Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke, KUMITE-Mlađi učenici, KUMITE-Mlađe učenice, KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
4
4
3
1.
2.
OKIT
0
1.
0
1.
0
3
3
5
2.
3.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
3
3
2
3.
4.
"Master" Bugojno
0
1.
0
1.
0
3
1
2
4.
5.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
2
5
7
5.
6.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
2
1
0
6.
7.
BIJELA
0
1.
0
1.
0
2
0
2
7.
8.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
2
0
2
7.
9.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
1
2
2
9.
10.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
1
2
10.
11.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
1
0
11.
12.
Nova Bila
0
1.
0
1.
0
1
0
1
12.
13.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
1
0
1
12.
14.
LJUBUŠKI
0
1.
0
1.
0
0
2
3
14.
15.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
1
4
15.
16.
BUGOJNO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
16.
17.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
16.
18.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
3
18.
19.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
2
19.
20.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
0
0
2
19.
21.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
2
19.
22.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
23.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
24.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
25.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
26.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
27.
"Bjelopoljac"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
28.
Bushido Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
29.
GRUDE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
30.
Neretva
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
3
1
1
1.
2.
"Master" Bugojno
0
1.
0
1.
0
2
1
0
2.
3.
GRUDE
0
1.
0
1.
0
1
1
2
3.
4.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
1
0
2
5.
6.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
2
5.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
0
1
7.
8.
ZRINSKI
0
1.
0
1.
0
1
0
1
7.
9.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
1
0
0
9.
10.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
2
1
10.
11.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
2
0
11.
12.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
1
1
12.
13.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
0
1
1
12.
14.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
1
1
12.
15.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
0
15.
16.
BUGOJNO
0
1.
0
1.
0
0
0
2
16.
17.
BIJELA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
18.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
19.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
20.
LJUBUŠKI
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
21.
MEĐUGORJE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
22.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
23.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
24.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
25.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
26.
Bushido Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
27.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
28.
Karate Klub Petrina
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
29.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
30.
Neretva
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
31.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Neretva
0
1.
0
1.
0
2
1
0
1.
2.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
2
0
2
2.
3.
GRUDE
0
1.
0
1.
0
1
1
2
3.
4.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
ZRINSKI
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
3
1
7.
8.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
11.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
0
0
4
11.
12.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
0
2
12.
13.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
14.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
15.
BIJELA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
16.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
17.
Karate Klub Petrina
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
18.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
19.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
20.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
21.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
22.
Nova Bila
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
2
1
1
1.
2.
Neretva
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
3.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
4.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
2
0
7.
8.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
"Bjelopoljac"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
12.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
13.
KK EMPI PROZOR-RAMA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
14.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
15.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
16.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
17.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
18.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
1
2
0
1.
2.
BUGOJNO
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
3.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
5.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
6.
Neretva
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
7.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
9.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
11.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.