klub Petrina
|
|
- 18. NORA GALOVIĆ - Brač
|
|
- 19. NORA VRANDEČIĆ - Brač
|
|
- 20. SANDRA MIŠE - DALMACIJA
|
|
- 21. SARA BEŠLIĆ - KK Posušje
|
|
- 22. TARA ČELAR - ŠIBENIK
|
|
- 23. TIA ETEROVIĆ - Brač
|
Kata - Mlađi učenici
|
- 1. ANDRIJA MIŠE - KK SOKOL
|
|
- 2. ARMAN VELAGIC - "Master" Bugojno
|
|
- 3. DALI MACANOVIĆ - Kakato
|
|
- 4. HARUN OMERIKA-JUSUFBEGOVIĆ - "Bjelopoljac"
|
|
- 5. MIHAEL JOSIP JELIČIĆ - DALMACIJA
|
|
- 6. ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA - KK SOKOL
|
|
- 7. TINO JUKIĆ - Brač
|
Kata - Mlađe Učenice
|
- 1. FANI KARABATIĆ - KK SOKOL
|
|
- 2. IVANA ČAMBER - KK Posušje
|
|
- 3. LARA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
|
|
- 4. MARIJETA ROGOŠIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 5. PETRA DIVIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
Kata - Učenici - 9,8,7 Kyu
|
- 1. DINO LUKIĆ - Karate Klub Petrina
|
|
- 2. DUJE RONČEVIĆ - KK Galeb
|
|
- 3. KARLO KONTAK - KK SOKOL
|
|
- 4. LEON LJUBEZ - Karate Klub Petrina
|
|
- 5. LUKA MARINIĆ - KK Galeb
|
|
- 6. MARINO MATIĆ - Brač
|
|
- 7. MATIJA SORIĆ - Karate Klub Petrina
|
|
- 8. MILAN KEVILJ - KK Posušje
|
|
- 9. ŠIMUN RAMADŽA - ŠIBENIK
|
|
- 10. TONI VLAHOV - Velebit
|
Kata - Učenice - 9,8,7 Kyu
|
- 1. ADRIANA MAROVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 2. ALEKSANDRA VUKANOVIĆ - Kakato
|
|
- 3. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
|
|
- 4. DALILA MEHULIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 5. EMA MATIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 6. FANI ZDRILIĆ - Karate Klub Petrina
|
|
- 7. JOSIPA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
|
|
- 8. KARLA KARDUM - ŠIBENIK
|
|
- 9. KARMEN KRALJEVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 10. LANA SORIĆ - Karate Klub Petrina
|
|
- 11. LARA PROTRKA - ŠIBENIK
|
|
- 12. LUCA ANTUNAC - ŠIBENIK
|
|
- 13. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 14. LUCIJA FUZUL - Karate Klub Petrina
|
|
- 15. MARINA BUBIĆ - KK Galeb
|
|
- 16. ZOFIJA ETEROVIĆ - Brač
|
Kata - Učenici
|
- 1. AMIR MEHULJIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj
|
|
- 2. DALI MACANOVIĆ - Kakato
|
|
- 3. DŽANAN ČEHAJIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 4. IVAN ĆOSIĆ - KK SOKOL
|
|
- 5. IVAN TARLE - DALMACIJA
|
|
- 6. JOSIP MATKOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 7. LUKAS BAČIĆ - KK Galeb
|
|
- 8. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kakato
|
|
- 9. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 10. NADAL SADIKOVIC - "Master" Bugojno
|
|
- 11. ROKO ŽARKO - KK SOKOL
|
|
- 12. STJEPAN ZARO - Brač
|
Kata - Učenice
|
- 1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
|
|
- 2. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
|
|
- 3. BARBARA GREGIĆ - Brač
|
|
- 4. JOSIPA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
|
|
- 5. KLARA PLAZIBAT - KK SOKOL
|
|
- 6. LEA ŠOLIĆ - KK Galeb
|
|
- 7. MIA VUKOJA - Brač
|
|
- 8. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
|
|
- 9. NEA MATIČEVIĆ - Kakato
|
|
- 10. NIKOLETA POPOVIĆ - Kakato
|
|
- 11. SARA POLAŠEK - DALMACIJA
|
|
- 12. ZOFIJA ETEROVIĆ - Brač
|
Kata - Mlađi kadeti
|
- 1. AMIR MEHULJIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj
|
|
- 2. ANTE GRIZELJ - ŠIBENIK
|
|
- 3. ANTE KUSTURA - DALMACIJA
|
|
- 4. DUJE RAMADŽA - ŠIBENIK
|
|
- 5. IVAN TARLE - DALMACIJA
|
|
- 6. JERE DUPLANČIĆ - DALMACIJA
|
|
- 7. LOVRE DESPALATOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 8. LUKA KAZALICKI - Brač
|
|
- 9. MARKO ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 10. RIJAD ROŠIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj
|
Kata - Mlađe kadetkinje
|
- 1. ANA MATAS - DALMACIJA
|
|
- 2. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
|
|
- 3. CVITA BURAZER - ŠIBENIK
|
|
- 4. JOSIPA VUICA - Karate Klub Petrina
|
|
- 5. LEA KARAIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 6. MARIJA JELIČIĆ - DALMACIJA
|
|
- 7. MARTA SIMIC - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 8. SARA POLAŠEK - DALMACIJA
|
|
- 9. TONIA ŠKULIĆ - Velebit
|
|
- 10. TONKA BERIŠA - KK JADRAN
|
|
- 11. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato
|
Kata - Kadeti/Juniori
|
- 1. ANDRIJA PERIBONIO - DALMACIJA
|
|
- 2. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 3. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. RIJAD ROŠIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj
|
Kata - Kadetkinje/Juniorke
|
- 1. ANA MATAS - DALMACIJA
|
|
- 2. ANTEA JEŽINA - ŠIBENIK
|
|
- 3. BRUNA BARANIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 4. LAMIJA HAKALOVIĆ - BLAGAJ
|
|
- 5. LUCIJA RAMADŽA - ŠIBENIK
|
|
- 6. MIHAELA BEŠLIĆ - KK Galeb
|
|
- 7. NICOL LOVRIĆ - Karate Dojo Brač
|
|
- 8. SARA POLAŠEK - DALMACIJA
|
KATA TIM (6)
Kata tim - Mlađi učenici
Kata tim - Mlađe učenice
|
- 1. KATA TIM ŠI - ŠIBENIK
|
Kata tim - Učenici
|
- 1. KATA TIM ŠI - ŠIBENIK
|
Kata tim - Učenice
|
- 1. KATA TIM ŠI - ŠIBENIK
|
Kata tim - Mlađi kadeti
|
- 1. KARATE DOJO BRAČ - Karate Dojo Brač
|
|
- 2. UNIJA TEŠANJ - Karate klub UNIJA Tešanj
|
Kata tim - Mlađe kadetkinje
|
- 1. KATA TIM ŠI - ŠIBENIK
|
|
|