Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
5. ĐURĐEVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniori
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje -47 (K6)
Kumite - Kadetkinje -54 (K7)
Kumite - Kadetkinje +54 (K8)
Kumite - Kadetkinje -47 (K6)
102
0
ANĐELA JOVANOVIĆ (ENERGIJ)
27
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
2. ANĐELA JOVANOVIĆ, ENERGIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje -54 (K7)
242
0
VANDA SKENDROVIĆ (DURDEVA)
26
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
20
0
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
242
0
VANDA SKENDROVIĆ (DURDEVA)
26
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
21
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
79
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
20
0
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
26
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
21
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
79
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
20
0
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
21
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
79
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
2. MELANIJA HRGAREK, IVANEC
3. LAURA POKUPIĆ, Virovitica
3. NIKOLINA MIŠIĆ, ENERGIJA
Kumite - Kadetkinje +54 (K8)
41
MAJA BARIĆ (VIROVTC)
298
0
LUCIJA JELINIĆ (BSHDOZG)
41
0
MAJA BARIĆ (VIROVTC)
47
ERIKA ČIŽMAR (PODRSOK)
259
0
MARINA MIKULIĆ (KARATE)
340
0
MATEJA RUMPLIN (GLOBUS)
134
SARA RADAKOVIĆ (KTC KŽ)
41
0
MAJA BARIĆ (VIROVTC)
47
0
ERIKA ČIŽMAR (PODRSOK)
340
0
MATEJA RUMPLIN (GLOBUS)
134
0
SARA RADAKOVIĆ (KTC KŽ)
47
0
ERIKA ČIŽMAR (PODRSOK)
340
0
MATEJA RUMPLIN (GLOBUS)
134
0
SARA RADAKOVIĆ (KTC KŽ)
259
0
MARINA MIKULIĆ (KARATE)
Osvajači medalja
1. MATEJA RUMPLIN, GLOBUS Čakovec
2. ERIKA ČIŽMAR, PODRAVSKI SOKOL
3. MAJA BARIĆ, Virovitica
3. SARA RADAKOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI