Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
3. Split Karate Cup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
Vse
NAČIN PRIKAZA
Posamezni rezultati
Rezultati po skupinah
Rezultati po klubu
Vse
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
CIC-M-987KYU
4
4
0
0
0
2.
IVAN KNEZOVIĆ
KK Galeb
CIC-M-987KYU
4
3
0
0
0
3.
GABRIEL MIŠE
DALMACIJA
CIC-M-987KYU
3
2
0
0
0
4.
ŠIMUN SORIĆ
Karate Klub Petrina
CIC-M-987KYU
3
2
0
0
0
5.
MARKO GLIGO
DALMACIJA
CIC-M-987KYU
4
2
0
0
0
6.
ŠIME VUICA
Karate Klub Petrina
CIC-M-987KYU
4
2
0
0
0
7.
VITOMIR KARABAN
Karate Klub Petrina
CIC-M-987KYU
3
1
0
0
0
8.
LOVRE LADIĆ
DALMACIJA
CIC-M-987KYU
2
0
0
0
0
9.
FERDINAND LISICA
Karate Klub Petrina
CIC-M-987KYU
1
0
0
0
0
10.
IVAN GUDIĆ
DALMACIJA
CIC-M-987KYU
1
0
0
0
0
11.
LEON ŽUVELA
DALMACIJA
CIC-M-987KYU
1
0
0
0
0
12.
MARKO VUKUŠIĆ
DALMACIJA
CIC-M-987KYU
1
0
0
0
0
13.
NIKOLA FISTONIĆ
DALMACIJA
CIC-M-987KYU
1
0
0
0
0
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
EMA LASTRE
DALMACIJA-CEMENT
CIC-Ž-987KYU
2
2
0
0
0
2.
MATEA ČAMBER
KK Posušje
CIC-Ž-987KYU
2
1
0
0
0
3.
NOEMI KUNCE
Karate Klub Petrina
CIC-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
4.
TONKA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
CIC-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
KATA-Cicibani
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
KARLO PLAZIBAT
KK SOKOL
KATA-CIC-M
2
2
0
0
0
2.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
KATA-CIC-M
3
2
0
0
0
3.
LOVRO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
KATA-CIC-M
3
2
0
0
0
4.
FRAN ŠIMIĆ
KK SOKOL
KATA-CIC-M
2
1
0
0
0
5.
TINO BATINIĆ
KK SOKOL
KATA-CIC-M
2
0
0
0
0
6.
ALJOŠA KULJIŠ
DALMACIJA
KATA-CIC-M
1
0
0
0
0
7.
GRGO MILOVAC
KK SOKOL
KATA-CIC-M
1
0
0
0
0
KATA-Cicibanke
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
LAMIJA OMANOVIC
"Master" Bugojno
KATA-CIC-Ž
3
3
0
0
0
2.
ASJA ČELAR
ŠIBENIK
KATA-CIC-Ž
2
1
0
0
0
3.
PETRA PAROVIĆ
KK SOKOL
KATA-CIC-Ž
2
1
0
0
0
4.
ROZA MARKOVIĆ
KK SOKOL
KATA-CIC-Ž
2
1
0
0
0
5.
LUCIJA ČVELJO
KK SOKOL
KATA-CIC-Ž
2
0
0
0
0
6.
MARIETA ANDROMAK
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
KATA-CIC-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
JURAJ ŠKEMBER
ŠIBENIK
MUČ-M-987KYU
4
4
0
0
0
2.
ANTONIO JUKIĆ
KK Posušje
MUČ-M-987KYU
4
3
0
0
0
3.
NADAN JUKIĆ
Brač
MUČ-M-987KYU
4
3
0
0
0
4.
ROKO BAKOTA
KK Galeb
MUČ-M-987KYU
3
2
0
0
0
5.
MARCEL ETEROVIĆ
Brač
MUČ-M-987KYU
4
2
0
0
0
6.
SEBASTIAN BAN
DALMACIJA
MUČ-M-987KYU
4
2
0
0
0
7.
BRACO POPOVIĆ
Brač
MUČ-M-987KYU
2
1
0
0
0
8.
LEON BUDIMIR
ŠIBENIK
MUČ-M-987KYU
2
1
0
0
0
9.
PAVE GRUBIŠA
DALMACIJA
MUČ-M-987KYU
3
1
0
0
0
10.
JOSIP SLAPNIČAR
DALMACIJA
MUČ-M-987KYU
2
0
0
0
0
11.
DALI MACANOVIĆ
Kakato
MUČ-M-987KYU
1
0
0
0
0
12.
DANIJEL MILKOVIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-987KYU
1
0
0
0
0
13.
DUJE GRGIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-987KYU
1
0
0
0
0
14.
GABRIEL DELIJA
Karate Klub Petrina
MUČ-M-987KYU
1
0
0
0
0
15.
TOMA MARIN
DALMACIJA
MUČ-M-987KYU
1
0
0
0
0
16.
TONĆI LADIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-987KYU
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
ANTEA KNEZOVIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-987KYU
5
5
0
0
0
2.
MARIJA MARIĆ
KK Posušje
MUČ-Ž-987KYU
5
4
0
0
0
3.
MARTINA BUBIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-987KYU
5
4
0
0
0
4.
GRETA LUKIĆ
Karate Klub Petrina
MUČ-Ž-987KYU
4
3
0
0
0
5.
LARA FUZUL
Karate Klub Petrina
MUČ-Ž-987KYU
3
2
0
0
0
6.
NATALI VUICA
Karate Klub Petrina
MUČ-Ž-987KYU
5
3
0
0
0
7.
ALANI ODAK
DALMACIJA
MUČ-Ž-987KYU
4
2
0
0
0
8.
ANTONIJA MARTINIĆ
Brač
MUČ-Ž-987KYU
2
1
0
0
0
9.
LARA ANTIČEVIĆ
Brač
MUČ-Ž-987KYU
2
1
0
0
0
10.
NORA GALOVIĆ
Brač
MUČ-Ž-987KYU
2
1
0
0
0
11.
TARA ČELAR
ŠIBENIK
MUČ-Ž-987KYU
3
1
0
0
0
12.
TIA ETEROVIĆ
Brač
MUČ-Ž-987KYU
3
1
0
0
0
13.
ANTONIJA BURAZER
ŠIBENIK
MUČ-Ž-987KYU
2
0
0
0
0
14.
SANDRA MIŠE
DALMACIJA
MUČ-Ž-987KYU
2
0
0
0
0
15.
BEATA KUNCE
Karate Klub Petrina
MUČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
16.
EVA MIRKOV
Karate Klub Petrina
MUČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
17.
IVANA MARTINIĆ
Brač
MUČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
18.
LARA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
MUČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
19.
LEA BRONZOVIĆ
Brač
MUČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
20.
MAŠA ANUŠIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
21.
MIA ČULIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
22.
NORA VRANDEČIĆ
Brač
MUČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
23.
SARA BEŠLIĆ
KK Posušje
MUČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
ARMAN VELAGIC
"Master" Bugojno
KATA-MUČ-M
3
3
0
0
0
2.
DALI MACANOVIĆ
Kakato
KATA-MUČ-M
2
1
0
0
0
3.
ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA
KK SOKOL
KATA-MUČ-M
2
1
0
0
0
4.
TINO JUKIĆ
Brač
KATA-MUČ-M
2
1
0
0
0
5.
HARUN OMERIKA-JUSUFBEGOVIĆ
"Bjelopoljac"
KATA-MUČ-M
3
1
0
0
0
6.
ANDRIJA MIŠE
KK SOKOL
KATA-MUČ-M
1
0
0
0
0
7.
MIHAEL JOSIP JELIČIĆ
DALMACIJA
KATA-MUČ-M
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
IVANA ČAMBER
KK Posušje
KATA-MUČ-Ž
3
3
0
0
0
2.
FANI KARABATIĆ
KK SOKOL
KATA-MUČ-Ž
3
2
0
0
0
3.
LARA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
KATA-MUČ-Ž
2
0
0
0
0
4.
MARIJETA ROGOŠIĆ
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
KATA-MUČ-Ž
1
0
0
0
0
5.
PETRA DIVIĆ
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
KATA-MUČ-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
DINO LUKIĆ
Karate Klub Petrina
UČ-M-987KYU
3
3
0
0
0
2.
LUKA MARINIĆ
KK Galeb
UČ-M-987KYU
3
2
0
0
0
3.
MARINO MATIĆ
Brač
UČ-M-987KYU
3
2
0
0
0
4.
MILAN KEVILJ
KK Posušje
UČ-M-987KYU
4
2
0
0
0
5.
ŠIMUN RAMADŽA
ŠIBENIK
UČ-M-987KYU
2
1
0
0
0
6.
DUJE RONČEVIĆ
KK Galeb
UČ-M-987KYU
3
1
0
0
0
7.
KARLO KONTAK
KK SOKOL
UČ-M-987KYU
1
0
0
0
0
8.
LEON LJUBEZ
Karate Klub Petrina
UČ-M-987KYU
1
0
0
0
0
9.
MATIJA SORIĆ
Karate Klub Petrina
UČ-M-987KYU
1
0
0
0
0
10.
TONI VLAHOV
Velebit
UČ-M-987KYU
1
0
0
0
0
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
LUCIJA FUZUL
Karate Klub Petrina
UČ-Ž-987KYU
4
4
0
0
0
2.
ALEKSANDRA VUKANOVIĆ
Kakato
UČ-Ž-987KYU
4
3
0
0
0
3.
MARINA BUBIĆ
KK Galeb
UČ-Ž-987KYU
4
3
0
0
0
4.
KARMEN KRALJEVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-987KYU
3
2
0
0
0
5.
DALILA MEHULIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-987KYU
4
2
0
0
0
6.
FANI ZDRILIĆ
Karate Klub Petrina
UČ-Ž-987KYU
2
1
0
0
0
7.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-987KYU
2
1
0
0
0
8.
ADRIANA MAROVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-987KYU
3
1
0
0
0
9.
EMA MATIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-987KYU
3
1
0
0
0
10.
LARA PROTRKA
ŠIBENIK
UČ-Ž-987KYU
3
1
0
0
0
11.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
UČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
12.
JOSIPA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
13.
KARLA KARDUM
ŠIBENIK
UČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
14.
LANA SORIĆ
Karate Klub Petrina
UČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
15.
LUCA ANTUNAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
16.
ZOFIJA ETEROVIĆ
Brač
UČ-Ž-987KYU
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
NADAL SADIKOVIC
"Master" Bugojno
KATA-UČ-M
4
4
0
0
0
2.
AMIR MEHULJIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
KATA-UČ-M
4
3
0
0
0
3.
LUKAS BAČIĆ
KK Galeb
KATA-UČ-M
3
2
0
0
0
4.
MATO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
KATA-UČ-M
3
2
0
0
0
5.
DALI MACANOVIĆ
Kakato
KATA-UČ-M
4
2
0
0
0
6.
MARKO RADIVOJEVIĆ
Kakato
KATA-UČ-M
2
1
0
0
0
7.
DŽANAN ČEHAJIĆ
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
KATA-UČ-M
2
0
0
0
0
8.
ROKO ŽARKO
KK SOKOL
KATA-UČ-M
2
0
0
0
0
9.
IVAN ĆOSIĆ
KK SOKOL
KATA-UČ-M
1
0
0
0
0
10.
IVAN TARLE
DALMACIJA
KATA-UČ-M
1
0
0
0
0
11.
JOSIP MATKOVIĆ
DALMACIJA
KATA-UČ-M
1
0
0
0
0
12.
STJEPAN ZARO
Brač
KATA-UČ-M
1
0
0
0
0
KATA-Učenice
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
KATA-UČ-Ž
4
4
0
0
0
2.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
KATA-UČ-Ž
3
2
0
0
0
3.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
KATA-UČ-Ž
3
2
0
0
0
4.
NEA MATIČEVIĆ
Kakato
KATA-UČ-Ž
3
2
0
0
0
5.
ZOFIJA ETEROVIĆ
Brač
KATA-UČ-Ž
4
2
0
0
0
6.
BARBARA GREGIĆ
Brač
KATA-UČ-Ž
2
1
0
0
0
7.
JOSIPA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
KATA-UČ-Ž
3
1
0
0
0
8.
KLARA PLAZIBAT
KK SOKOL
KATA-UČ-Ž
2
0
0
0
0
9.
LEA ŠOLIĆ
KK Galeb
KATA-UČ-Ž
1
0
0
0
0
10.
MIA VUKOJA
Brač
KATA-UČ-Ž
1
0
0
0
0
11.
NIKOLETA POPOVIĆ
Kakato
KATA-UČ-Ž
1
0
0
0
0
12.
SARA POLAŠEK
DALMACIJA
KATA-UČ-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
RIJAD ROŠIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
KATA-MKAD-M
4
4
0
0
0
2.
AMIR MEHULJIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
KATA-MKAD-M
4
3
0
0
0
3.
IVAN TARLE
DALMACIJA
KATA-MKAD-M
3
2
0
0
0
4.
LUKA KAZALICKI
Brač
KATA-MKAD-M
3
2
0
0
0
5.
ANTE GRIZELJ
ŠIBENIK
KATA-MKAD-M
3
1
0
0
0
6.
DUJE RAMADŽA
ŠIBENIK
KATA-MKAD-M
3
1
0
0
0
7.
LOVRE DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
KATA-MKAD-M
2
0
0
0
0
8.
MARKO ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KATA-MKAD-M
2
0
0
0
0
9.
ANTE KUSTURA
DALMACIJA
KATA-MKAD-M
1
0
0
0
0
10.
JERE DUPLANČIĆ
DALMACIJA
KATA-MKAD-M
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe kadetkinje
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
TONKA BERIŠA
KK JADRAN
KATA-MKAD-Ž
3
3
0
0
0
2.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
KATA-MKAD-Ž
4
3
0
0
0
3.
ANA MATAS
DALMACIJA
KATA-MKAD-Ž
3
2
0
0
0
4.
ZARA HADŽOVIĆ
Kakato
KATA-MKAD-Ž
3
2
0
0
0
5.
JOSIPA VUICA
Karate Klub Petrina
KATA-MKAD-Ž
2
1
0
0
0
6.
MARTA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
KATA-MKAD-Ž
3
1
0
0
0
7.
LEA KARAIĆ
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
KATA-MKAD-Ž
2
0
0
0
0
8.
CVITA BURAZER
ŠIBENIK
KATA-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
9.
MARIJA JELIČIĆ
DALMACIJA
KATA-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
10.
SARA POLAŠEK
DALMACIJA
KATA-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
11.
TONIA ŠKULIĆ
Velebit
KATA-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti/Juniori
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
MIHAEL EĆIMOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-KAD/JUN-M
2
2
0
0
0
2.
RIJAD ROŠIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
KATA-KAD/JUN-M
2
1
0
0
0
3.
ANDRIJA PERIBONIO
DALMACIJA
KATA-KAD/JUN-M
1
0
0
0
0
4.
DAVID ZORIČIĆ
ŠIBENIK
KATA-KAD/JUN-M
1
0
0
0
0
KATA-Kadetkinje/Juniorke
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
LAMIJA HAKALOVIĆ
BLAGAJ
KATA-KAD/JUN-Ž
3
3
0
0
0
2.
ANA MATAS
DALMACIJA
KATA-KAD/JUN-Ž
3
2
0
0
0
3.
BRUNA BARANIĆ
ŠIBENIK
KATA-KAD/JUN-Ž
3
2
0
0
0
4.
MIHAELA BEŠLIĆ
KK Galeb
KATA-KAD/JUN-Ž
2
1
0
0
0
5.
LUCIJA RAMADŽA
ŠIBENIK
KATA-KAD/JUN-Ž
3
1
0
0
0
6.
NICOL LOVRIĆ
Karate Dojo Brač
KATA-KAD/JUN-Ž
2
0
0
0
0
7.
ANTEA JEŽINA
ŠIBENIK
KATA-KAD/JUN-Ž
1
0
0
0
0
8.
SARA POLAŠEK
DALMACIJA
KATA-KAD/JUN-Ž
1
0
0
0
0