Kumite - Cicibani -22
1. ALJOŠA KULJIŠ, DALMACIJA |
2. LOVRE LADIĆ, DALMACIJA |
3. LEON ŽUVELA, DALMACIJA |
3. MIHAEL ANIĆ, LJUBUŠKI |
|
|
|
Kumite - Cicibani -26
1. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN |
3. HRVOJE SUČIĆ, Nova Bila |
3. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL |
|
|
|
Kumite - Cicibani +26
1. NOA MILAKOVIĆ, OKIT |
2. KARLO BOŠNJAK, LJUBUŠKI |
3. VICKO KUKOČ, KK Zanshin Split |
3. IVAN MARKOTIĆ, DALMACIJA |
|
| | | |
Kumite - Cicibanke -22
1. BRUNA GULAM, OKIT |
2. ANA MARJANOVIĆ, OKIT |
3. JOSIPA GULAM, OKIT |
|
|
|
|
Kumite - Cicibanke -26
1. LAMIJA OMANOVIC, "Master" Bugojno |
2. ANĐELA BOŠNJAK, LJUBUŠKI |
3. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL |
|
|
|
|
Kumite - Cicibanke +26
1. GEA JURIŠIĆ, PORTO TOLERO |
2. MARIJA MARINOVIĆ, PORTO TOLERO |
3. ANTONIA LOZOVINA, OBI Kaštela |
3. KATJA PRUSINA, LJUBUŠKI |
|
| | | |
Kumite - Mlađi učenici -26
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA |
2. IVAN MIHOVIL MAGLIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. DUJE TOPIĆ, DALMACIJA |
3. BORNA KASALO, KK SOKOL |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici -30
1. ARMAN VELAGIC, "Master" Bugojno |
2. MEHMED BEGANOVIC, "Master" Bugojno |
3. DAVID SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG |
3. TOMA MARIN, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici -34
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod |
2. NIKO MARJANOVIĆ, OKIT |
3. LEON VUDRAG, KK "OSVIT" |
3. MUSTAFA VELIC, "Master" Bugojno |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici -38
1. IVANO IVANKOVIC, CROHERC |
2. DOMAGOJ TVRDE, DALMACIJA |
3. FRANKO BOBAN, LJUBUŠKI |
3. VUK CIMBALJEVIC, BIJELA |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici +38
1. NEVENKO PEHAR, CROHERC |
2. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. JOSIP ČUBRIĆ, OKIT |
3. LOVRE DRAŠKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT |
|
| | | |
Kumite - Mlađe učenice -28
1. ELA ADŽAGA, OKIT |
2. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. FRANKA MIĆIN, OKIT |
3. DORIS KLEPO, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice -32
1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA |
2. JELENA PIPUNIC, DALMACIJA |
3. LANA ŠUŠA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. ANTONIJA KNEZOVIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice -36
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. IVA MARIĆ, Široki Brijeg |
3. IVANA ČAMBER, KK Posušje |
3. ELIN IANACHI ĆOPIČ, OKIT |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice +36
1. DOROTEA KRIVOKAPIC, BIJELA |
2. ALMA BRALIĆ, DALMACIJA |
3. KLARA LOVRIĆ, Široki Brijeg |
3. LEA REZO, KK Posušje |
|
| |
Kumite - Učenici -30
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA |
2. DAVID PAPONJA, CROHERC |
3. DAVID SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG |
3. MEHMED BEGANOVIC, "Master" Bugojno |
|
|
|
Kumite - Učenici -34
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod |
2. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod |
3. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ |
3. DAVID PETRINA, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Učenici -38
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC |
2. DANE JURIČIĆ, CROHERC |
3. LAZAR GARDASEVIC, BIJELA |
3. NIKO JAKELJIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Učenici -42
1. NENAD DJURICIC, BIJELA |
2. AMAR TIHAK, BUGOJNO |
3. ANTE BEVANDA, CROHERC |
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Učenici -46
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
2. FRANJO JURIČIĆ, CROHERC |
3. MISLAV ČOVIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG |
3. MARTIN MANDŽO, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Učenici +46
1. ARMIN CETIN, "Master" Bugojno |
2. ANTONIO BARIĆ, OKIT |
3. JURE VICKOV, KK Zanshin Split |
3. VITO TURKOVIĆ, TINJAN |
|
| |
Kumite - Učenice -32
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA |
3. ERIKA VASILJ, KK Knez Domagoj Metković |
3. ANJA POKRAJAC, KARATE KLUB METKOVIĆ |
|
|
|
Kumite - Učenice -36
1. IVA LOVRIĆ, CROHERC |
2. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. LAURA BEBIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. NORA JUKIĆ, OKIT |
|
|
|
Kumite - Učenice -40
1. LAURA ZELENIKA, Široki Brijeg |
2. MARTA STOJIĆ, CROHERC |
3. GORDANA GALIĆ, Široki Brijeg |
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Učenice -44
1. ANTONELA SUČIĆ, Nova Bila |
2. ELENA MARIĆ, Široki Brijeg |
3. VENERA BRALIĆ, DALMACIJA |
3. LUCIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković |
|
|
|
Kumite - Učenice +44
1. MELITA SMOLICA, TINJAN |
2. BARBARA BAZINA, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG |
3. PETRA MIHALJEVIĆ, BUSHIDO |
3. KATJA GULIN, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
| | | |
Kumite - Mlađi kadeti -36
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ |
3. NIKOLA BOTO, LJUBUŠKI |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -41
1. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA |
2. MATEJ SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG |
3. NENAD 1 DJURICIC, BIJELA |
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -45
1. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod |
2. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. MATEJ MARIĆ, GRUDE |
3. MARIN LEKO, GRUDE |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -48
1. VELID UGARAK, "Master" Bugojno |
2. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod |
3. ANTONIO-DAVID MARKIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -52
1. DERVIS SELIMOVIC, "Master" Bugojno |
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN |
3. MILJENKO VASILJ, MEĐUGORJE |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -57
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. EMAN OMERINOVIC, "Master" Bugojno |
3. HARIS LJUBUNČIĆ, BUGOJNO |
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti +57
1. DANIJEL KARACIC, CROHERC |
2. DINO SUČIĆ, DALMACIJA |
3. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL |
3. MATEO RAVLIĆ, KK Zanshin Split |
|
| | | |
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela |
2. LANA PLAZIBAT, DALMACIJA |
3. PATRICIJA PRGA, CROHERC |
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO |
2. BARBARA KOLOBARIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG |
3. PETRA BANDIĆ, ZRINSKI |
3. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
1. MANDIĆ MARIJA, ZRINSKI |
2. SASHA ĆOPIĆ IANACHI, OKIT |
3. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC |
3. STELA BILAVER, Velebit |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
1. ANA MARIJA JUKICA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
2. IVANA RADOŠ, KK Zanshin Split |
3. PETRA MIHALJEVIĆ, BUSHIDO |
3. ILVANA ALIŠA, BUGOJNO |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
1. MARIJA ČULJAK, GRUDE |
2. ANĐELA ČULJAK, GRUDE |
3. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO |
3. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ |
|
| | | |
Kumite - Kadeti -52
1. NIHAD BURZIĆ, JION PEB BIHAĆ |
2. LUKAS LOVRIĆ, Neretva |
3. ISA AHMETOVIĆ, JION PEB BIHAĆ |
|
|
|
|
Kumite - Kadeti -57
1. MARKO MARIĆ, GRUDE |
2. PATRIK ADŽAGA, OKIT |
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ |
3. ROKO GRADAC, PORTO TOLERO |
|
|
|
Kumite - Kadeti -63
1. NIKOLA DAMJANOVIC, Neretva |
2. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd |
3. NARDO VLADIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. ANTONIO MARJANOVIĆ, GRUDE |
|
|
|
Kumite - Kadeti -70
1. LUKA KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb |
2. NIKO KAČUNIĆ, DALMACIJA |
3. MILJENKO SABLJIĆ, GRUDE |
3. JOSIP PLANINIĆ, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Kadeti +70
1. FRANKO MILJKO, Neretva |
2. STJEPAN MIKULIĆ, GRUDE |
3. LUKA MILJKOVIĆ SKELIN, TIGAR KNIN |
|
|
| | | |
Kumite - Kadetkinje -47
1. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela |
2. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO |
3. GABRIELA MARTINOVIĆ, CROHERC |
3. PATRICIJA PRGA, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje -54
1. DORA REZIĆ, ZRINSKI |
2. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO |
3. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela |
3. MARTA RAIČ, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje +54
1. TINA GRKOVIĆ, OBI Kaštela |
2. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO |
3. IVA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela |
|
| | | |
Kumite - Juniori -61
1. NIHAD BURZIĆ, JION PEB BIHAĆ |
2. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. DAVID ZORIČIĆ, ŠIBENIK |
3. ISA AHMETOVIĆ, JION PEB BIHAĆ |
|
|
|
Kumite - Juniori -76
1. TONĆI GRUBŠIĆ, DALMACIJA |
2. MARKO LASIĆ, Neretva |
3. ROKO MARČINA, Velebit |
3. TARIK BAJIĆ, "Bjelopoljac" |
|
|
|
Kumite - Juniori +76
1. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela |
2. ŠIME MILJKOVIĆ SKELIN, TIGAR KNIN |
|
|
|
| | | |
Kumite - Juniorke -48
1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA |
2. RUŽICA HRKAĆ, Hercegovina-Zagreb |
3. GABRIELA MARTINOVIĆ, CROHERC |
|
|
|
|
Kumite - Juniorke -53
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela |
2. MIA KITAROVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniorke -59
1. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO |
2. ANA REŠETAR, PORTO TOLERO |
3. MONIKA RAJIČ, KK EMPI PROZOR-RAMA |
3. ANDREA BILAVER, Velebit |
|
|
|
Kumite - Juniorke +59
1. TEA ROZIĆ, Neretva |
2. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela |
3. TINA GRKOVIĆ, OBI Kaštela |
3. DOMINA PAVLOVIĆ, KK JADRAN |
|
| |
Kumite - Seniori (muški) -60
1. ARMIN LJUBUNČIĆ, BUGOJNO |
2. KEMAL HAVIC, JION PEB BIHAĆ |
|
|
|
|
|
Kumite - Seniori (muški) -75
1. MARKO LASIĆ, Neretva |
2. TEO OSMIĆ, TINJAN |
3. JOSIP UGRINA, OBI Kaštela |
3. ROKO MARČINA, Velebit |
|
|
|
Kumite - Seniori (muški) +84
1. ALDIN MAHMUTOVIĆ, JION PEB BIHAĆ |
2. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela |
3. SLAVKO MIHALJEVIĆ, BUSHIDO |
|
|
| | | |
Kumite - Seniorke (ženski) -50
1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA |
2. AMNA KAHAREVIĆ, BUGOJNO |
|
|
|
|
|
Kumite - Seniorke (ženski) -68
1. IVANA GALIĆ, KK Posušje |
2. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. MARTA DULIBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
|
Kumite - Seniorke (ženski) +68
1. DANIJELA BANOVIĆ, KK SOKOL |
2. EMA FELIĆ, JION PEB BIHAĆ |
|
|
|
| | | |