Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Cicibani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALJOŠA KULJIŠ
DALMACIJA
CIC-M-22
2
2
0
0
0
2.
NOA MILAKOVIĆ
OKIT
CIC-M+26
2
2
0
0
0
3.
ROKO ŽUPANOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
CIC-M-26
2
2
0
0
0
4.
HRVOJE SUČIĆ
Nova Bila
CIC-M-26
3
2
0
0
0
5.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
CIC-M-26
3
2
0
0
0
6.
KARLO BOŠNJAK
LJUBUŠKI
CIC-M+26
3
2
0
0
0
7.
IVAN MARKOTIĆ
DALMACIJA
CIC-M+26
2
1
0
0
0
8.
KARLO PLAZIBAT
KK SOKOL
CIC-M-26
2
1
0
0
0
9.
LOVRE LADIĆ
DALMACIJA
CIC-M-22
2
1
0
0
0
10.
VICKO KUKOČ
KK Zanshin Split
CIC-M+26
2
1
0
0
0
11.
ANTE PRGIN
KK "OSVIT"
CIC-M+26
3
1
0
0
0
12.
MARKO GLIGO
DALMACIJA
CIC-M-26
2
0
0
0
0
13.
DANIJEL ORLOVIĆ
OKIT
CIC-M+26
1
0
0
0
0
14.
JURE VEROVIĆ
OKIT
CIC-M-26
1
0
0
0
0
15.
LEON ŽUVELA
DALMACIJA
CIC-M-22
1
0
0
0
0
16.
LOVRE VUČAK
KK "OSVIT"
CIC-M+26
1
0
0
0
0
17.
MIHAEL ANIĆ
LJUBUŠKI
CIC-M-22
1
0
0
0
0
18.
NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA
OKIT
CIC-M-26
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BRUNA GULAM
OKIT
CIC-Ž-22
2
2
0
0
0
2.
GEA JURIŠIĆ
PORTO TOLERO
CIC-Ž+26
2
2
0
0
0
3.
LAMIJA OMANOVIC
"Master" Bugojno
CIC-Ž-26
2
2
0
0
0
4.
MARIJA MARINOVIĆ
PORTO TOLERO
CIC-Ž+26
2
1
0
0
0
5.
ANA MARJANOVIĆ
OKIT
CIC-Ž-22
1
0
0
0
0
6.
ANĐELA BOŠNJAK
LJUBUŠKI
CIC-Ž-26
1
0
0
0
0
7.
ANTONIA LOZOVINA
OBI Kaštela
CIC-Ž+26
1
0
0
0
0
8.
JOSIPA GULAM
OKIT
CIC-Ž-22
1
0
0
0
0
9.
KATJA PRUSINA
LJUBUŠKI
CIC-Ž+26
1
0
0
0
0
10.
ROZA MARKOVIĆ
KK SOKOL
CIC-Ž-26
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ELIAS JOSIP RUDMAN
KRK CROATIA
MUČ-M-26
4
4
0
0
0
2.
NEVENKO PEHAR
CROHERC
MUČ-M+38
4
4
0
0
0
3.
ARMAN VELAGIC
"Master" Bugojno
MUČ-M-30
3
3
0
0
0
4.
IVANO IVANKOVIC
CROHERC
MUČ-M-38
3
3
0
0
0
5.
NIKOLA BIRAČ
Slavonski Brod
MUČ-M-34
3
3
0
0
0
6.
DAVID SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MUČ-M-30
4
3
0
0
0
7.
JOSIP ČUBRIĆ
OKIT
MUČ-M+38
4
3
0
0
0
8.
MEHMED BEGANOVIC
"Master" Bugojno
MUČ-M-30
4
3
0
0
0
9.
MUSTAFA VELIC
"Master" Bugojno
MUČ-M-34
4
3
0
0
0
10.
BORNA KASALO
KK SOKOL
MUČ-M-26
3
2
0
0
0
11.
DOMAGOJ TVRDE
DALMACIJA
MUČ-M-38
3
2
0
0
0
12.
DUJE TOPIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-26
3
2
0
0
0
13.
DUJE ŽDERIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-M+38
3
2
0
0
0
14.
FRANKO BOBAN
LJUBUŠKI
MUČ-M-38
3
2
0
0
0
15.
IVAN MIHOVIL MAGLIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-M-26
3
2
0
0
0
16.
LEON VUDRAG
KK "OSVIT"
MUČ-M-34
3
2
0
0
0
17.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-M+38
3
2
0
0
0
18.
NIKO MARJANOVIĆ
OKIT
MUČ-M-34
3
2
0
0
0
19.
DUJE STANČIĆ
KK "OSVIT"
MUČ-M+38
2
1
0
0
0
20.
FRANKO AVIANI
DALMACIJA
MUČ-M-30
2
1
0
0
0
21.
HARUN OMERIKA-JUSUFBEGOVIĆ
"Bjelopoljac"
MUČ-M+38
2
1
0
0
0
22.
KRISTIAN GABRIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-30
2
1
0
0
0
23.
VUK CIMBALJEVIC
BIJELA
MUČ-M-38
2
1
0
0
0
24.
ADRIAN ERCEG
DALMACIJA
MUČ-M+38
3
1
0
0
0
25.
JURE KARAMATIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M-38
3
1
0
0
0
26.
KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-30
3
1
0
0
0
27.
MIHAEL JOSIP JELIČIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-26
3
1
0
0
0
28.
RATKO GAVRAN
LJUBUŠKI
MUČ-M-34
3
1
0
0
0
29.
ROKO RONČEVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-M+38
3
1
0
0
0
30.
TOMISLAV PEHAR
LJUBUŠKI
MUČ-M-34
3
1
0
0
0
31.
IVANO ŠIMIČIĆ
KK Zanshin Split
MUČ-M-38
2
0
0
0
0
32.
JOSIP VUKUŠIĆ
DALMACIJA
MUČ-M+38
2
0
0
0
0
33.
MATIJA ĆALETA-CAR
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-M-26
2
0
0
0
0
34.
NINO MATIJAŠ
DALMACIJA
MUČ-M-30
2
0
0
0
0
35.
BEPO KATIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M-30
1
0
0
0
0
36.
DOMINIK BALIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-34
1
0
0
0
0
37.
DUJE ŠUNJIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M+38
1
0
0
0
0
38.
DŽANIN ŠAHINAGIĆ
"Bjelopoljac"
MUČ-M+38
1
0
0
0
0
39.
IVAN BOŽINOVIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-34
1
0
0
0
0
40.
IVAN GRANIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-34
1
0
0
0
0
41.
IVICA SUČIĆ
Nova Bila
MUČ-M-30
1
0
0
0
0
42.
LOVRE KURAN
KK SOKOL
MUČ-M-26
1
0
0
0
0
43.
LOVRO ŠPADINA
OKIT
MUČ-M-26
1
0
0
0
0
44.
MARIN LUMEZHAJ
PORTO TOLERO
MUČ-M+38
1
0
0
0
0
45.
MATEJ KALINIĆ
Bushido Banja Luka
MUČ-M-38
1
0
0
0
0
46.
PAVE GRUBIŠA
DALMACIJA
MUČ-M-34
1
0
0
0
0
47.
PETAR ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-M-34
1
0
0
0
0
48.
PETAR JURAN
PORTO TOLERO
MUČ-M+38
1
0
0
0
0
49.
ROKO BRKOVIĆ
OKIT
MUČ-M-26
1
0
0
0
0
50.
SEBASTIAN BAN
DALMACIJA
MUČ-M-30
1
0
0
0
0
51.
TOMA MARIN
DALMACIJA
MUČ-M-30
1
0
0
0
0
52.
TONI STRUNJE
OKIT
MUČ-M-26
1
0
0
0
0
53.
ZVONE BEKAVAC
DALMACIJA
MUČ-M-38
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DOROTEA KRIVOKAPIC
BIJELA
MUČ-Ž+36
3
3
0
0
0
2.
ELA ADŽAGA
OKIT
MUČ-Ž-28
3
3
0
0
0
3.
KLARA LIVAJIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-32
3
3
0
0
0
4.
MARE MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-36
2
2
0
0
0
5.
ALMA BRALIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž+36
3
2
0
0
0
6.
ANTONIJA KNEZOVIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MUČ-Ž-32
3
2
0
0
0
7.
DORIS KLEPO
DALMACIJA
MUČ-Ž-28
3
2
0
0
0
8.
FRANKA MIĆIN
OKIT
MUČ-Ž-28
3
2
0
0
0
9.
GABRIJELA BURIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-28
3
2
0
0
0
10.
JELENA PIPUNIC
DALMACIJA
MUČ-Ž-32
3
2
0
0
0
11.
KLARA LOVRIĆ
Široki Brijeg
MUČ-Ž+36
3
2
0
0
0
12.
LANA ŠUŠA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-32
3
2
0
0
0
13.
LEA REZO
KK Posušje
MUČ-Ž+36
3
2
0
0
0
14.
IVA MARIĆ
Široki Brijeg
MUČ-Ž-36
2
1
0
0
0
15.
IVANA ČAMBER
KK Posušje
MUČ-Ž-36
2
1
0
0
0
16.
NIKOLINA TVRDE
DALMACIJA
MUČ-Ž-28
2
1
0
0
0
17.
IVANA SUTON
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-28
3
1
0
0
0
18.
JELA FRLETA
DALMACIJA
MUČ-Ž+36
3
1
0
0
0
19.
ELIZABETA BULAT
KK "OSVIT"
MUČ-Ž+36
2
0
0
0
0
20.
GABRIJELA GRUBELIĆ
OKIT
MUČ-Ž-32
2
0
0
0
0
21.
NALA ŠIŠKOV
KK Zanshin Split
MUČ-Ž-32
2
0
0
0
0
22.
TEODORA ANTIĆ
KK "OSVIT"
MUČ-Ž-28
2
0
0
0
0
23.
ANTEA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-32
1
0
0
0
0
24.
BRUNA GALIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-28
1
0
0
0
0
25.
ELIN IANACHI ĆOPIČ
OKIT
MUČ-Ž-36
1
0
0
0
0
26.
IKA BOTO
LJUBUŠKI
MUČ-Ž-32
1
0
0
0
0
27.
LARISA ZAIMOVIĆ
BUGOJNO
MUČ-Ž+36
1
0
0
0
0
28.
NATALI BAJAN
OKIT
MUČ-Ž+36
1
0
0
0
0
29.
NINA BAUS
OKIT
MUČ-Ž-28
1
0
0
0
0
30.
NORA BARBIR
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-28
1
0
0
0
0
31.
SARA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-Ž+36
1
0
0
0
0
32.
TARA JUKIĆ
OKIT
MUČ-Ž-36
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ARMIN CETIN
"Master" Bugojno
UČ-M+46
4
4
0
0
0
2.
NENAD DJURICIC
BIJELA
UČ-M-42
4
4
0
0
0
3.
BORNA KUJUNDŽIĆ
Slavonski Brod
UČ-M-34
3
3
0
0
0
4.
DUJE MIHALJEVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-46
3
3
0
0
0
5.
ELIAS JOSIP RUDMAN
KRK CROATIA
UČ-M-30
3
3
0
0
0
6.
ŽELJKO PERVAN
CROHERC
UČ-M-38
3
3
0
0
0
7.
AMAR TIHAK
BUGOJNO
UČ-M-42
4
3
0
0
0
8.
JURE VICKOV
KK Zanshin Split
UČ-M+46
4
3
0
0
0
9.
NIKOLA BIRAČ
Slavonski Brod
UČ-M-34
4
3
0
0
0
10.
ANTE BEVANDA
CROHERC
UČ-M-42
3
2
0
0
0
11.
ANTONIO BARIĆ
OKIT
UČ-M+46
3
2
0
0
0
12.
DANE JURIČIĆ
CROHERC
UČ-M-38
3
2
0
0
0
13.
DAVID PAPONJA
CROHERC
UČ-M-30
3
2
0
0
0
14.
FRANJO JURIČIĆ
CROHERC
UČ-M-46
3
2
0
0
0
15.
IVAN BARIČEVIĆ
DRNIŠ
UČ-M-34
3
2
0
0
0
16.
MARTIN MANDŽO
CROHERC
UČ-M-46
3
2
0
0
0
17.
MISLAV ČOVIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-46
3
2
0
0
0
18.
NIKO JAKELJIĆ
DALMACIJA
UČ-M-38
3
2
0
0
0
19.
NIKO DEPIKOLZVANE
KRK CROATIA
UČ-M-42
3
2
0
0
0
20.
VITO TURKOVIĆ
TINJAN
UČ-M+46
3
2
0
0
0
21.
ANTE ZOVKO
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-42
2
1
0
0
0
22.
DAVID SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-30
2
1
0
0
0
23.
DAVID PETRINA
CROHERC
UČ-M-34
2
1
0
0
0
24.
MARINO BONAČIĆ
DALMACIJA
UČ-M+46
2
1
0
0
0
25.
MEHMED BEGANOVIC
"Master" Bugojno
UČ-M-30
2
1
0
0
0
26.
MIHAEL MILIČEVIĆ
CROHERC
UČ-M-42
2
1
0
0
0
27.
TOMA BARBARIĆ
CROHERC
UČ-M+46
2
1
0
0
0
28.
LAZAR GARDASEVIC
BIJELA
UČ-M-34, UČ-M-38
5
2
0
0
0
29.
DARIO TURK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-M-42
3
1
0
0
0
30.
DOMINIK KLEPO
DALMACIJA
UČ-M-34
3
1
0
0
0
31.
DUJE RAVLIĆ
KK Zanshin Split
UČ-M-42
3
1
0
0
0
32.
GAL GRGAS-TUCILO
KK "OSVIT"
UČ-M-38
3
1
0
0
0
33.
JOSIP BOŠNJAK
Neretva
UČ-M+46
3
1
0
0
0
34.
LEO MUCIĆ
LJUBUŠKI
UČ-M-42
3
1
0
0
0
35.
MATEJ ZELJKO
Široki Brijeg
UČ-M-46
3
1
0
0
0
36.
NIKOLA VUKMAN
OKIT
UČ-M-42
3
1
0
0
0
37.
ROKO ŽAPER
DALMACIJA
UČ-M+46
3
1
0
0
0
38.
TOMO SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-34
3
1
0
0
0
39.
DEAN KNEŽIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-M-30
2
0
0
0
0
40.
DUJE TOPIĆ
DALMACIJA
UČ-M-30
2
0
0
0
0
41.
IVO BOKAN
KK SOKOL
UČ-M-46
2
0
0
0
0
42.
KRISTIJAN DIMITRIĆ
Bushido Banja Luka
UČ-M-38
2
0
0
0
0
43.
SANDRO ROKO DRUŽIJANIĆ
PORTO TOLERO
UČ-M+46
2
0
0
0
0
44.
ANTE RADOŠ
KK Zanshin Split
UČ-M-34
1
0
0
0
0
45.
ANTONIO PLANINIĆ
CROHERC
UČ-M+46
1
0
0
0
0
46.
DUJE ŽDERIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-46
1
0
0
0
0
47.
FRANJO LEKO
GRUDE
UČ-M-42
1
0
0
0
0
48.
IVAN RAMLJAK
DALMACIJA
UČ-M-42
1
0
0
0
0
49.
IVANO BEADER
DALMACIJA
UČ-M-34
1
0
0
0
0
50.
JAKOV NALETILIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-42
1
0
0
0
0
51.
JURE ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-M+46
1
0
0
0
0
52.
MARKO GAĆE
DALMACIJA
UČ-M+46
1
0
0
0
0
53.
MATEJ ĆORLUKA
GRUDE
UČ-M-38
1
0
0
0
0
54.
MIHAEL JELČIĆ
LJUBUŠKI
UČ-M+46
1
0
0
0
0
55.
MLADEN KOŽUL
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-M-42
1
0
0
0
0
56.
NOA BAJAN
OKIT
UČ-M-38
1
0
0
0
0
57.
ROKO ŽARKO
KK SOKOL
UČ-M-38
1
0
0
0
0
58.
STIPE VLASTELICA
KK SOKOL
UČ-M-46
1
0
0
0
0
59.
TONI GULAM
OKIT
UČ-M-46
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAURA ZELENIKA
Široki Brijeg
UČ-Ž-40
4
4
0
0
0
2.
ANTEA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-Ž-32
3
3
0
0
0
3.
ANTONELA SUČIĆ
Nova Bila
UČ-Ž-44
3
3
0
0
0
4.
IVA LOVRIĆ
CROHERC
UČ-Ž-36
3
3
0
0
0
5.
MELITA SMOLICA
TINJAN
UČ-Ž+44
3
3
0
0
0
6.
GORDANA GALIĆ
Široki Brijeg
UČ-Ž-40
4
3
0
0
0
7.
LAURA BEBIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-36
4
3
0
0
0
8.
MARE MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-Ž-36
4
3
0
0
0
9.
BARBARA BAZINA
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-Ž+44
3
2
0
0
0
10.
ELENA MARIĆ
Široki Brijeg
UČ-Ž-44
3
2
0
0
0
11.
IRA ŠEKULJICA
KRK CROATIA
UČ-Ž-40
3
2
0
0
0
12.
KLARA LIVAJIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-32
3
2
0
0
0
13.
MARTA STOJIĆ
CROHERC
UČ-Ž-40
3
2
0
0
0
14.
NORA JUKIĆ
OKIT
UČ-Ž-36
3
2
0
0
0
15.
ANJA POKRAJAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-32
2
1
0
0
0
16.
EMMA BUHOVAC
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-Ž-36
2
1
0
0
0
17.
ERIKA VASILJ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-32
2
1
0
0
0
18.
KATJA GULIN
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-Ž+44
2
1
0
0
0
19.
LUCIJA PLEĆAŠ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-44
2
1
0
0
0
20.
PETRA MIHALJEVIĆ
BUSHIDO
UČ-Ž+44
2
1
0
0
0
21.
VENERA BRALIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-44
2
1
0
0
0
22.
DORA GALOV
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž+44
3
1
0
0
0
23.
EMANUELA MILAKOVIĆ
OKIT
UČ-Ž+44
3
1
0
0
0
24.
ILIJANA NAKIĆ
CROHERC
UČ-Ž-40
3
1
0
0
0
25.
LANA PLAZIBAT
DALMACIJA
UČ-Ž-36
3
1
0
0
0
26.
ANA DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-32
2
0
0
0
0
27.
ANTONIA JURLIN
DALMACIJA
UČ-Ž-44
2
0
0
0
0
28.
LAURA PAIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-44
2
0
0
0
0
29.
MAJA IVANČEV
OBI Kaštela
UČ-Ž-40
2
0
0
0
0
30.
MARICA BOŠNJAK
KK SOKOL
UČ-Ž-36
2
0
0
0
0
31.
MARIJA PINJUH
CROHERC
UČ-Ž-36
2
0
0
0
0
32.
SARA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
UČ-Ž-40
2
0
0
0
0
33.
TONKA MIA VLAJČEVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-32
2
0
0
0
0
34.
JOVANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
UČ-Ž+44
1
0
0
0
0
35.
KARMEN ŠURIJA
OKIT
UČ-Ž-36
1
0
0
0
0
36.
KATJA JERKOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-40
1
0
0
0
0
37.
LUCIJA PLEĆAS ( LULU )
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-40
1
0
0
0
0
38.
MAGDALENA JADRIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-36
1
0
0
0
0
39.
MARČELINA KUVAČIĆ
KK Zanshin Split
UČ-Ž-36
1
0
0
0
0
40.
SARA MEŠTROVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-40
1
0
0
0
0
41.
TINA ZIDAR
OBI Kaštela
UČ-Ž+44
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DERVIS SELIMOVIC
"Master" Bugojno
MKAD-M-52
4
4
0
0
0
2.
ANTONIO BIONDIĆ
Slavonski Brod
MKAD-M-45
3
3
0
0
0
3.
DANIJEL KARACIC
CROHERC
MKAD-M+57
3
3
0
0
0
4.
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH
KRK CROATIA
MKAD-M-41
3
3
0
0
0
5.
TOMA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-M-57
3
3
0
0
0
6.
KARLO RAMLJAK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-M-36
2
2
0
0
0
7.
VELID UGARAK
"Master" Bugojno
MKAD-M-48
1
1
0
0
0
8.
DINO SUČIĆ
DALMACIJA
MKAD-M+57
4
3
0
0
0
9.
EMAN OMERINOVIC
"Master" Bugojno
MKAD-M-57
4
3
0
0
0
10.
HARIS LJUBUNČIĆ
BUGOJNO
MKAD-M-57
4
3
0
0
0
11.
LUKA DURBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-M-52
3
2
0
0
0
12.
MARKO STRUNJE
DRNIŠ
MKAD-M-57
3
2
0
0
0
13.
MATEJ SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MKAD-M-41
3
2
0
0
0
14.
MATEO RAVLIĆ
KK Zanshin Split
MKAD-M+57
3
2
0
0
0
15.
NENAD 1 DJURICIC
BIJELA
MKAD-M-41
3
2
0
0
0
16.
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ
KK SOKOL
MKAD-M+57
3
2
0
0
0
17.
DUJE MIHALJEVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-M-45
2
1
0
0
0
18.
FELIKS VIČIĆ
Slavonski Brod
MKAD-M-48
2
1
0
0
0
19.
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF
TINJAN
MKAD-M-52
2
1
0
0
0
20.
LEON BUHIĆ
OKIT
MKAD-M+57
2
1
0
0
0
21.
MATEJ MARIĆ
GRUDE
MKAD-M-45
2
1
0
0
0
22.
MILJENKO VASILJ
MEĐUGORJE
MKAD-M-52
2
1
0
0
0
23.
NIKO DEPIKOLZVANE
KRK CROATIA
MKAD-M-41
2
1
0
0
0
24.
PETAR GLAVAŠ
CROHERC
MKAD-M-52
2
1
0
0
0
25.
TONKO AVIANI
DALMACIJA
MKAD-M-57
2
1
0
0
0
26.
ADAM ILIĆ
TIGAR KNIN
MKAD-M+57
3
1
0
0
0
27.
ANTONIO BOBANOVIĆ
"B"Biograd
MKAD-M-52
3
1
0
0
0
28.
LUKA RADIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M+57
3
1
0
0
0
29.
MILE MATIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-M-57
3
1
0
0
0
30.
IVAN LUCIJAN SABLJIĆ
GRUDE
MKAD-M-41
2
0
0
0
0
31.
LOVRE DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
MKAD-M-45
2
0
0
0
0
32.
MARKO BERENDIKA
Bushido Banja Luka
MKAD-M-41
2
0
0
0
0
33.
MATEJ VASILJ
MEĐUGORJE
MKAD-M+57
2
0
0
0
0
34.
MATEO OŽEGOVIĆ
DRNIŠ
MKAD-M-57
2
0
0
0
0
35.
SILVIO KAVELJ
PORTO TOLERO
MKAD-M-52
2
0
0
0
0
36.
TONI PUČO
Brač
MKAD-M-57
2
0
0
0
0
37.
ANTONIO-DAVID MARKIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MKAD-M-48
1
0
0
0
0
38.
FRANE KUKOČ
KK Zanshin Split
MKAD-M-57
1
0
0
0
0
39.
HASSAN SELIMOVIĆ
JION PEB BIHAĆ
MKAD-M+57
1
0
0
0
0
40.
IVAN BARIČEVIĆ
DRNIŠ
MKAD-M-36
1
0
0
0
0
41.
IVAN KRALJEVIĆ
ZRINSKI
MKAD-M-52
1
0
0
0
0
42.
JOSIP OBRADOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-M-52
1
0
0
0
0
43.
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ
Slavonski Brod
MKAD-M-41
1
0
0
0
0
44.
MARIN LEKO
GRUDE
MKAD-M-45
1
0
0
0
0
45.
MATEJ DEFAR
TINJAN
MKAD-M+57
1
0
0
0
0
46.
NIKO BURČUL
Velebit
MKAD-M+57
1
0
0
0
0
47.
NIKOLA BOTO
LJUBUŠKI
MKAD-M-36
1
0
0
0
0
48.
STIPE MIJATOVIĆ
DRNIŠ
MKAD-M-57
1
0
0
0
0
49.
TOMA ĆORLUKA
GRUDE
MKAD-M-57
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARIJA ČULJAK
GRUDE
MKAD-Ž+55
4
4
0
0
0
2.
ANA MARIJA JUKICA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-Ž-55
3
3
0
0
0
3.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž-45
3
3
0
0
0
4.
MANDIĆ MARIJA
ZRINSKI
MKAD-Ž-50
3
3
0
0
0
5.
NIKA BEŠLIJA
OBI Kaštela
MKAD-Ž-40
3
3
0
0
0
6.
ANĐELA ČULJAK
GRUDE
MKAD-Ž+55
3
2
0
0
0
7.
BARBARA KOLOBARIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MKAD-Ž-45
3
2
0
0
0
8.
IVANA RADOŠ
KK Zanshin Split
MKAD-Ž-55
3
2
0
0
0
9.
LUCIJA UTOVAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-Ž+55
3
2
0
0
0
10.
PETRA BANDIĆ
ZRINSKI
MKAD-Ž-45
3
2
0
0
0
11.
SASHA ĆOPIĆ IANACHI
OKIT
MKAD-Ž-50
3
2
0
0
0
12.
DENEA FRANIĆ RADIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž+55
2
1
0
0
0
13.
ILVANA ALIŠA
BUGOJNO
MKAD-Ž-55
2
1
0
0
0
14.
KIARA ŠARIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-Ž+55
2
1
0
0
0
15.
LANA PLAZIBAT
DALMACIJA
MKAD-Ž-40
2
1
0
0
0
16.
MARIJA RADNIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-Ž-45
2
1
0
0
0
17.
MONIKA MARTINOVIĆ
CROHERC
MKAD-Ž-50
2
1
0
0
0
18.
PATRICIJA PRGA
CROHERC
MKAD-Ž-40
2
1
0
0
0
19.
PETRA MIHALJEVIĆ
BUSHIDO
MKAD-Ž-55
2
1
0
0
0
20.
STELA BILAVER
Velebit
MKAD-Ž-50
2
1
0
0
0
21.
KARLA PEZIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-Ž-50
3
1
0
0
0
22.
GITA PELICARIĆ
"B"Biograd
MKAD-Ž+55
2
0
0
0
0
23.
GORANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
MKAD-Ž-55
2
0
0
0
0
24.
MARIJA JELIČIĆ
DALMACIJA
MKAD-Ž-40
2
0
0
0
0
25.
MARTA RIBIČIĆ
DALMACIJA
MKAD-Ž-45
2
0
0
0
0
26.
NIKOLINA FERENČAK
Karate Klub Petrina
MKAD-Ž+55
2
0
0
0
0
27.
NINA GRUBIŠIĆ
Neretva
MKAD-Ž-55
2
0
0
0
0
28.
TONIA ŠKULIĆ
Velebit
MKAD-Ž-45
2
0
0
0
0
29.
ZARA BURNIĆ
KRK CROATIA
MKAD-Ž-50
2
0
0
0
0
30.
ANA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MKAD-Ž+55
1
0
0
0
0
31.
ANETA JOVIĆ
"B"Biograd
MKAD-Ž-45
1
0
0
0
0
32.
BARBARA BAZINA
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MKAD-Ž-50
1
0
0
0
0
33.
IRA ŠEKULJICA
KRK CROATIA
MKAD-Ž-40
1
0
0
0
0
34.
LAURA VLADUŠIĆ
KK Zanshin Split
MKAD-Ž+55
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO MARIĆ
GRUDE
KAD-M-57
3
3
0
0
0
2.
NIKOLA DAMJANOVIC
Neretva
KAD-M-63
3
3
0
0
0
3.
LUKA KVESIĆ
Hercegovina-Zagreb
KAD-M-70
2
2
0
0
0
4.
FRANKO MILJKO
Neretva
KAD-M+70
1
1
0
0
0
5.
NIHAD BURZIĆ
JION PEB BIHAĆ
KAD-M-52
1
1
0
0
0
6.
MATEO MITROVIĆ
"B"Biograd
KAD-M-63
4
3
0
0
0
7.
ANTONIO MARJANOVIĆ
GRUDE
KAD-M-63
3
2
0
0
0
8.
PATRIK ADŽAGA
OKIT
KAD-M-57
3
2
0
0
0
9.
LUKAS LOVRIĆ
Neretva
KAD-M-52
2
1
0
0
0
10.
MARKO STRUNJE
DRNIŠ
KAD-M-57
2
1
0
0
0
11.
NARDO VLADIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-M-63
2
1
0
0
0
12.
NIKO KAČUNIĆ
DALMACIJA
KAD-M-70
2
1
0
0
0
13.
ROKO GRADAC
PORTO TOLERO
KAD-M-57
2
1
0
0
0
14.
STJEPAN MIKULIĆ
GRUDE
KAD-M+70
2
1
0
0
0
15.
ZORAN UZELAC
KK Zanshin Split
KAD-M-63
2
1
0
0
0
16.
ANTE MUSIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-M-63
3
1
0
0
0
17.
KARLO MARITNOVIĆ
CROHERC
KAD-M-63
3
1
0
0
0
18.
ANTE VUJANOVIĆ
DALMACIJA
KAD-M-63
2
0
0
0
0
19.
ANTONIO MILOŠ
GRUDE
KAD-M-57
2
0
0
0
0
20.
NEMANJA MIKULIĆ
BIJELA
KAD-M-57
2
0
0
0
0
21.
BENEDIKT MIŠKOVIĆ
Nova Bila
KAD-M-63
1
0
0
0
0
22.
ISA AHMETOVIĆ
JION PEB BIHAĆ
KAD-M-52
1
0
0
0
0
23.
JOSIP PLANINIĆ
CROHERC
KAD-M-70
1
0
0
0
0
24.
LUKA MILJKOVIĆ SKELIN
TIGAR KNIN
KAD-M+70
1
0
0
0
0
25.
MARKO BOBAN
GRUDE
KAD-M-63
1
0
0
0
0
26.
MILJENKO SABLJIĆ
GRUDE
KAD-M-70
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DORA REZIĆ
ZRINSKI
KAD-Ž-54
3
3
0
0
0
2.
NIKA BEŠLIJA
OBI Kaštela
KAD-Ž-47
3
3
0
0
0
3.
TINA GRKOVIĆ
OBI Kaštela
KAD-Ž+54
3
3
0
0
0
4.
ANA SINKOVIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž+54
4
3
0
0
0
5.
DENEA FRANIĆ RADIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54
3
2
0
0
0
6.
GABRIELA MARTINOVIĆ
CROHERC
KAD-Ž-47
3
2
0
0
0
7.
LANA LOZOVINA
OBI Kaštela
KAD-Ž+54
3
2
0
0
0
8.
MARTA RAIČ
CROHERC
KAD-Ž-54
3
2
0
0
0
9.
ANA REŠETAR
PORTO TOLERO
KAD-Ž+54
4
2
0
0
0
10.
MIHAELA BARBARIĆ
GRUDE
KAD-Ž-54
4
2
0
0
0
11.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-47
2
1
0
0
0
12.
IVA DURBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-Ž+54
2
1
0
0
0
13.
LOLITA LANA IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
KAD-Ž-54
2
1
0
0
0
14.
PATRICIJA PRGA
CROHERC
KAD-Ž-47
2
1
0
0
0
15.
ORŠULA DŽAJA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-Ž+54
3
1
0
0
0
16.
BARBARA KOLOBARIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KAD-Ž-47
2
0
0
0
0
17.
LUCIJA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-Ž+54
2
0
0
0
0
18.
ZARA BURNIĆ
KRK CROATIA
KAD-Ž-54
2
0
0
0
0
19.
DOMINA BABIĆ
KK JADRAN
KAD-Ž+54
1
0
0
0
0
20.
DRAGANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
KAD-Ž-54
1
0
0
0
0
21.
KLEMENTINA REŽAN
Karate Klub Petrina
KAD-Ž+54
1
0
0
0
0
22.
LARA JOVANOVIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54
1
0
0
0
0
23.
LAURA RADIĆ
Brač
KAD-Ž-47
1
0
0
0
0
24.
LEA ZDRILIĆ
Karate Klub Petrina
KAD-Ž+54
1
0
0
0
0
25.
MANDIĆ MARIJA
ZRINSKI
KAD-Ž-47
1
0
0
0
0
26.
MARINA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TONĆI GRUBŠIĆ
DALMACIJA
JUN-M-76
3
3
0
0
0
2.
NIHAD BURZIĆ
JION PEB BIHAĆ
JUN-M-61
2
2
0
0
0
3.
ANTE IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
JUN-M+76
1
1
0
0
0
4.
MARKO LASIĆ
Neretva
JUN-M-76
3
2
0
0
0
5.
LUKA STOŠIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
JUN-M-61
2
1
0
0
0
6.
ROKO MARČINA
Velebit
JUN-M-76
2
1
0
0
0
7.
TARIK BAJIĆ
"Bjelopoljac"
JUN-M-76
2
1
0
0
0
8.
LUKA BIRAČ
Slavonski Brod
JUN-M-76
3
1
0
0
0
9.
ZVONKO NIKOLIĆ
TINJAN
JUN-M-68, JUN-M-76
2
0
0
0
0
10.
DAVID ZORIČIĆ
ŠIBENIK
JUN-M-61
1
0
0
0
0
11.
ISA AHMETOVIĆ
JION PEB BIHAĆ
JUN-M-61
1
0
0
0
0
12.
JURE BAKOTA
KK Galeb
JUN-M-76
1
0
0
0
0
13.
ŠIME MILJKOVIĆ SKELIN
TIGAR KNIN
JUN-M+76
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TEA ROZIĆ
Neretva
JUN-Ž+59
3
3
0
0
0
2.
ANA SINKOVIĆ
PORTO TOLERO
JUN-Ž-59
2
2
0
0
0
3.
STELLA POLONIJO
KRK CROATIA
JUN-Ž-48
2
2
0
0
0
4.
LOLITA LANA IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
JUN-Ž-53
1
1
0
0
0
5.
ANA REŠETAR
PORTO TOLERO
JUN-Ž-59
2
1
0
0
0
6.
LANA LOZOVINA
OBI Kaštela
JUN-Ž+59
2
1
0
0
0
7.
TINA GRKOVIĆ
OBI Kaštela
JUN-Ž+59
2
1
0
0
0
8.
IVA ŠANDAK
TINJAN
JUN-Ž+59
2
0
0
0
0
9.
ANDREA BILAVER
Velebit
JUN-Ž-59
1
0
0
0
0
10.
DOMINA PAVLOVIĆ
KK JADRAN
JUN-Ž+59
1
0
0
0
0
11.
GABRIELA MARTINOVIĆ
CROHERC
JUN-Ž-48
1
0
0
0
0
12.
MIA KITAROVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
JUN-Ž-53
1
0
0
0
0
13.
MONIKA RAJIČ
KK EMPI PROZOR-RAMA
JUN-Ž-59
1
0
0
0
0
14.
RUŽICA HRKAĆ
Hercegovina-Zagreb
JUN-Ž-48
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO LASIĆ
Neretva
SEN-M-75
3
3
0
0
0
2.
ALDIN MAHMUTOVIĆ
JION PEB BIHAĆ
SEN-M+84
2
2
0
0
0
3.
ARMIN LJUBUNČIĆ
BUGOJNO
SEN-M-60
1
1
0
0
0
4.
ROKO MARČINA
Velebit
SEN-M-75
2
1
0
0
0
5.
TEO OSMIĆ
TINJAN
SEN-M-75
2
1
0
0
0
6.
MATEO PERIŠIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
SEN-M-75
2
0
0
0
0
7.
ANTE IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
SEN-M+84
1
0
0
0
0
8.
JOSIP UGRINA
OBI Kaštela
SEN-M-75
1
0
0
0
0
9.
KEMAL HAVIC
JION PEB BIHAĆ
SEN-M-60
1
0
0
0
0
10.
SLAVKO MIHALJEVIĆ
BUSHIDO
SEN-M+84
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVANA GALIĆ
KK Posušje
SEN-Ž-68
2
2
0
0
0
2.
DANIJELA BANOVIĆ
KK SOKOL
SEN-Ž+68
1
1
0
0
0
3.
STELLA POLONIJO
KRK CROATIA
SEN-Ž-50
1
1
0
0
0
4.
AMNA KAHAREVIĆ
BUGOJNO
SEN-Ž-50
1
0
0
0
0
5.
BRUNA CVITANOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
SEN-Ž-68
1
0
0
0
0
6.
EMA FELIĆ
JION PEB BIHAĆ
SEN-Ž+68
1
0
0
0
0
7.
MARTA DULIBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
SEN-Ž-68
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke, KUMITE-Mlađi učenici, KUMITE-Mlađe učenice, KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
4
4
3
1.
2.
OKIT
0
1.
0
1.
0
3
3
5
2.
3.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
3
3
2
3.
4.
"Master" Bugojno
0
1.
0
1.
0
3
1
2
4.
5.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
2
5
7
5.
6.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
2
1
0
6.
7.
BIJELA
0
1.
0
1.
0
2
0
2
7.
8.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
2
0
2
7.
9.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
1
2
2
9.
10.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
1
2
10.
11.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
1
0
11.
12.
Nova Bila
0
1.
0
1.
0
1
0
1
12.
13.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
1
0
1
12.
14.
LJUBUŠKI
0
1.
0
1.
0
0
2
3
14.
15.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
1
4
15.
16.
BUGOJNO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
16.
17.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
16.
18.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
3
18.
19.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
2
19.
20.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
0
0
2
19.
21.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
2
19.
22.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
23.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
24.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
25.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
26.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
27.
"Bjelopoljac"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
28.
Bushido Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
29.
GRUDE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
30.
Neretva
0
1.
0
1.
0
0
0
0
27.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
3
1
1
1.
2.
"Master" Bugojno
0
1.
0
1.
0
2
1
0
2.
3.
GRUDE
0
1.
0
1.
0
1
1
2
3.
4.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
1
1
0
4.
5.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
1
0
2
5.
6.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
2
5.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
0
1
7.
8.
ZRINSKI
0
1.
0
1.
0
1
0
1
7.
9.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
1
0
0
9.
10.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
2
1
10.
11.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
2
0
11.
12.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
1
1
12.
13.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
0
1
1
12.
14.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
1
1
12.
15.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
0
15.
16.
BUGOJNO
0
1.
0
1.
0
0
0
2
16.
17.
BIJELA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
18.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
19.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
20.
LJUBUŠKI
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
21.
MEĐUGORJE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
22.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
23.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
24.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
25.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
26.
Bushido Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
27.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
28.
Karate Klub Petrina
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
29.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
30.
Neretva
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
31.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
24.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Neretva
0
1.
0
1.
0
2
1
0
1.
2.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
2
0
2
2.
3.
GRUDE
0
1.
0
1.
0
1
1
2
3.
4.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
ZRINSKI
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
3
1
7.
8.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
11.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
0
0
4
11.
12.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
0
2
12.
13.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
14.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
15.
BIJELA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
16.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
17.
Karate Klub Petrina
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
18.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
19.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
20.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
21.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
22.
Nova Bila
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
2
1
1
1.
2.
Neretva
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
3.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
4.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
6.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
5.
7.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
2
0
7.
8.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
"Bjelopoljac"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
12.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
13.
KK EMPI PROZOR-RAMA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
14.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
15.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
16.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
17.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
18.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
16.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
1
2
0
1.
2.
BUGOJNO
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
3.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
5.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
6.
Neretva
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
7.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
9.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
11.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
6
7
6
1.
2.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
5
4
10
2.
3.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
5
2
5
3.
4.
"Master" Bugojno
0
1.
0
1.
0
5
2
2
4.
5.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
5
0
4
5.
6.
Neretva
0
1.
0
1.
0
4
2
0
6.
7.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
3
8
7
7.
8.
OKIT
0
1.
0
1.
0
3
5
5
8.
9.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
3
5
2
9.
10.
JION PEB BIHAĆ
0
1.
0
1.
0
3
2
2
10.
11.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
3
2
0
11.
12.
GRUDE
0
1.
0
1.
0
2
2
4
12.
13.
BIJELA
0
1.
0
1.
0
2
0
3
13.
14.
ZRINSKI
0
1.
0
1.
0
2
0
1
14.
15.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
2
3
15.
16.
BUGOJNO
0
1.
0
1.
0
1
2
2
16.
17.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
1
2
2
16.
18.
TINJAN
0
1.
0
1.
0
1
1
2
18.
19.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
1
0
19.
20.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
1
0
4
20.
21.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
1
0
2
21.
22.
Nova Bila
0
1.
0
1.
0
1
0
1
22.
23.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
3
5
23.
24.
LJUBUŠKI
0
1.
0
1.
0
0
2
4
24.
25.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
2
1
25.
26.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
1
3
26.
27.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
1
3
26.
28.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
1
0
28.
29.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
4
29.
30.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
3
30.
31.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
2
31.
32.
"Bjelopoljac"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
33.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
34.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
35.
KK EMPI PROZOR-RAMA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
36.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
37.
MEĐUGORJE
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
38.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
32.
39.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
39.
40.
Bushido Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
0
0
39.
41.
Karate Klub Petrina
0
1.
0
1.
0
0
0
0
39.
42.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
39.