Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti/Juniori
KATA-Kadetkinje/Juniorke
KATA-TEAM Mlađi kadeti
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata - Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
Kata - Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
392
0
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
603
0
PAVE GRUBIŠA (DAL)
392
0
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
278
0
MARCEL ETEROVIĆ (BRAČ)
278
0
MARCEL ETEROVIĆ (BRAČ)
652
0
DANIJEL MILKOVIĆ (DAL)
693
0
BRACO POPOVIĆ (BRAČ)
606
0
TOMA MARIN (DAL)
162
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
603
0
PAVE GRUBIŠA (DAL)
122
0
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
392
0
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
281
0
NADAN JUKIĆ (BRAČ)
601
0
TONĆI LADIĆ (DAL)
141
0
LEON BUDIMIR (ŠIBENIK)
622
0
DUJE GRGIĆ (DAL)
347
0
GABRIEL DELIJA (PETRINA)
612
0
SEBASTIAN BAN (DAL)
619
0
JOSIP SLAPNIČAR (DAL)
500
0
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
278
0
MARCEL ETEROVIĆ (BRAČ)
693
0
BRACO POPOVIĆ (BRAČ)
603
0
PAVE GRUBIŠA (DAL)
122
0
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
281
0
NADAN JUKIĆ (BRAČ)
141
0
LEON BUDIMIR (ŠIBENIK)
612
0
SEBASTIAN BAN (DAL)
500
0
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
278
0
MARCEL ETEROVIĆ (BRAČ)
122
0
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
281
0
NADAN JUKIĆ (BRAČ)
500
0
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
122
0
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
500
0
ANTONIO JUKIĆ (POSUŠJE)
612
0
SEBASTIAN BAN (DAL)
619
0
JOSIP SLAPNIČAR (DAL)
281
0
NADAN JUKIĆ (BRAČ)
612
0
SEBASTIAN BAN (DAL)
Medalists
1. JURAJ ŠKEMBER, ŠIBENIK
2. ANTONIO JUKIĆ, KK Posušje
3. ROKO BAKOTA, KK Galeb
3. NADAN JUKIĆ, Brač