Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
5. ĐURĐEVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniori
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
147
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
147
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
352
0
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
7
0
KATALIN LITTER (BARCSI )
68
0
KLARA RAČIĆ (TAD )
352
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
147
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
231
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
257
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
198
DORA BAHČIĆ (KGB)
76
ANĐELA ČAVIĆ (ENERGIJ)
274
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
7
0
KATALIN LITTER (BARCSI )
352
0
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
147
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
231
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
257
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
198
0
DORA BAHČIĆ (KGB)
76
0
ANĐELA ČAVIĆ (ENERGIJ)
274
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
352
0
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
231
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
198
0
DORA BAHČIĆ (KGB)
274
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
231
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
274
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
76
ANĐELA ČAVIĆ (ENERGIJ)
198
0
DORA BAHČIĆ (KGB)
76
0
ANĐELA ČAVIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. ANA BODROŽIĆ SELAK, KK JADRAN
3. TARA NIKOLIĆ, VARAŽDIN
3. DORA BAHČIĆ, Mladost
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
337
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
258
0
MARINA JURENEC (KARATE)
229
0
LARA HODALIĆ (DURDEVA)
146
0
IVONA CIGLAR (KK "VŽ")
337
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
146
0
IVONA CIGLAR (KK "VŽ")
Osvajači medalja
1. IVONA CIGLAR, VARAŽDIN
2. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. LARA HODALIĆ, ĐURĐEVAC
3. MARINA JURENEC, Koprivnica
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
29
0
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
149
0
ANTONIJA ENGLER (KK "VŽ")
243
0
VANDA SKENDROVIĆ (DURDEVA)
180
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
29
0
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
180
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
Osvajači medalja
1. MARIA MURKOVIĆ, Mala Subotica
2. SARA BLAŽEVIĆ, Virovitica
3. VANDA SKENDROVIĆ, ĐURĐEVAC
3. ANTONIJA ENGLER, VARAŽDIN
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
78
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
338
0
IZABELA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA MIŠIĆ, ENERGIJA
2. IZABELA ŠPOLJARIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
8
0
DZSESSZIKA FRÁNYÓ (BARCSI )
339
0
MATEJA RUMPLIN (GLOBUS)
189
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
80
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
339
0
MATEJA RUMPLIN (GLOBUS)
80
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA
2. MATEJA RUMPLIN, GLOBUS Čakovec
3. NIKA ČEBOHIN, OMEGA
3. DZSESSZIKA FRÁNYÓ, Barcsi Városi Sportegyesület