Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5. ĐURĐEVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Barcsi Városi Sportegyesület
BUSHIDO
ĐAKOVO
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
IVANEC
Karate klub Esseker
KK JADRAN
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KLENOVNIK
Koprivnica
KOSTRENA
LEPOGLAVA
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
OMEGA
Pitomača
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
Princ
TAD RIJEKA
VARAŽDIN
Virovitica
Vukovar`91
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi učenici (6, 7. i 8. KYU) (A2)
Mlađi učenici - tim (A4)
Mlađe učenice (6, 7. i 8. KYU) (B2)
Učenici (6, 7. i 8. KYU) (A5)
Mlađi kadeti (6, 7. i 8. KYU) (A8)
Mlađi kadeti (A9)
Mlađi kadeti -tim (A10)
Mlađekadetkinje (B9)
Kadeti (A11)
Juniori (A12)
Mlađi učenici (6, 7. i 8. KYU) (A2)
120
IVAN BRLETIĆ (333CR)
120
0
IVAN BRLETIĆ (333CR)
88
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
120
0
IVAN BRLETIĆ (333CR)
122
0
PATRIK KOS (333CR)
205
0
LEON MUDRI (VUKOVAR)
52
0
DINO KODŽAGA (KK PTČ)
216
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
122
PATRIK KOS (333CR)
46
NOA GABROVEC (VIROVTC)
203
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
88
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
120
IVAN BRLETIĆ (333CR)
313
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
204
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
51
0
BORNA SESVEČAN (KK PTČ)
218
PAULO FRIDRICH (DURDEVA)
121
PETAR KONJEVIĆ (333CR)
156
MARKO ŠABIĆ (PRINCZG)
119
BORNA ŠTEFŠA (333CR)
104
LUKA SLADOJEVIĆ (ENERGIJ)
118
ANTONIO HORVAT (333CR)
50
PETAR TUDIĆ (KK PTČ)
52
0
DINO KODŽAGA (KK PTČ)
216
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
122
0
PATRIK KOS (333CR)
46
0
NOA GABROVEC (VIROVTC)
203
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
88
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
120
0
IVAN BRLETIĆ (333CR)
313
0
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
51
0
BORNA SESVEČAN (KK PTČ)
218
0
PAULO FRIDRICH (DURDEVA)
121
0
PETAR KONJEVIĆ (333CR)
156
0
MARKO ŠABIĆ (PRINCZG)
119
0
BORNA ŠTEFŠA (333CR)
104
0
LUKA SLADOJEVIĆ (ENERGIJ)
118
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
50
0
PETAR TUDIĆ (KK PTČ)
52
0
DINO KODŽAGA (KK PTČ)
122
0
PATRIK KOS (333CR)
88
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
313
0
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
51
0
BORNA SESVEČAN (KK PTČ)
156
0
MARKO ŠABIĆ (PRINCZG)
119
0
BORNA ŠTEFŠA (333CR)
50
0
PETAR TUDIĆ (KK PTČ)
122
0
PATRIK KOS (333CR)
313
0
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
51
0
BORNA SESVEČAN (KK PTČ)
50
0
PETAR TUDIĆ (KK PTČ)
313
0
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
50
0
PETAR TUDIĆ (KK PTČ)
118
ANTONIO HORVAT (333CR)
119
0
BORNA ŠTEFŠA (333CR)
118
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
51
0
BORNA SESVEČAN (KK PTČ)
118
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
Osvajači medalja
1. NOA JAMBROVIĆ, GLOBUS Čakovec
2. PETAR TUDIĆ, Pitomača
3. PATRIK KOS, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ANTONIO HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR