Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti/Juniori
KATA-Kadetkinje/Juniorke
KATA-TEAM Mlađi kadeti
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Cicibani - 9,8,7 Kyu
Kata - Cicibani - 9,8,7 Kyu
355
0
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
599
0
LOVRE LADIĆ (DAL)
355
0
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
357
0
ŠIME VUICA (PETRINA)
615
NIKOLA FISTONIĆ (DAL)
610
0
IVAN GUDIĆ (DAL)
357
0
ŠIME VUICA (PETRINA)
534
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
355
0
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
599
LOVRE LADIĆ (DAL)
386
0
IVAN KNEZOVIĆ (KKGALEB)
687
0
GABRIEL MIŠE (DAL)
609
0
LEON ŽUVELA (DAL)
358
0
VITOMIR KARABAN (PETRINA)
618
0
MARKO GLIGO (DAL)
354
0
FERDINAND LISICA (PETRINA)
621
MARKO VUKUŠIĆ (DAL)
615
0
NIKOLA FISTONIĆ (DAL)
357
0
ŠIME VUICA (PETRINA)
534
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
599
0
LOVRE LADIĆ (DAL)
386
0
IVAN KNEZOVIĆ (KKGALEB)
358
0
VITOMIR KARABAN (PETRINA)
618
0
MARKO GLIGO (DAL)
621
0
MARKO VUKUŠIĆ (DAL)
357
0
ŠIME VUICA (PETRINA)
534
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
386
0
IVAN KNEZOVIĆ (KKGALEB)
618
0
MARKO GLIGO (DAL)
534
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
386
0
IVAN KNEZOVIĆ (KKGALEB)
358
0
VITOMIR KARABAN (PETRINA)
687
0
GABRIEL MIŠE (DAL)
618
0
MARKO GLIGO (DAL)
687
0
GABRIEL MIŠE (DAL)
Medalists
1. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
2. IVAN KNEZOVIĆ, KK Galeb
3. ŠIMUN SORIĆ, Karate Klub Petrina
3. GABRIEL MIŠE, DALMACIJA