Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
3. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti/Juniori
KATA-Kadetkinje/Juniorke
KATA-TEAM Mlađi kadeti
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -40
214
MAJA IVANČEV (OBI KAŠ)
214
0
MAJA IVANČEV (OBI KAŠ)
332
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
472
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
214
MAJA IVANČEV (OBI KAŠ)
637
0
SARA MEŠTROVIĆ (DAL)
332
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
225
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
480
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
335
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
323
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
424
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
246
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
472
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
214
0
MAJA IVANČEV (OBI KAŠ)
332
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
225
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
335
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
323
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
424
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
246
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
472
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
332
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
335
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
246
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
472
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
335
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
323
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
480
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
246
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
480
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. LAURA ZELENIKA, Široki Brijeg
2. MARTA STOJIĆ, CROHERC
3. GORDANA GALIĆ, Široki Brijeg
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA