Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
5. ĐURĐEVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Barcsi Városi Sportegyesület
BUSHIDO
ĐAKOVO
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
IVANEC
Karate klub Esseker
KK JADRAN
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KLENOVNIK
Koprivnica
KOSTRENA
LEPOGLAVA
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
OMEGA
Pitomača
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
Princ
TAD RIJEKA
VARAŽDIN
Virovitica
Vukovar`91
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici -26 (H1)
Kumite - Mlađi učenici -30 (H2)
Kumite - Mlađi učenici +38 (H5)
Kumite - Mlađe učenice +36 (H9)
Kumite - Učenici -30 (C1)
Kumite - Učenici -34 (C2)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
Kumite - Kadetkinje -47 (K6)
Kumite - Kadetkinje -54 (K7)
Kumite - Kadetkinje +54 (K8)
Cicibani (A1)
Cicibanke (B1)
Mlađi učenici (6, 7. i 8. KYU) (A2)
Mlađi učenici (A3)
Mlađi učenici - tim (A4)
Mlađe učenice (B3)
Učenici (A6)
Mlađekadetkinje (B9)
Kumite - Mlađi učenici -26 (H1)
81
0
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
35
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
81
0
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
241
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
161
ŽANKARLO KRNJAK (KK MS)
35
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
162
0
SVEN STRAHIJA (KK MS)
253
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
240
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
159
0
BORO JURČEC (KK MS)
16
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
161
0
ŽANKARLO KRNJAK (KK MS)
35
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
159
0
BORO JURČEC (KK MS)
16
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
35
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
16
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
162
0
SVEN STRAHIJA (KK MS)
16
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
Osvajači medalja
1. NINO BLAGUS, Mala Subotica
2. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
3. KARLO ZELENBRZ, Virovitica
3. DINO KOVAČ, LEPOGLAVA