Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. ĐURĐEVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -26 (H1)
Kumite - Mlađi učenici -30 (H2)
Kumite - Mlađi učenici -34 (H3)
Kumite - Mlađi učenici -38 (H4)
Kumite - Mlađi učenici +38 (H5)
Kumite - Mlađi učenici -26 (H1)
81
0
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
35
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
81
0
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
241
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
161
ŽANKARLO KRNJAK (KK MS)
35
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
162
0
SVEN STRAHIJA (KK MS)
253
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
240
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
159
0
BORO JURČEC (KK MS)
16
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
161
0
ŽANKARLO KRNJAK (KK MS)
35
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
159
0
BORO JURČEC (KK MS)
16
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
35
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
16
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
162
0
SVEN STRAHIJA (KK MS)
16
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
Medalists
1. NINO BLAGUS, Mala Subotica
2. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
3. KARLO ZELENBRZ, Virovitica
3. DINO KOVAČ, LEPOGLAVA
Kumite - Mlađi učenici -30 (H2)
296
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
296
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
15
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
15
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
84
0
MILANKO KOJADINOVIĆ (ENERGIJ)
163
TIMO VLAHEK (KK MS)
234
ROKO MARTINČIĆ (DURDEVA)
296
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
254
TONI TRAJANOSKI (KARATE)
114
MATEJ STOJČEVIĆ (ENERGIJ)
38
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
83
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
15
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
163
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
234
0
ROKO MARTINČIĆ (DURDEVA)
296
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
254
0
TONI TRAJANOSKI (KARATE)
114
0
MATEJ STOJČEVIĆ (ENERGIJ)
38
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
83
0
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
15
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
234
0
ROKO MARTINČIĆ (DURDEVA)
254
0
TONI TRAJANOSKI (KARATE)
83
0
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
234
0
ROKO MARTINČIĆ (DURDEVA)
83
0
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
38
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
254
0
TONI TRAJANOSKI (KARATE)
38
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. DANILO JELIČIĆ, ENERGIJA
2. ROKO MARTINČIĆ, ĐURĐEVAC
3. ROKO BENCEK, IVANEC
3. TONI TRAJANOSKI, Koprivnica
Kumite - Mlađi učenici -34 (H3)
85
0
SERGEJ MAJKIĆ (ENERGIJ)
219
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
85
0
SERGEJ MAJKIĆ (ENERGIJ)
342
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
219
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
164
0
LUKA SOKAČ (KK MS)
17
0
RENATO STANKO (IVANEC)
1
0
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
325
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
342
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
219
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
17
0
RENATO STANKO (IVANEC)
325
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
342
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
17
0
RENATO STANKO (IVANEC)
325
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1
0
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
Medalists
1. RENATO STANKO, IVANEC
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. GORDAN PECIKOZIĆ, ĐURĐEVAC
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađi učenici -38 (H4)
271
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
87
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
315
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
271
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
87
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
86
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
2
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
18
EMIL PATRČEVIĆ (IVANEC)
315
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
87
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
2
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
18
0
EMIL PATRČEVIĆ (IVANEC)
315
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
2
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
18
0
EMIL PATRČEVIĆ (IVANEC)
86
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
Medalists
1. GULYÁS CSABA, Barcsi Városi Sportegyesület
2. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN
3. SANJIN BRUS, ENERGIJA
Kumite - Mlađi učenici +38 (H5)
42
0
MARKO BARIĆ (VIROVTC)
225
0
JURICA ŠVRAKA (DURDEVA)
42
0
MARKO BARIĆ (VIROVTC)
141
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
225
0
JURICA ŠVRAKA (DURDEVA)
165
0
KARLO KOZJAK (KK MS)
361
0
AREL LAV JURKAS (DURDEVA)
166
0
LUKA TOT (KK MS)
112
0
MARKO STOJČEVIĆ (ENERGIJ)
19
0
PATRIK ŽLIBAR (IVANEC)
141
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
225
0
JURICA ŠVRAKA (DURDEVA)
166
0
LUKA TOT (KK MS)
112
0
MARKO STOJČEVIĆ (ENERGIJ)
141
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
112
0
MARKO STOJČEVIĆ (ENERGIJ)
166
0
LUKA TOT (KK MS)
19
0
PATRIK ŽLIBAR (IVANEC)
Medalists
1. TIBOR KOVAČIĆ, VARAŽDIN
2. MARKO STOJČEVIĆ, ENERGIJA
3. MARKO BARIĆ, Virovitica
3. PATRIK ŽLIBAR, IVANEC