KUMITE (134)
Kumite - Cicibani -22
Kumite - Cicibani -26
|
- 1. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Cicibani +26
|
- 1. FRANKO KRSTIČEVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. HRVOJE SUČIĆ - Nova Bila
|
|
- 3. JOSIP ROHAČ - PORTO TOLERO
|
|
- 4. MARINO ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Cicibanke -22
Kumite - Cicibanke -26
Kumite - Cicibanke +26
|
- 1. ANTONIA LOZOVINA - OBI Kaštela
|
Kumite - Mlađi učenici -26
|
- 1. OLIVER JOVIĆ - "B"Biograd
|
Kumite - Mlađi učenici -30
|
- 1. ANTONIO PALAMETA - ZRINSKI
|
|
- 2. BEPO KATIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. LEON VUDRAG - KK "OSVIT"
|
|
- 4. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Mlađi učenici -34
|
- 1. BORNA DUNJAK - KK Grobničan
|
|
- 2. KRISTIJAN PALAMETA - ZRINSKI
|
|
- 3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
|
Kumite - Mlađi učenici -38
|
- 1. AHMED BEGANOVIĆ - "Master" Bugojno
|
|
- 2. AMAR ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 3. ANTE KALEB - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. VUK CIMBALJEVIC - BIJELA
|
Kumite - Mlađi učenici +38
|
- 1. JURE KARAMATIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. LOVRE VUČAK - KK "OSVIT"
|
|
- 3. NIKO BEBIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 4. VID FURUNDŽIJA - Vukovar`91
|
Kumite - Mlađe učenice -28
|
- 1. HANA VELAGIĆ - "Master" Bugojno
|
Kumite - Mlađe učenice -32
|
- 1. BRUNA GALIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. EMA OBRADOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. GABRIJELA BURIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. GEA JURIŠIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 5. KATJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
|
|
- 6. LAMIJA OMANOVIC - "Master" Bugojno
|
|
- 7. LUCIJA RAFAJ - KRK CROATIA
|
|
- 8. NORA BARBIR - PORTO TOLERO
|
Kumite - Mlađe učenice -36
|
- 1. PAOLA RANČIĆ - OBI Kaštela
|
Kumite - Mlađe učenice +36
|
- 1. DORA RAKUŠIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. MARIJA MARINOVIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Učenici -30
|
- 1. DINO ČULJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. MEHMED BEGANOVIC - "Master" Bugojno
|
|
- 3. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Učenici -34
|
- 1. ARMAN VELAGIC - "Master" Bugojno
|
|
- 2. IVICA SUČIĆ - Nova Bila
|
Kumite - Učenici -38
|
- 1. ANDREJ PRSKALO - ZRINSKI
|
|
- 2. ANTON STANEK - Vukovar`91
|
|
- 3. DORIAN ŠTALMAJER - Vukovar`91
|
|
- 4. LAZAR GARDASEVIC - BIJELA
|
|
- 5. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 6. MUSTAFA VELIC - "Master" Bugojno
|
|
- 7. NIKOLA MARJANOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 8. PATRIK TOMIĆ - "B"Biograd
|
Kumite - Učenici -42
|
- 1. IVANO SAMBOL - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. LEON BUDIMIR - KK "OSVIT"
|
|
- 3. MATEO NINIĆ - KK "OSVIT"
|
|
- 4. SLAVEN MILOŠEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Učenici -46
|
- 1. ANTE PRGIN - KK "OSVIT"
|
|
- 2. NENAD DJURICIC - BIJELA
|
Kumite - Učenici +46
|
- 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. LUKA SOLDO - Vukovar`91
|
|
- 3. SANDRO ROKO DRUŽIJANIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Učenice -32
|
- 1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. ELENA BEŠLIJA - OBI Kaštela
|
|
- 3. ENA OPANČAR - ZRINSKI
|
|
- 4. TEODORA ANTIĆ - KK "OSVIT"
|
Kumite - Učenice -36
|
- 1. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. MARIJA ŠKOJO - OBI Kaštela
|
Kumite - Učenice -40
|
- 1. KLARA LAKOŠ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Učenice -44
|
- 1. CARLA VIDOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. JASMINA MEVIĆ - "B"Biograd
|
|
- 3. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Učenice +44
|
- 1. IRMA LEDIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. PETRA MIHALJEVIĆ - BUSHIDO
|
|
- 3. SOFIJA MIKULIĆ - BIJELA
|
Kumite - Mlađi kadeti -36
|
- 1. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Mlađi kadeti -41
|
- 1. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
|
- 1. NENAD 1 DJURICIC - BIJELA
|
Kumite - Mlađi kadeti -52
|
- 1. DERVIS SELIMOVIC - "Master" Bugojno
|
|
- 2. LUKA DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Mlađi kadeti -57
|
- 1. DAVID BOBAN - Vukovar`91
|
|
- 2. SILVIO KAVELJ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. TIBOR VASKRSIĆ - Vukovar`91
|
Kumite - Mlađi kadeti +57
|
- 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. ANEL BECAR - "Master" Bugojno
|
|
- 3. ARMIN CETIN - "Master" Bugojno
|
|
- 4. EMAN OMERINOVIC - "Master" Bugojno
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
|
- 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 2. JOVAN BOGDANOVIC - BIJELA
|
|
- 3. VERONIKA JALOWICZOR - Karate klub Junior Prešov
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
|
- 1. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
|
|
- 3. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
|
- 1. ANTONELA SUČIĆ - Nova Bila
|
|
- 2. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. MANDIĆ MARIJA - ZRINSKI
|
|
- 4. PETRA MIHALJEVIĆ - BUSHIDO
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
|
- 1. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
|
|
- 2. SOFIJA MIKULIĆ - BIJELA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
|
- 1. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. IVONA SAMBOL - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Kadeti -52
|
- 1. LUKA DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Kadeti -57
|
- 1. ANTONIO MARIĆ - ZRINSKI
|
|
- 2. SILVIO KAVELJ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
|
- 1. BENEDIKT MIŠKOVIĆ - Nova Bila
|
|
- 2. LUKA RADIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Kadetkinje -47
|
- 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 2. ANETA JOVIĆ - "B"Biograd
|
|
- 3. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 4. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
|
|
- 5. VERONIKA JALOWICZOR - Karate klub Junior Prešov
|
Kumite - Kadetkinje -54
|
- 1. ANASTASIJA KOPRIVICA - BIJELA
|
|
- 2. LARA JOVANOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 4. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
|
Kumite - Kadetkinje +54
|
- 1. ANASTASIJA KOPRIVICA - BIJELA
|
|
- 2. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. GITA PELICARIĆ - "B"Biograd
|
|
- 4. LANA LOZOVINA - OBI Kaštela
|
|
- 5. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 6. TINA GRKOVIĆ - OBI Kaštela
|
Kumite - Juniori -55
|
- 1. SENAD MEKIC - "Master" Bugojno
|
Kumite - Juniori -61
|
- 1. LUKA STOŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. NEMANJA MIKULIĆ - BIJELA
|
Kumite - Juniori -68
|
- 1. NEMANJA 1 MIKULIC - BIJELA
|
Kumite - Juniori -76
|
- 1. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 2. LOVRO MUDNIĆ - KK Grobničan
|
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
|
- 1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
|
- 1. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. LANA LOZOVINA - OBI Kaštela
|
|
- 4. TINA GRKOVIĆ - OBI Kaštela
|
Kumite - Seniori Open
|
- 1. JOSIP UGRINA - OBI Kaštela
|
|
- 2. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Seniorke Open
|
- 1. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
|
KATA (23)
Kata - Cicibani - 9,8,7 Kyu
Kata - Cicibanke - 9,8,7 Kyu
|
- 1. AJLA KRKALIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. MARTA ZORICA - KK "OSVIT"
|
|
- 3. MIA NINIĆ - KK "OSVIT"
|
|
- 4. RAFAELA RADOVČIĆ - KK "OSVIT"
|
Kata - Cicibani
|
- 1. BORNA BELAMARIĆ - KK "OSVIT"
|
Kata - Cicibanke
Kata - Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
|
- 1. MATEJ KASALO - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. ROK LEŠIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. SAŠA LEŠIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
Kata - Mlađe Učenice - 9,8,7 Kyu
|
- 1. ASJA ČELAR - KK "OSVIT"
|
|
- 2. ELLA HALILOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
Kata - Mlađi učenici
|
- 1. IMRAN ALIBEGOVIĆ - "Master" Bugojno
|
Kata - Mlađe Učenice
|
- 1. LAMIJA OMANOVIC - "Master" Bugojno
|
Kata - Učenici - 9,8,7 Kyu
|
- 1. LOVRE VUČAK - KK "OSVIT"
|
|
- 2. MATEO NINIĆ - KK "OSVIT"
|
Kata - Učenice - 9,8,7 Kyu
|
- 1. GABRIELA RADOVČIĆ - KK "OSVIT"
|
|
- 2. TARA ČELAR - KK "OSVIT"
|
|
- 3. TEODORA ANTIĆ - KK "OSVIT"
|
Kata - Učenici
|
- 1. ARMAN VELAGIC - "Master" Bugojno
|
|
- 2. LEON BUDIMIR - KK "OSVIT"
|
Kata - Učenice
|
- 1. AJNA ČEPALO - "Master" Bugojno
|
Kata - Mlađi kadeti
|
- 1. NADAL SADIKOVIC - "Master" Bugojno
|
|
- 2. TIMUR KRKALIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadeti/Juniori
Kata - Kadetkinje/Juniorke
|
- 1. PAOLA BLATANČIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
KATA DISABLED COMPETITORS (7)
Osobe s poteškoćama (M)
|
- 1. ANTONIO ŠARŠANSKI - BUSHIDO
|
|
- 2. IVAN PELEČEK - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. LUKA MIHETEC - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 4. MATEJ MARTINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 5. VEDRAN BAHLEN - Hercegovina-Zagreb
|
Osobe s poteškoćama (Ž)
|
- 1. JULIJA KARADAKIĆ - BUSHIDO
|
|
- 2. NIKA RAJIĆ - BUSHIDO
|