Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. ĐURĐEVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52 (K1)
Kumite - Kadeti -57 (K2)
Kumite - Kadeti -63 (K3)
Kumite - Kadeti -70 (K4)
Kumite - Kadeti +70 (K5)
Kumite - Kadeti -52 (K1)
75
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
75
0
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
70
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
94
0
NIKOLA MORAVAC (ENERGIJ)
70
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
261
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
290
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
75
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
260
0
PETAR ROD (KARATE)
286
0
STANKO JUKIĆ (JADRAN)
93
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
308
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
145
ANTE TADIĆ (KK "VŽ")
70
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
261
0
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
290
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
75
0
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
260
0
PETAR ROD (KARATE)
93
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
308
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
145
0
ANTE TADIĆ (KK "VŽ")
70
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
290
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
93
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
308
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
290
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
93
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
260
PETAR ROD (KARATE)
308
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
260
0
PETAR ROD (KARATE)
Medalists
1. DEJAN ČUČAK, ENERGIJA
2. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
3. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA
3. PETAR ROD, Koprivnica
Kumite - Kadeti -57 (K2)
348
0
KARLO TURK (KOSTRE)
95
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
348
0
KARLO TURK (KOSTRE)
299
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
95
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
96
0
BOJAN SREDOJEVIĆ (ENERGIJ)
282
0
PETAR ČULIĆ (JADRAN)
287
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
299
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
95
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
282
0
PETAR ČULIĆ (JADRAN)
287
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
299
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
287
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
282
PETAR ČULIĆ (JADRAN)
Medalists
1. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO
2. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO
3. KARLO TURK, KOSTRENA
3. PETAR ČULIĆ, KK JADRAN
Kumite - Kadeti -63 (K3)
187
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
187
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
100
BOJAN GVERIĆ (ENERGIJ)
284
0
ŠPIRO GOLEM (JADRAN)
301
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
262
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
187
0
ANTE MANDIĆ (OMEGA)
100
0
BOJAN GVERIĆ (ENERGIJ)
301
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
262
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
100
0
BOJAN GVERIĆ (ENERGIJ)
301
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
262
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
284
0
ŠPIRO GOLEM (JADRAN)
Medalists
1. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO
2. BOJAN GVERIĆ, ENERGIJA
3. ANTE MANDIĆ, OMEGA
3. TOMISLAV ŠAŠKO, Koprivnica
Kumite - Kadeti -70 (K4)
294
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
346
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
6
0
MARTIN ERDŐS (BARCSI )
347
0
SASA VUJASINOVIC (KOSTRE)
346
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
6
0
MARTIN ERDŐS (BARCSI )
Medalists
1. MARTIN ERDŐS, Barcsi Városi Sportegyesület
2. KARLO VERSIC, KOSTRENA
3. SASA VUJASINOVIC, KOSTRENA
3. IVAN LULIĆ, BUSHIDO
Kumite - Kadeti +70 (K5)
136
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
13
0
MARTIN BREŠKI (KK LEPO)
157
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
71
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
136
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
157
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
Medalists
1. LEON MARCIUŠ, Međimurje
2. BRUNO KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
3. MARTIN BREŠKI, LEPOGLAVA