Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
3. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Cicibani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALJOŠA KULJIŠ
DALMACIJA
CIC-M-22
2
2
0
0
0
2.
NOA MILAKOVIĆ
OKIT
CIC-M+26
2
2
0
0
0
3.
ROKO ŽUPANOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
CIC-M-26
2
2
0
0
0
4.
HRVOJE SUČIĆ
Nova Bila
CIC-M-26
3
2
0
0
0
5.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
CIC-M-26
3
2
0
0
0
6.
KARLO BOŠNJAK
LJUBUŠKI
CIC-M+26
3
2
0
0
0
7.
IVAN MARKOTIĆ
DALMACIJA
CIC-M+26
2
1
0
0
0
8.
KARLO PLAZIBAT
KK SOKOL
CIC-M-26
2
1
0
0
0
9.
LOVRE LADIĆ
DALMACIJA
CIC-M-22
2
1
0
0
0
10.
VICKO KUKOČ
KK Zanshin Split
CIC-M+26
2
1
0
0
0
11.
ANTE PRGIN
KK "OSVIT"
CIC-M+26
3
1
0
0
0
12.
MARKO GLIGO
DALMACIJA
CIC-M-26
2
0
0
0
0
13.
DANIJEL ORLOVIĆ
OKIT
CIC-M+26
1
0
0
0
0
14.
JURE VEROVIĆ
OKIT
CIC-M-26
1
0
0
0
0
15.
LEON ŽUVELA
DALMACIJA
CIC-M-22
1
0
0
0
0
16.
LOVRE VUČAK
KK "OSVIT"
CIC-M+26
1
0
0
0
0
17.
MIHAEL ANIĆ
LJUBUŠKI
CIC-M-22
1
0
0
0
0
18.
NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA
OKIT
CIC-M-26
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BRUNA GULAM
OKIT
CIC-Ž-22
2
2
0
0
0
2.
GEA JURIŠIĆ
PORTO TOLERO
CIC-Ž+26
2
2
0
0
0
3.
LAMIJA OMANOVIC
"Master" Bugojno
CIC-Ž-26
2
2
0
0
0
4.
MARIJA MARINOVIĆ
PORTO TOLERO
CIC-Ž+26
2
1
0
0
0
5.
ANA MARJANOVIĆ
OKIT
CIC-Ž-22
1
0
0
0
0
6.
ANĐELA BOŠNJAK
LJUBUŠKI
CIC-Ž-26
1
0
0
0
0
7.
ANTONIA LOZOVINA
OBI Kaštela
CIC-Ž+26
1
0
0
0
0
8.
JOSIPA GULAM
OKIT
CIC-Ž-22
1
0
0
0
0
9.
KATJA PRUSINA
LJUBUŠKI
CIC-Ž+26
1
0
0
0
0
10.
ROZA MARKOVIĆ
KK SOKOL
CIC-Ž-26
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ELIAS JOSIP RUDMAN
KRK CROATIA
MUČ-M-26
4
4
0
0
0
2.
NEVENKO PEHAR
CROHERC
MUČ-M+38
4
4
0
0
0
3.
ARMAN VELAGIC
"Master" Bugojno
MUČ-M-30
3
3
0
0
0
4.
IVANO IVANKOVIC
CROHERC
MUČ-M-38
3
3
0
0
0
5.
NIKOLA BIRAČ
Slavonski Brod
MUČ-M-34
3
3
0
0
0
6.
DAVID SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MUČ-M-30
4
3
0
0
0
7.
JOSIP ČUBRIĆ
OKIT
MUČ-M+38
4
3
0
0
0
8.
MEHMED BEGANOVIC
"Master" Bugojno
MUČ-M-30
4
3
0
0
0
9.
MUSTAFA VELIC
"Master" Bugojno
MUČ-M-34
4
3
0
0
0
10.
BORNA KASALO
KK SOKOL
MUČ-M-26
3
2
0
0
0
11.
DOMAGOJ TVRDE
DALMACIJA
MUČ-M-38
3
2
0
0
0
12.
DUJE TOPIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-26
3
2
0
0
0
13.
DUJE ŽDERIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-M+38
3
2
0
0
0
14.
FRANKO BOBAN
LJUBUŠKI
MUČ-M-38
3
2
0
0
0
15.
IVAN MIHOVIL MAGLIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-M-26
3
2
0
0
0
16.
LEON VUDRAG
KK "OSVIT"
MUČ-M-34
3
2
0
0
0
17.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-M+38
3
2
0
0
0
18.
NIKO MARJANOVIĆ
OKIT
MUČ-M-34
3
2
0
0
0
19.
DUJE STANČIĆ
KK "OSVIT"
MUČ-M+38
2
1
0
0
0
20.
FRANKO AVIANI
DALMACIJA
MUČ-M-30
2
1
0
0
0
21.
HARUN OMERIKA-JUSUFBEGOVIĆ
"Bjelopoljac"
MUČ-M+38
2
1
0
0
0
22.
KRISTIAN GABRIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-30
2
1
0
0
0
23.
VUK CIMBALJEVIC
BIJELA
MUČ-M-38
2
1
0
0
0
24.
ADRIAN ERCEG
DALMACIJA
MUČ-M+38
3
1
0
0
0
25.
JURE KARAMATIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M-38
3
1
0
0
0
26.
KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-30
3
1
0
0
0
27.
MIHAEL JOSIP JELIČIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-26
3
1
0
0
0
28.
RATKO GAVRAN
LJUBUŠKI
MUČ-M-34
3
1
0
0
0
29.
ROKO RONČEVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-M+38
3
1
0
0
0
30.
TOMISLAV PEHAR
LJUBUŠKI
MUČ-M-34
3
1
0
0
0
31.
IVANO ŠIMIČIĆ
KK Zanshin Split
MUČ-M-38
2
0
0
0
0
32.
JOSIP VUKUŠIĆ
DALMACIJA
MUČ-M+38
2
0
0
0
0
33.
MATIJA ĆALETA-CAR
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-M-26
2
0
0
0
0
34.
NINO MATIJAŠ
DALMACIJA
MUČ-M-30
2
0
0
0
0
35.
BEPO KATIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M-30
1
0
0
0
0
36.
DOMINIK BALIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-34
1
0
0
0
0
37.
DUJE ŠUNJIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M+38
1
0
0
0
0
38.
DŽANIN ŠAHINAGIĆ
"Bjelopoljac"
MUČ-M+38
1
0
0
0
0
39.
IVAN BOŽINOVIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-34
1
0
0
0
0
40.
IVAN GRANIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-34
1
0
0
0
0
41.
IVICA SUČIĆ
Nova Bila
MUČ-M-30
1
0
0
0
0
42.
LOVRE KURAN
KK SOKOL
MUČ-M-26
1
0
0
0
0
43.
LOVRO ŠPADINA
OKIT
MUČ-M-26
1
0
0
0
0
44.
MARIN LUMEZHAJ
PORTO TOLERO
MUČ-M+38
1
0
0
0
0
45.
MATEJ KALINIĆ
Bushido Banja Luka
MUČ-M-38
1
0
0
0
0
46.
PAVE GRUBIŠA
DALMACIJA
MUČ-M-34
1
0
0
0
0
47.
PETAR ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-M-34
1
0
0
0
0
48.
PETAR JURAN
PORTO TOLERO
MUČ-M+38
1
0
0
0
0
49.
ROKO BRKOVIĆ
OKIT
MUČ-M-26
1
0
0
0
0
50.
SEBASTIAN BAN
DALMACIJA
MUČ-M-30
1
0
0
0
0
51.
TOMA MARIN
DALMACIJA
MUČ-M-30
1
0
0
0
0
52.
TONI STRUNJE
OKIT
MUČ-M-26
1
0
0
0
0
53.
ZVONE BEKAVAC
DALMACIJA
MUČ-M-38
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DOROTEA KRIVOKAPIC
BIJELA
MUČ-Ž+36
3
3
0
0
0
2.
ELA ADŽAGA
OKIT
MUČ-Ž-28
3
3
0
0
0
3.
KLARA LIVAJIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-32
3
3
0
0
0
4.
MARE MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-36
2
2
0
0
0
5.
ALMA BRALIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž+36
3
2
0
0
0
6.
ANTONIJA KNEZOVIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MUČ-Ž-32
3
2
0
0
0
7.
DORIS KLEPO
DALMACIJA
MUČ-Ž-28
3
2
0
0
0
8.
FRANKA MIĆIN
OKIT
MUČ-Ž-28
3
2
0
0
0
9.
GABRIJELA BURIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-28
3
2
0
0
0
10.
JELENA PIPUNIC
DALMACIJA
MUČ-Ž-32
3
2
0
0
0
11.
KLARA LOVRIĆ
Široki Brijeg
MUČ-Ž+36
3
2
0
0
0
12.
LANA ŠUŠA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-32
3
2
0
0
0
13.
LEA REZO
KK Posušje
MUČ-Ž+36
3
2
0
0
0
14.
IVA MARIĆ
Široki Brijeg
MUČ-Ž-36
2
1
0
0
0
15.
IVANA ČAMBER
KK Posušje
MUČ-Ž-36
2
1
0
0
0
16.
NIKOLINA TVRDE
DALMACIJA
MUČ-Ž-28
2
1
0
0
0
17.
IVANA SUTON
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-28
3
1
0
0
0
18.
JELA FRLETA
DALMACIJA
MUČ-Ž+36
3
1
0
0
0
19.
ELIZABETA BULAT
KK "OSVIT"
MUČ-Ž+36
2
0
0
0
0
20.
GABRIJELA GRUBELIĆ
OKIT
MUČ-Ž-32
2
0
0
0
0
21.
NALA ŠIŠKOV
KK Zanshin Split
MUČ-Ž-32
2
0
0
0
0
22.
TEODORA ANTIĆ
KK "OSVIT"
MUČ-Ž-28
2
0
0
0
0
23.
ANTEA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-32
1
0
0
0
0
24.
BRUNA GALIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-28
1
0
0
0
0
25.
ELIN IANACHI ĆOPIČ
OKIT
MUČ-Ž-36
1
0
0
0
0
26.
IKA BOTO
LJUBUŠKI
MUČ-Ž-32
1
0
0
0
0
27.
LARISA ZAIMOVIĆ
BUGOJNO
MUČ-Ž+36
1
0
0
0
0
28.
NATALI BAJAN
OKIT
MUČ-Ž+36
1
0
0
0
0
29.
NINA BAUS
OKIT
MUČ-Ž-28
1
0
0
0
0
30.
NORA BARBIR
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-28
1
0
0
0
0
31.
SARA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-Ž+36
1
0
0
0
0
32.
TARA JUKIĆ
OKIT
MUČ-Ž-36
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ARMIN CETIN
"Master" Bugojno
UČ-M+46
4
4
0
0
0
2.
NENAD DJURICIC
BIJELA
UČ-M-42
4
4
0
0
0
3.
BORNA KUJUNDŽIĆ
Slavonski Brod
UČ-M-34
3
3
0
0
0
4.
DUJE MIHALJEVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-46
3
3
0
0
0
5.
ELIAS JOSIP RUDMAN
KRK CROATIA
UČ-M-30
3
3
0
0
0
6.
ŽELJKO PERVAN
CROHERC
UČ-M-38
3
3
0
0
0
7.
AMAR TIHAK
BUGOJNO
UČ-M-42
4
3
0
0
0
8.
JURE VICKOV
KK Zanshin Split
UČ-M+46
4
3
0
0
0
9.
NIKOLA BIRAČ
Slavonski Brod
UČ-M-34
4
3
0
0
0
10.
ANTE BEVANDA
CROHERC
UČ-M-42
3
2
0
0
0
11.
ANTONIO BARIĆ
OKIT
UČ-M+46
3
2
0
0
0
12.
DANE JURIČIĆ
CROHERC
UČ-M-38
3
2
0
0
0
13.
DAVID PAPONJA
CROHERC
UČ-M-30
3
2
0
0
0
14.
FRANJO JURIČIĆ
CROHERC
UČ-M-46
3
2
0
0
0
15.
IVAN BARIČEVIĆ
DRNIŠ
UČ-M-34
3
2
0
0
0
16.
MARTIN MANDŽO
CROHERC
UČ-M-46
3
2
0
0
0
17.
MISLAV ČOVIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-46
3
2
0
0
0
18.
NIKO JAKELJIĆ
DALMACIJA
UČ-M-38
3
2
0
0
0
19.
NIKO DEPIKOLZVANE
KRK CROATIA
UČ-M-42
3
2
0
0
0
20.
VITO TURKOVIĆ
TINJAN
UČ-M+46
3
2
0
0
0
21.
ANTE ZOVKO
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-42
2
1
0
0
0
22.
DAVID SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-30
2
1
0
0
0
23.
DAVID PETRINA
CROHERC
UČ-M-34
2
1
0
0
0
24.
MARINO BONAČIĆ
DALMACIJA
UČ-M+46
2
1
0
0
0
25.
MEHMED BEGANOVIC
"Master" Bugojno
UČ-M-30
2
1
0
0
0
26.
MIHAEL MILIČEVIĆ
CROHERC
UČ-M-42
2
1
0
0
0
27.
TOMA BARBARIĆ
CROHERC
UČ-M+46
2
1
0
0
0
28.
LAZAR GARDASEVIC
BIJELA
UČ-M-34, UČ-M-38
5
2
0
0
0
29.
DARIO TURK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-M-42
3
1
0
0
0
30.
DOMINIK KLEPO
DALMACIJA
UČ-M-34
3
1
0
0
0
31.
DUJE RAVLIĆ
KK Zanshin Split
UČ-M-42
3
1
0
0
0
32.
GAL GRGAS-TUCILO
KK "OSVIT"
UČ-M-38
3
1
0
0
0
33.
JOSIP BOŠNJAK
Neretva
UČ-M+46
3
1
0
0
0
34.
LEO MUCIĆ
LJUBUŠKI
UČ-M-42
3
1
0
0
0
35.
MATEJ ZELJKO
Široki Brijeg
UČ-M-46
3
1
0
0
0
36.
NIKOLA VUKMAN
OKIT
UČ-M-42
3
1
0
0
0
37.
ROKO ŽAPER
DALMACIJA
UČ-M+46
3
1
0
0
0
38.
TOMO SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-34
3
1
0
0
0
39.
DEAN KNEŽIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-M-30
2
0
0
0
0
40.
DUJE TOPIĆ
DALMACIJA
UČ-M-30
2
0
0
0
0
41.
IVO BOKAN
KK SOKOL
UČ-M-46
2
0
0
0
0
42.
KRISTIJAN DIMITRIĆ
Bushido Banja Luka
UČ-M-38
2
0
0
0
0
43.
SANDRO ROKO DRUŽIJANIĆ
PORTO TOLERO
UČ-M+46
2
0
0
0
0
44.
ANTE RADOŠ
KK Zanshin Split
UČ-M-34
1
0
0
0
0
45.
ANTONIO PLANINIĆ
CROHERC
UČ-M+46
1
0
0
0
0
46.
DUJE ŽDERIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-46
1
0
0
0
0
47.
FRANJO LEKO
GRUDE
UČ-M-42
1
0
0
0
0
48.
IVAN RAMLJAK
DALMACIJA
UČ-M-42
1
0
0
0
0
49.
IVANO BEADER
DALMACIJA
UČ-M-34
1
0
0
0
0
50.
JAKOV NALETILIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-42
1
0
0
0
0
51.
JURE ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-M+46
1
0
0
0
0
52.
MARKO GAĆE
DALMACIJA
UČ-M+46
1
0
0
0
0
53.
MATEJ ĆORLUKA
GRUDE
UČ-M-38
1
0
0
0
0
54.
MIHAEL JELČIĆ
LJUBUŠKI
UČ-M+46
1
0
0
0
0
55.
MLADEN KOŽUL
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-42
1
0
0
0
0
56.
NOA BAJAN
OKIT
UČ-M-38
1
0
0
0
0
57.
ROKO ŽARKO
KK SOKOL
UČ-M-38
1
0
0
0
0
58.
STIPE VLASTELICA
KK SOKOL
UČ-M-46
1
0
0
0
0
59.
TONI GULAM
OKIT
UČ-M-46
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAURA ZELENIKA
Široki Brijeg
UČ-Ž-40
4
4
0
0
0
2.
ANTEA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-Ž-32
3
3
0
0
0
3.
ANTONELA SUČIĆ
Nova Bila
UČ-Ž-44
3
3
0
0
0
4.
IVA LOVRIĆ
CROHERC
UČ-Ž-36
3
3
0
0
0
5.
MELITA SMOLICA
TINJAN
UČ-Ž+44
3
3
0
0
0
6.
GORDANA GALIĆ
Široki Brijeg
UČ-Ž-40
4
3
0
0
0
7.
LAURA BEBIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-36
4
3
0
0
0
8.
MARE MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-Ž-36
4
3
0
0
0
9.
BARBARA BAZINA
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-Ž+44
3
2
0
0
0
10.
ELENA MARIĆ
Široki Brijeg
UČ-Ž-44
3
2
0
0
0
11.
IRA ŠEKULJICA
KRK CROATIA
UČ-Ž-40
3
2
0
0
0
12.
KLARA LIVAJIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-32
3
2
0
0
0
13.
MARTA STOJIĆ
CROHERC
UČ-Ž-40
3
2
0
0
0
14.
NORA JUKIĆ
OKIT
UČ-Ž-36
3
2
0
0
0
15.
ANJA POKRAJAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-32
2
1
0
0
0
16.
EMMA BUHOVAC
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-Ž-36
2
1
0
0
0
17.
ERIKA VASILJ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-32
2
1
0
0
0
18.
KATJA GULIN
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-Ž+44
2
1
0
0
0
19.
LUCIJA PLEĆAŠ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-44
2
1
0
0
0
20.
PETRA MIHALJEVIĆ
BUSHIDO
UČ-Ž+44
2
1
0
0
0
21.
VENERA BRALIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-44
2
1
0
0
0
22.
DORA GALOV
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž+44
3
1
0
0
0
23.
EMANUELA MILAKOVIĆ
OKIT
UČ-Ž+44
3
1
0
0
0
24.
ILIJANA NAKIĆ
CROHERC
UČ-Ž-40
3
1
0
0
0
25.
LANA PLAZIBAT
DALMACIJA
UČ-Ž-36
3
1
0
0
0
26.
ANA DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-32
2
0
0
0
0
27.
ANTONIA JURLIN
DALMACIJA
UČ-Ž-44
2
0
0
0
0
28.
LAURA PAIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-44
2
0
0
0
0
29.
MAJA IVANČEV
OBI Kaštela
UČ-Ž-40
2
0
0
0
0
30.
MARICA BOŠNJAK
KK SOKOL
UČ-Ž-36
2
0
0
0
0
31.
MARIJA PINJUH
CROHERC
UČ-Ž-36
2
0
0
0
0
32.
SARA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
UČ-Ž-40
2
0
0
0
0
33.
TONKA MIA VLAJČEVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-32
2
0
0
0
0
34.
JOVANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
UČ-Ž+44
1
0
0
0
0
35.
KARMEN ŠURIJA
OKIT
UČ-Ž-36
1
0
0
0
0
36.
KATJA JERKOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-40
1
0
0
0
0
37.
LUCIJA PLEĆAS ( LULU )
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-40
1
0
0
0
0
38.
MAGDALENA JADRIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-36
1
0
0
0
0
39.
MARČELINA KUVAČIĆ
KK Zanshin Split
UČ-Ž-36
1
0
0
0
0
40.
SARA MEŠTROVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-40
1
0
0
0
0
41.
TINA ZIDAR
OBI Kaštela
UČ-Ž+44
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DERVIS SELIMOVIC
"Master" Bugojno
MKAD-M-52
4
4
0
0
0
2.
ANTONIO BIONDIĆ
Slavonski Brod
MKAD-M-45
3
3
0
0
0
3.
DANIJEL KARACIC
CROHERC
MKAD-M+57
3
3
0
0
0
4.
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH
KRK CROATIA
MKAD-M-41
3
3
0
0
0
5.
TOMA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-M-57
3
3
0
0
0
6.
KARLO RAMLJAK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-M-36
2
2
0
0
0
7.
VELID UGARAK
"Master" Bugojno
MKAD-M-48
1
1
0
0
0
8.
DINO SUČIĆ
DALMACIJA
MKAD-M+57
4
3
0
0
0
9.
EMAN OMERINOVIC
"Master" Bugojno
MKAD-M-57
4
3
0
0
0
10.
HARIS LJUBUNČIĆ
BUGOJNO
MKAD-M-57
4
3
0
0
0
11.
LUKA DURBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-M-52
3
2
0
0
0
12.
MARKO STRUNJE
DRNIŠ
MKAD-M-57
3
2
0
0
0
13.
MATEJ SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MKAD-M-41
3
2
0
0
0
14.
MATEO RAVLIĆ
KK Zanshin Split
MKAD-M+57
3
2
0
0
0
15.
NENAD 1 DJURICIC
BIJELA
MKAD-M-41
3
2
0
0
0
16.
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ
KK SOKOL
MKAD-M+57
3
2
0
0
0
17.
DUJE MIHALJEVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-M-45
2
1
0
0
0
18.
FELIKS VIČIĆ
Slavonski Brod
MKAD-M-48
2
1
0
0
0
19.
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF
TINJAN
MKAD-M-52
2
1
0
0
0
20.
LEON BUHIĆ
OKIT
MKAD-M+57
2
1
0
0
0
21.
MATEJ MARIĆ
GRUDE
MKAD-M-45
2
1
0
0
0
22.
MILJENKO VASILJ
MEĐUGORJE
MKAD-M-52
2
1
0
0
0
23.
NIKO DEPIKOLZVANE
KRK CROATIA
MKAD-M-41
2
1
0
0
0
24.
PETAR GLAVAŠ
CROHERC
MKAD-M-52
2
1
0
0
0
25.
TONKO AVIANI
DALMACIJA
MKAD-M-57
2
1
0
0
0
26.
ADAM ILIĆ
TIGAR KNIN
MKAD-M+57
3
1
0
0
0
27.
ANTONIO BOBANOVIĆ
"B"Biograd
MKAD-M-52
3
1
0
0
0
28.
LUKA RADIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M+57
3
1
0
0
0
29.
MILE MATIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-M-57
3
1
0
0
0
30.
IVAN LUCIJAN SABLJIĆ
GRUDE
MKAD-M-41
2
0
0
0
0
31.
LOVRE DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
MKAD-M-45
2
0
0
0
0
32.
MARKO BERENDIKA
Bushido Banja Luka
MKAD-M-41
2
0
0
0
0
33.
MATEJ VASILJ
MEĐUGORJE
MKAD-M+57
2
0
0
0
0
34.
MATEO OŽEGOVIĆ
DRNIŠ
MKAD-M-57
2
0
0
0
0
35.
SILVIO KAVELJ
PORTO TOLERO
MKAD-M-52
2
0
0
0
0
36.
TONI PUČO
Brač
MKAD-M-57
2
0
0
0
0
37.
ANTONIO-DAVID MARKIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MKAD-M-48
1
0
0
0
0
38.
FRANE KUKOČ
KK Zanshin Split
MKAD-M-57
1
0
0
0
0
39.
HASSAN SELIMOVIĆ
JION PEB BIHAĆ
MKAD-M+57
1
0
0
0
0
40.
IVAN BARIČEVIĆ
DRNIŠ
MKAD-M-36
1
0
0
0
0
41.
IVAN KRALJEVIĆ
ZRINSKI
MKAD-M-52
1
0
0
0
0
42.
JOSIP OBRADOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-M-52
1
0
0
0
0
43.
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ
Slavonski Brod
MKAD-M-41
1
0
0
0
0
44.
MARIN LEKO
GRUDE
MKAD-M-45
1
0
0
0
0
45.
MATEJ DEFAR
TINJAN
MKAD-M+57
1
0
0
0
0
46.
NIKO BURČUL
Velebit
MKAD-M+57
1
0
0
0
0
47.
NIKOLA BOTO
LJUBUŠKI
MKAD-M-36
1
0
0
0
0
48.
STIPE MIJATOVIĆ
DRNIŠ
MKAD-M-57
1
0
0
0
0
49.
TOMA ĆORLUKA
GRUDE
MKAD-M-57
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARIJA ČULJAK
GRUDE
MKAD-Ž+55
4
4
0
0
0
2.
ANA MARIJA JUKICA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-Ž-55
3
3
0
0
0
3.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž-45
3
3
0
0
0
4.
MANDIĆ MARIJA
ZRINSKI
MKAD-Ž-50
3
3
0
0
0
5.
NIKA BEŠLIJA
OBI Kaštela
MKAD-Ž-40
3
3
0
0
0
6.
ANĐELA ČULJAK
GRUDE
MKAD-Ž+55
3
2
0
0
0
7.
BARBARA KOLOBARIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MKAD-Ž-45
3
2
0
0
0
8.
IVANA RADOŠ
KK Zanshin Split
MKAD-Ž-55
3
2
0
0
0
9.
LUCIJA UTOVAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-Ž+55
3
2
0
0
0
10.
PETRA BANDIĆ
ZRINSKI
MKAD-Ž-45
3
2
0
0
0
11.
SASHA ĆOPIĆ IANACHI
OKIT
MKAD-Ž-50
3
2
0
0
0
12.
DENEA FRANIĆ RADIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž+55
2
1
0
0
0
13.
ILVANA ALIŠA
BUGOJNO
MKAD-Ž-55
2
1
0
0
0
14.
KIARA ŠARIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-Ž+55
2
1
0
0
0
15.
LANA PLAZIBAT
DALMACIJA
MKAD-Ž-40
2
1
0
0
0
16.
MARIJA RADNIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-Ž-45
2
1
0
0
0
17.
MONIKA MARTINOVIĆ
CROHERC
MKAD-Ž-50
2
1
0
0
0
18.
PATRICIJA PRGA
CROHERC
MKAD-Ž-40
2
1
0
0
0
19.
PETRA MIHALJEVIĆ
BUSHIDO
MKAD-Ž-55
2
1
0
0
0
20.
STELA BILAVER
Velebit
MKAD-Ž-50
2
1
0
0
0
21.
KARLA PEZIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-Ž-50
3
1
0
0
0
22.
GITA PELICARIĆ
"B"Biograd
MKAD-Ž+55
2
0
0
0
0
23.
GORANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
MKAD-Ž-55
2
0
0
0
0
24.
MARIJA JELIČIĆ
DALMACIJA
MKAD-Ž-40
2
0
0
0
0
25.
MARTA RIBIČIĆ
DALMACIJA
MKAD-Ž-45
2
0
0
0
0
26.
NIKOLINA FERENČAK
Karate Klub Petrina
MKAD-Ž+55
2
0
0
0
0
27.
NINA GRUBIŠIĆ
Neretva
MKAD-Ž-55
2
0
0
0
0
28.
TONIA ŠKULIĆ
Velebit
MKAD-Ž-45
2
0
0
0
0
29.
ZARA BURNIĆ
KRK CROATIA
MKAD-Ž-50
2
0
0
0
0
30.
ANA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MKAD-Ž+55
1
0
0
0
0
31.
ANETA JOVIĆ
"B"Biograd
MKAD-Ž-45
1
0
0
0
0
32.
BARBARA BAZINA
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MKAD-Ž-50
1
0
0
0
0
33.
IRA ŠEKULJICA
KRK CROATIA
MKAD-Ž-40
1
0
0
0
0
34.
LAURA VLADUŠIĆ
KK Zanshin Split
MKAD-Ž+55
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO MARIĆ
GRUDE
KAD-M-57
3
3
0
0
0
2.
NIKOLA DAMJANOVIC
Neretva
KAD-M-63
3
3
0
0
0
3.
LUKA KVESIĆ
Hercegovina-Zagreb
KAD-M-70
2
2
0
0
0
4.
FRANKO MILJKO
Neretva
KAD-M+70
1
1
0
0
0
5.
NIHAD BURZIĆ
JION PEB BIHAĆ
KAD-M-52
1
1
0
0
0
6.
MATEO MITROVIĆ
"B"Biograd
KAD-M-63
4
3
0
0
0
7.
ANTONIO MARJANOVIĆ
GRUDE
KAD-M-63
3
2
0
0
0
8.
PATRIK ADŽAGA
OKIT
KAD-M-57
3
2
0
0
0
9.
LUKAS LOVRIĆ
Neretva
KAD-M-52
2
1
0
0
0
10.
MARKO STRUNJE
DRNIŠ
KAD-M-57
2
1
0
0
0
11.
NARDO VLADIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-M-63
2
1
0
0
0
12.
NIKO KAČUNIĆ
DALMACIJA
KAD-M-70
2
1
0
0
0
13.
ROKO GRADAC
PORTO TOLERO
KAD-M-57
2
1
0
0
0
14.
STJEPAN MIKULIĆ
GRUDE
KAD-M+70
2
1
0
0
0
15.
ZORAN UZELAC
KK Zanshin Split
KAD-M-63
2
1
0
0
0
16.
ANTE MUSIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-M-63
3
1
0
0
0
17.
KARLO MARITNOVIĆ
CROHERC
KAD-M-63
3
1
0
0
0
18.
ANTE VUJANOVIĆ
DALMACIJA
KAD-M-63
2
0
0
0
0
19.
ANTONIO MILOŠ
GRUDE
KAD-M-57
2
0
0
0
0
20.
NEMANJA MIKULIĆ
BIJELA
KAD-M-57
2
0
0
0
0
21.
BENEDIKT MIŠKOVIĆ
Nova Bila
KAD-M-63
1
0
0
0
0
22.
ISA AHMETOVIĆ
JION PEB BIHAĆ
KAD-M-52
1
0
0
0
0
23.
JOSIP PLANINIĆ
CROHERC
KAD-M-70
1
0
0
0
0
24.
LUKA MILJKOVIĆ SKELIN
TIGAR KNIN
KAD-M+70
1
0
0
0
0
25.
MARKO BOBAN
GRUDE
KAD-M-63
1
0
0
0
0
26.
MILJENKO SABLJIĆ
GRUDE
KAD-M-70
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DORA REZIĆ
ZRINSKI
KAD-Ž-54
3
3
0
0
0
2.
NIKA BEŠLIJA
OBI Kaštela
KAD-Ž-47
3
3
0
0
0
3.
TINA GRKOVIĆ
OBI Kaštela
KAD-Ž+54
3
3
0
0
0
4.
ANA SINKOVIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž+54
4
3
0
0
0
5.
DENEA FRANIĆ RADIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54
3
2
0
0
0
6.
GABRIELA MARTINOVIĆ
CROHERC
KAD-Ž-47
3
2
0
0
0
7.
LANA LOZOVINA
OBI Kaštela
KAD-Ž+54
3
2
0
0
0
8.
MARTA RAIČ
CROHERC
KAD-Ž-54
3
2
0
0
0
9.
ANA REŠETAR
PORTO TOLERO
KAD-Ž+54
4
2
0
0
0
10.
MIHAELA BARBARIĆ
GRUDE
KAD-Ž-54
4
2
0
0
0
11.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-47
2
1
0
0
0
12.
IVA DURBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-Ž+54
2
1
0
0
0
13.
LOLITA LANA IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
KAD-Ž-54
2
1
0
0
0
14.
PATRICIJA PRGA
CROHERC
KAD-Ž-47
2
1
0
0
0
15.
ORŠULA DŽAJA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-Ž+54
3
1
0
0
0
16.
BARBARA KOLOBARIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KAD-Ž-47
2
0
0
0
0
17.
LUCIJA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-Ž+54
2
0
0
0
0
18.
ZARA BURNIĆ
KRK CROATIA
KAD-Ž-54
2
0
0
0
0
19.
DOMINA BABIĆ
KK JADRAN
KAD-Ž+54
1
0
0
0
0
20.
DRAGANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
KAD-Ž-54
1
0
0
0
0
21.
KLEMENTINA REŽAN
Karate Klub Petrina
KAD-Ž+54
1
0
0
0
0
22.
LARA JOVANOVIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54
1
0
0
0
0
23.
LAURA RADIĆ
Brač
KAD-Ž-47
1
0
0
0
0
24.
LEA ZDRILIĆ
Karate Klub Petrina
KAD-Ž+54
1
0
0
0
0
25.
MANDIĆ MARIJA
ZRINSKI
KAD-Ž-47
1
0
0
0
0
26.
MARINA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TONĆI GRUBŠIĆ
DALMACIJA
JUN-M-76
3
3
0
0
0
2.
NIHAD BURZIĆ
JION PEB BIHAĆ
JUN-M-61
2
2
0
0
0
3.
ANTE IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
JUN-M+76
1
1
0
0
0
4.
MARKO LASIĆ
Neretva
JUN-M-76
3
2
0
0
0
5.
LUKA STOŠIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
JUN-M-61
2
1
0
0
0
6.
ROKO MARČINA
Velebit
JUN-M-76
2
1
0
0
0
7.
TARIK BAJIĆ
"Bjelopoljac"
JUN-M-76
2
1
0
0
0
8.
LUKA BIRAČ
Slavonski Brod
JUN-M-76
3
1
0
0
0
9.
ZVONKO NIKOLIĆ
TINJAN
JUN-M-68, JUN-M-76
2
0
0
0
0
10.
DAVID ZORIČIĆ
ŠIBENIK
JUN-M-61
1
0
0
0
0
11.
ISA AHMETOVIĆ
JION PEB BIHAĆ
JUN-M-61
1
0
0
0
0
12.
JURE BAKOTA
KK Galeb
JUN-M-76
1
0
0
0
0
13.
ŠIME MILJKOVIĆ SKELIN
TIGAR KNIN
JUN-M+76
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TEA ROZIĆ
Neretva
JUN-Ž+59
3
3
0
0
0
2.
ANA SINKOVIĆ
PORTO TOLERO
JUN-Ž-59
2
2
0
0
0
3.
STELLA POLONIJO
KRK CROATIA
JUN-Ž-48
2
2
0
0
0
4.
LOLITA LANA IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
JUN-Ž-53
1
1
0
0
0
5.
ANA REŠETAR
PORTO TOLERO
JUN-Ž-59
2
1
0
0
0
6.
LANA LOZOVINA
OBI Kaštela
JUN-Ž+59
2
1
0
0
0
7.
TINA GRKOVIĆ
OBI Kaštela
JUN-Ž+59
2
1
0
0
0
8.
IVA ŠANDAK
TINJAN
JUN-Ž+59
2
0
0
0
0
9.
ANDREA BILAVER
Velebit
JUN-Ž-59
1
0
0
0
0
10.
DOMINA PAVLOVIĆ
KK JADRAN
JUN-Ž+59
1
0
0
0
0
11.
GABRIELA MARTINOVIĆ
CROHERC
JUN-Ž-48
1
0
0
0
0
12.
MIA KITAROVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
JUN-Ž-53
1
0
0
0
0
13.
MONIKA RAJIČ
KK EMPI PROZOR-RAMA
JUN-Ž-59
1
0
0
0
0
14.
RUŽICA HRKAĆ
Hercegovina-Zagreb
JUN-Ž-48
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO LASIĆ
Neretva
SEN-M-75
3
3
0
0
0
2.
ALDIN MAHMUTOVIĆ
JION PEB BIHAĆ
SEN-M+84
2
2
0
0
0
3.
ARMIN LJUBUNČIĆ
BUGOJNO
SEN-M-60
1
1
0
0
0
4.
ROKO MARČINA
Velebit
SEN-M-75
2
1
0
0
0
5.
TEO OSMIĆ
TINJAN
SEN-M-75
2
1
0
0
0
6.
MATEO PERIŠIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
SEN-M-75
2
0
0
0
0
7.
ANTE IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
SEN-M+84
1
0
0
0
0
8.
JOSIP UGRINA
OBI Kaštela
SEN-M-75
1
0
0
0
0
9.
KEMAL HAVIC
JION PEB BIHAĆ
SEN-M-60
1
0
0
0
0
10.
SLAVKO MIHALJEVIĆ
BUSHIDO
SEN-M+84
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVANA GALIĆ
KK Posušje
SEN-Ž-68
2
2
0
0
0
2.
DANIJELA BANOVIĆ
KK SOKOL
SEN-Ž+68
1
1
0
0
0
3.
STELLA POLONIJO
KRK CROATIA
SEN-Ž-50
1
1
0
0
0
4.
AMNA KAHAREVIĆ
BUGOJNO
SEN-Ž-50
1
0
0
0
0
5.
BRUNA CVITANOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
SEN-Ž-68
1
0
0
0
0
6.
EMA FELIĆ
JION PEB BIHAĆ
SEN-Ž+68
1
0
0
0
0
7.
MARTA DULIBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
SEN-Ž-68
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke, KUMITE-Mlađi učenici, KUMITE-Mlađe učenice, KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
4
4
3
1.
2.
OKIT
0
1.
0
1.
0
3
3
5
2.
3.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
3
3
2
3.
4.
"Master" Bugojno
0
1.
0
1.
0
3
1
2
4.
5.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
2
5
7
5.
6.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
2
1
0
6.
7.
BIJELA
0
1.
0
1.
0
2
0
2
7.
8.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
2
0
2
7.
9.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
1
2
2
9.
10.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
1
2
10.
11.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
1
0
11.
12.
Nova Bila
0
1.
0
1.
0
1
0
1
12.
13.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
1
0
1
12.
14.
LJUBUŠKI
0
1.
0
1.
0
0
2
3
14.
15.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
1
4
15.
16.
BUGOJNO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
16.
17.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
16.
18.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
3
18.
19.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
2
19.
20.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
0
0
2
19.
21.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
2
19.
22.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
23.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
24.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
25.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
26.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
27.
"Bjelopoljac"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
28.
Bushido Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
29.
GRUDE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
30.
Neretva
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
3
1
1
1.
2.
"Master" Bugojno
0
1.
0
1.
0
2
1
0
2.
3.
GRUDE
0
1.
0
1.
0
1
1
2
3.
4.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
1
0
2
5.
6.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
2
5.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
0
1
7.
8.
ZRINSKI
0
1.
0
1.
0
1
0
1
7.
9.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
1
0
0
9.
10.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
2
1
10.
11.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
2
0
11.
12.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
1
1
12.
13.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
0
1
1
12.
14.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
1
1
12.
15.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
0
15.
16.
BUGOJNO
0
1.
0
1.
0
0
0
2
16.
17.
BIJELA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
18.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
19.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
20.
LJUBUŠKI
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
21.
MEĐUGORJE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
22.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
23.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
24.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
25.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
26.
Bushido Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
27.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
28.
Karate Klub Petrina
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
29.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
30.
Neretva
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
31.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Neretva
0
1.
0
1.
0
2
1
0
1.
2.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
2
0
2
2.
3.
GRUDE
0
1.
0
1.
0
1
1
2
3.
4.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
ZRINSKI
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
3
1
7.
8.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
11.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
0
0
4
11.
12.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
0
2
12.
13.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
14.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
15.
BIJELA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
16.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
17.
Karate Klub Petrina
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
18.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
19.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
20.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
21.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
22.
Nova Bila
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
2
1
1
1.
2.
Neretva
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
3.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
4.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
2
0
7.
8.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
"Bjelopoljac"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
12.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
13.
KK EMPI PROZOR-RAMA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
14.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
15.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
16.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
17.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
18.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
1
2
0
1.
2.
BUGOJNO
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
3.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
5.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
6.
Neretva
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
7.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
9.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
11.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
6
7
6
1.
2.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
5
4
10
2.
3.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
5
2
5
3.
4.
"Master" Bugojno
0
1.
0
1.
0
5
2
2
4.
5.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
5
0
4
5.
6.
Neretva
0
1.
0
1.
0
4
2
0
6.
7.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
3
8
7
7.
8.
OKIT
0
1.
0
1.
0
3
5
5
8.
9.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
3
5
2
9.
10.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
3
2
2
10.
11.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
3
2
0
11.
12.
GRUDE
0
1.
0
1.
0
2
2
4
12.
13.
BIJELA
0
1.
0
1.
0
2
0
3
13.
14.
ZRINSKI
0
1.
0
1.
0
2
0
1
14.
15.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
2
3
15.
16.
BUGOJNO
0
1.
0
1.
0
1
2
2
16.
17.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
1
2
2
16.
18.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
1
1
2
18.
19.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
1
0
19.
20.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
1
0
4
20.
21.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
1
0
2
21.
22.
Nova Bila
0
1.
0
1.
0
1
0
1
22.
23.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
3
5
23.
24.
LJUBUŠKI
0
1.
0
1.
0
0
2
4
24.
25.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
2
1
25.
26.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
1
3
26.
27.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
1
3
26.
28.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
1
0
28.
29.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
4
29.
30.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
3
30.
31.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
2
31.
32.
"Bjelopoljac"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
33.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
34.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
35.
KK EMPI PROZOR-RAMA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
36.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
37.
MEĐUGORJE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
38.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
39.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
39.
40.
Bushido Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
0
0
39.
41.
Karate Klub Petrina
0
1.
0
1.
0
0
0
0
39.
42.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
39.