Kumite - Young boys -26 (H1)
1. NINO BLAGUS, Mala Subotica |
2. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA |
3. KARLO ZELENBRZ, Virovitica |
3. DINO KOVAČ, LEPOGLAVA |
|
|
|
Kumite - Young boys -30 (H2)
1. DANILO JELIČIĆ, ENERGIJA |
2. ROKO MARTINČIĆ, ĐURĐEVAC |
3. ROKO BENCEK, IVANEC |
3. TONI TRAJANOSKI, Koprivnica |
|
|
|
Kumite - Young boys -34 (H3)
1. RENATO STANKO, IVANEC |
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec |
3. GORDAN PECIKOZIĆ, ĐURĐEVAC |
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Young boys -38 (H4)
1. GULYÁS CSABA, Barcsi Városi Sportegyesület |
2. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec |
3. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN |
3. SANJIN BRUS, ENERGIJA |
|
|
|
Kumite - Young boys +38 (H5)
1. TIBOR KOVAČIĆ, VARAŽDIN |
2. MARKO STOJČEVIĆ, ENERGIJA |
3. MARKO BARIĆ, Virovitica |
3. PATRIK ŽLIBAR, IVANEC |
|
| | | |
Kumite - Young girls -28 (H6)
1. EMA MARČEC, Mala Subotica |
2. LANA BLAGUS, Mala Subotica |
3. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ, GLOBUS Čakovec |
3. NIKOLINA ČUČAK, ENERGIJA |
|
|
|
Kumite - Young girls -32 (H7)
1. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA |
2. NIKA ŽERJAV, Mala Subotica |
3. SARA TOMIĆ, BUSHIDO |
3. INA POSAVAC, ĐURĐEVAC |
|
|
|
Kumite - Young girls -36 (H8)
1. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC |
2. ANTONIJA PETROVIĆ, ĐURĐEVAC |
|
|
|
|
|
Kumite - Young girls +36 (H9)
1. PETRA JANČIJEV, ĐURĐEVAC |
2. NINA ZELENBRZ, Virovitica |
|
|
|
| |
Kumite - Boys -30 (C1)
1. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica |
2. ROKO MARTINČIĆ, ĐURĐEVAC |
3. BOJAN SARIĆ, PODRAVKA |
3. LOVRO JELINIĆ, BUSHIDO |
|
|
|
Kumite - Boys -34 (C2)
1. SERGEJ VUČIĆ, ENERGIJA |
2. NINO ČURIN, GLOBUS Čakovec |
3. IVÓ IGRICZ, Barcsi Városi Sportegyesület |
3. GORDAN PECIKOZIĆ, ĐURĐEVAC |
|
|
|
Kumite - Boys -38 (C3)
1. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN |
2. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec |
3. JURE ĆOSIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. IVAN MAJSTOROVIĆ, Virovitica |
|
|
|
Kumite - Boys -42 (C4)
1. LOVRO ROZMAN, VARAŽDIN |
2. BRUNO ŠIMURINA, KK JADRAN |
3. GERGELY SZINYÁKOVICS, Barcsi Városi Sportegyesület |
|
|
|
|
Kumite - Boys -46 (C5)
1. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost |
2. LUKA JAKŠIĆ, Mladost |
3. MIHAEL SIRC, Mala Subotica |
3. JAKOV RUKAVINA, Mladost |
|
|
|
Kumite - Boys +46 (C6)
1. JAN POSAVAC, ĐURĐEVAC |
2. PATRIK VRANOVIĆ, Mala Subotica |
3. DORIJAN KEŠER, KK KTC KRIŽEVCI |
3. VINKO NEMET, ĐURĐEVAC |
|
| |
Kumite - Girls -32 (D1)
1. NIKA ŽERJAV, Mala Subotica |
2. SARA NOVAK, Mala Subotica |
3. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA |
3. MATEA PREVEDAN, ĐURĐEVAC |
|
|
|
Kumite - Girls -36 (D2)
1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC |
2. ANA MARIJA MIJATOVIĆ, Koprivnica |
3. EMA ZETICA, Mladost |
3. ANTONIA RUŽIĆ, Mala Subotica |
|
|
|
Kumite - Girls -40 (D3)
1. MAJA KOZLINGER, Virovitica |
2. ANA BODROŽIĆ SELAK, KK JADRAN |
3. MAJA KOLAKOVIĆ, Virovitica |
|
|
|
|
Kumite - Girls -44 (D4)
1. DOMINA PAVLOVIĆ, KK JADRAN |
2. NIKA BARIŠEC, Mladost |
3. LARA HODALIĆ, ĐURĐEVAC |
3. PETRA JANČIJEV, ĐURĐEVAC |
|
| |
Kumite - Young cadets (male) -36 (E1)
1. VALENTINO KALENIK, Virovitica |
2. ROLAND VILLÁNYI, Barcsi Városi Sportegyesület |
3. BRUNO ŠIMURINA, KK JADRAN |
3. NIKO FUSIĆ, ĐURĐEVAC |
|
|
|
Kumite - Young cadets (male) -41 (E2)
1. MARINO KOVAČ, LEPOGLAVA |
2. BOŽIDAR KNEŽEVIĆ, ENERGIJA |
3. RENATO DJAKOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
|
|
|
|
Kumite - Young cadets (male) -45 (E3)
1. MILAN TOMIĆ, ENERGIJA |
2. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO |
3. DAVOR DREMPETIĆ, BUSHIDO |
3. PATRIK LUKAČEVIĆ, Virovitica |
|
|
|
Kumite - Young cadets (male) -48 (E4)
1. TONI TOMIĆ, BUSHIDO |
2. NEMANJA JELIČIĆ, ENERGIJA |
3. LUKA DOLAČKI, KK KTC KRIŽEVCI |
3. STANKO JUKIĆ, KK JADRAN |
|
|
|
Kumite - Young cadets (male) -52 (E5)
1. PAVLE RADENIĆ, Virovitica |
2. MISLAV MLINAREC, VARAŽDIN |
|
|
|
|
|
Kumite - Young cadets (male) -57 (E6)
1. BRUNO ZADRAVEC, KK Musashido |
2. PETAR ČULIĆ, KK JADRAN |
3. IVAN VAJDIĆ, PODRAVKA |
3. ANTONIO SLAVINIĆ, ĐURĐEVAC |
|
|
|
Kumite - Young cadets (male) +57 (E7)
1. KARLO GRGUREVIĆ, OMEGA |
2. ŠPIRO GOLEM, KK JADRAN |
3. ERIK WOLF, KK KTC KRIŽEVCI |
|
|
| | | |
Kumite - Young cadets (female) -40 (F1)
1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC |
2. ANA BODROŽIĆ SELAK, KK JADRAN |
3. TARA NIKOLIĆ, VARAŽDIN |
3. DORA BAHČIĆ, Mladost |
|
|
|
Kumite - Young cadets (female) -45 (F2)
1. IVONA CIGLAR, VARAŽDIN |
2. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec |
3. LARA HODALIĆ, ĐURĐEVAC |
3. MARINA JURENEC, Koprivnica |
|
|
|
Kumite - Young cadets (female) -50 (F3)
1. MARIA MURKOVIĆ, Mala Subotica |
2. SARA BLAŽEVIĆ, Virovitica |
3. VANDA SKENDROVIĆ, ĐURĐEVAC |
3. ANTONIJA ENGLER, VARAŽDIN |
|
|
|
Kumite - Young cadets (female) -55 (F4)
1. NIKOLINA MIŠIĆ, ENERGIJA |
2. IZABELA ŠPOLJARIĆ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
|
|
Kumite - Young cadets (female) +55 (F5)
1. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA |
2. MATEJA RUMPLIN, GLOBUS Čakovec |
3. NIKA ČEBOHIN, OMEGA |
3. DZSESSZIKA FRÁNYÓ, Barcsi Városi Sportegyesület |
|
| | | |
Kumite - Cadets (male) -52 (K1)
1. DEJAN ČUČAK, ENERGIJA |
2. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO |
3. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA |
3. PETAR ROD, Koprivnica |
|
|
|
Kumite - Cadets (male) -57 (K2)
1. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO |
2. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO |
3. KARLO TURK, KOSTRENA |
3. PETAR ČULIĆ, KK JADRAN |
|
|
|
Kumite - Cadets (male) -63 (K3)
1. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO |
2. BOJAN GVERIĆ, ENERGIJA |
3. ANTE MANDIĆ, OMEGA |
3. TOMISLAV ŠAŠKO, Koprivnica |
|
|
|
Kumite - Cadets (male) -70 (K4)
1. MARTIN ERDŐS, Barcsi Városi Sportegyesület |
2. KARLO VERSIC, KOSTRENA |
3. SASA VUJASINOVIC, KOSTRENA |
3. IVAN LULIĆ, BUSHIDO |
|
|
|
Kumite - Cadets (male) +70 (K5)
1. LEON MARCIUŠ, Međimurje |
2. BRUNO KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
3. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA |
3. MARTIN BREŠKI, LEPOGLAVA |
|
| | | |
Kumite - Cadets (female) -47 (K6)
1. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica |
2. ANĐELA JOVANOVIĆ, ENERGIJA |
|
|
|
|
|
Kumite - Cadets (female) -54 (K7)
1. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC |
2. MELANIJA HRGAREK, IVANEC |
3. LAURA POKUPIĆ, Virovitica |
3. NIKOLINA MIŠIĆ, ENERGIJA |
|
|
|
Kumite - Cadets (female) +54 (K8)
1. MATEJA RUMPLIN, GLOBUS Čakovec |
2. ERIKA ČIŽMAR, PODRAVSKI SOKOL |
3. MAJA BARIĆ, Virovitica |
3. SARA RADAKOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
|
| | | |
Kumite - Juniors (male) -55 (J1)
1. NIKOLA JANKAŠ, Mala Subotica |
2. BOJAN SREDOJEVIĆ, ENERGIJA |
3. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO |
3. KARLO TURK, KOSTRENA |
|
|
|
Kumite - Juniors (male) -61 (J2)
1. FILIP NOVAK, Mala Subotica |
2. DOMAGOJ BORŠOŠ, Karate klub Esseker |
3. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO |
3. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO |
|
|
|
Kumite - Juniors (male) -68 (J3)
1. IVAN LULIĆ, BUSHIDO |
2. MARKO BJELOBRKC, Karate klub Esseker |
3. BOJAN GVERIĆ, ENERGIJA |
|
|
|
|
Kumite - Juniors (male) -76 (J4)
1. KARLO RAGUŽ, ĐAKOVO |
2. VERON HRVOJIĆ, PODRAVSKI SOKOL |
3. IVAN GECI, Koprivnica |
3. BRUNO KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
|
| |
Kumite - Juniors (female) -48 (J6)
1. ANĐELA JOVANOVIĆ, ENERGIJA |
2. MARTINA JURENEC, Koprivnica |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniors (female) -59 (J8)
1. LUCIJA RUŽAJ, GLOBUS Čakovec |
2. KLARA KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
3. ŽELJANA PEKEZ, ENERGIJA |
|
|
|
|
Kumite - Juniors (female) +59 (J9)
1. KLARA KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
2. MATEJA RUMPLIN, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
| | | |