Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. ĐURĐEVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
276
BRUNO ŠIMURINA (JADRAN)
11
0
DEAN KRANJČEC (KK LEPO)
276
0
BRUNO ŠIMURINA (JADRAN)
40
VALENTINO KALENIK (VIROVTC)
5
ROLAND VILLÁNYI (BARCSI )
247
NIKO FUSIĆ (DURDEVA)
276
0
BRUNO ŠIMURINA (JADRAN)
40
0
VALENTINO KALENIK (VIROVTC)
5
0
ROLAND VILLÁNYI (BARCSI )
247
0
NIKO FUSIĆ (DURDEVA)
40
0
VALENTINO KALENIK (VIROVTC)
5
0
ROLAND VILLÁNYI (BARCSI )
247
NIKO FUSIĆ (DURDEVA)
Medalists
1. VALENTINO KALENIK, Virovitica
2. ROLAND VILLÁNYI, Barcsi Városi Sportegyesület
3. BRUNO ŠIMURINA, KK JADRAN
3. NIKO FUSIĆ, ĐURĐEVAC
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
12
MARINO KOVAČ (KK LEPO)
73
0
BOŽIDAR KNEŽEVIĆ (ENERGIJ)
131
0
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
12
0
MARINO KOVAČ (KK LEPO)
73
0
BOŽIDAR KNEŽEVIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. MARINO KOVAČ, LEPOGLAVA
2. BOŽIDAR KNEŽEVIĆ, ENERGIJA
3. RENATO DJAKOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
171
0
HUGO JURČEC (KK MS)
293
0
DAVOR DREMPETIĆ (BSHDOZG)
280
0
MARKO JOVANOVIĆ (JADRAN)
293
0
DAVOR DREMPETIĆ (BSHDOZG)
171
0
HUGO JURČEC (KK MS)
351
0
MILAN TOMIĆ (ENERGIJ)
278
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
289
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
30
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
293
0
DAVOR DREMPETIĆ (BSHDOZG)
351
0
MILAN TOMIĆ (ENERGIJ)
289
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
30
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
351
0
MILAN TOMIĆ (ENERGIJ)
289
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
30
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
278
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
Medalists
1. MILAN TOMIĆ, ENERGIJA
2. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
3. DAVOR DREMPETIĆ, BUSHIDO
3. PATRIK LUKAČEVIĆ, Virovitica
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
132
0
LUKA DOLAČKI (KTC KŽ)
307
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
74
0
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
285
0
STANKO JUKIĆ (JADRAN)
307
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
74
0
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. TONI TOMIĆ, BUSHIDO
2. NEMANJA JELIČIĆ, ENERGIJA
3. LUKA DOLAČKI, KK KTC KRIŽEVCI
3. STANKO JUKIĆ, KK JADRAN
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
31
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
144
0
MISLAV MLINAREC (KK "VŽ")
Medalists
1. PAVLE RADENIĆ, Virovitica
2. MISLAV MLINAREC, VARAŽDIN
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
140
0
BRUNO ZADRAVEC (1234ABC)
108
0
IVAN VAJDIĆ (PODRAVK)
281
0
PETAR ČULIĆ (JADRAN)
239
0
ANTONIO SLAVINIĆ (DURDEVA)
140
0
BRUNO ZADRAVEC (1234ABC)
281
0
PETAR ČULIĆ (JADRAN)
Medalists
1. BRUNO ZADRAVEC, KK Musashido
2. PETAR ČULIĆ, KK JADRAN
3. IVAN VAJDIĆ, PODRAVKA
3. ANTONIO SLAVINIĆ, ĐURĐEVAC
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
133
0
ERIK WOLF (KTC KŽ)
188
0
KARLO GRGUREVIĆ (OMEGA)
283
ŠPIRO GOLEM (JADRAN)
188
0
KARLO GRGUREVIĆ (OMEGA)
283
0
ŠPIRO GOLEM (JADRAN)
Medalists
1. KARLO GRGUREVIĆ, OMEGA
2. ŠPIRO GOLEM, KK JADRAN
3. ERIK WOLF, KK KTC KRIŽEVCI
3. ----