Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
5. ĐURĐEVAC OPEN 2014
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
BORIŠČE
Borišče 1
Borišče 2
Borišče 3
Borišče 4
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi učenici -26 (H1)
Kumite - Mlađi učenici -38 (H4)
Kumite - Mlađe učenice -28 (H6)
Kumite - Mlađe učenice -36 (H8)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenici -46 (C5)
Kumite - Učenice -44 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kumite - Kadeti -70 (K4)
Kumite - Kadetkinje +54 (K8)
Kumite - Juniori -55 (J1)
Kumite - Mlađi učenici -26 (H1)
81
0
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
35
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
81
0
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
241
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
161
ŽANKARLO KRNJAK (KK MS)
35
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
162
0
SVEN STRAHIJA (KK MS)
253
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
240
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
159
0
BORO JURČEC (KK MS)
16
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
265
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
161
0
ŽANKARLO KRNJAK (KK MS)
35
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
159
0
BORO JURČEC (KK MS)
16
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
35
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
16
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
160
0
NINO BLAGUS (KK MS)
82
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
162
0
SVEN STRAHIJA (KK MS)
16
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
10
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
Dobitniki medalj
1. NINO BLAGUS, Mala Subotica
2. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
3. KARLO ZELENBRZ, Virovitica
3. DINO KOVAČ, LEPOGLAVA
Kumite - Mlađi učenici -38 (H4)
271
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
87
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
315
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
271
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
87
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
86
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
2
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
18
EMIL PATRČEVIĆ (IVANEC)
315
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
87
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
2
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
18
0
EMIL PATRČEVIĆ (IVANEC)
315
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
2
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
18
0
EMIL PATRČEVIĆ (IVANEC)
86
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
Dobitniki medalj
1. GULYÁS CSABA, Barcsi Városi Sportegyesület
2. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN
3. SANJIN BRUS, ENERGIJA
Kumite - Mlađe učenice -28 (H6)
318
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
318
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
238
0
TATJANA TOMAŠEK (DURDEVA)
238
0
TATJANA TOMAŠEK (DURDEVA)
267
0
LANA PAVLAKOVIĆ (KLENOVN)
173
VIDA VLAHEK (KK MS)
174
LANA BLAGUS (KK MS)
318
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
226
MARLA ANA HRPALO (DURDEVA)
89
NIKOLINA ČUČAK (ENERGIJ)
175
EMA MARČEC (KK MS)
266
ELENA OŠTARJAŠ (KLENOVN)
238
0
TATJANA TOMAŠEK (DURDEVA)
173
0
VIDA VLAHEK (KK MS)
174
0
LANA BLAGUS (KK MS)
318
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
226
0
MARLA ANA HRPALO (DURDEVA)
89
0
NIKOLINA ČUČAK (ENERGIJ)
175
0
EMA MARČEC (KK MS)
266
0
ELENA OŠTARJAŠ (KLENOVN)
238
0
TATJANA TOMAŠEK (DURDEVA)
174
0
LANA BLAGUS (KK MS)
89
0
NIKOLINA ČUČAK (ENERGIJ)
175
0
EMA MARČEC (KK MS)
174
0
LANA BLAGUS (KK MS)
175
0
EMA MARČEC (KK MS)
266
ELENA OŠTARJAŠ (KLENOVN)
89
0
NIKOLINA ČUČAK (ENERGIJ)
266
0
ELENA OŠTARJAŠ (KLENOVN)
Dobitniki medalj
1. EMA MARČEC, Mala Subotica
2. LANA BLAGUS, Mala Subotica
3. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ, GLOBUS Čakovec
3. NIKOLINA ČUČAK, ENERGIJA
Kumite - Mlađe učenice -36 (H8)
236
0
ANTONIJA PETROVIĆ (DURDEVA)
232
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
Dobitniki medalj
1. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC
2. ANTONIJA PETROVIĆ, ĐURĐEVAC
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -38 (C3)
125
0
JURE ĆOSIĆ (333CR)
272
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
332
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
39
0
IVAN MAJSTOROVIĆ (VIROVTC)
272
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
332
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
Dobitniki medalj
1. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN
2. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. JURE ĆOSIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. IVAN MAJSTOROVIĆ, Virovitica
Kumite - Učenici -46 (C5)
169
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
345
0
MATEO KOS (KOSTRE)
193
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
169
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
194
0
OLIVER TUŠEK (KGB)
345
0
MATEO KOS (KOSTRE)
192
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
129
0
LUKA ČONDIĆ (KTC KŽ)
191
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
277
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
193
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
345
0
MATEO KOS (KOSTRE)
192
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
191
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
193
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
191
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
192
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
277
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
Dobitniki medalj
1. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
2. LUKA JAKŠIĆ, Mladost
3. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
3. JAKOV RUKAVINA, Mladost
Kumite - Učenice -44 (D4)
228
LARA HODALIĆ (DURDEVA)
195
0
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
228
0
LARA HODALIĆ (DURDEVA)
279
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
196
NIKA BARIŠEC (KGB)
224
PETRA JANČIJEV (DURDEVA)
228
0
LARA HODALIĆ (DURDEVA)
279
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
196
0
NIKA BARIŠEC (KGB)
224
0
PETRA JANČIJEV (DURDEVA)
279
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
196
0
NIKA BARIŠEC (KGB)
224
PETRA JANČIJEV (DURDEVA)
Dobitniki medalj
1. DOMINA PAVLOVIĆ, KK JADRAN
2. NIKA BARIŠEC, Mladost
3. LARA HODALIĆ, ĐURĐEVAC
3. PETRA JANČIJEV, ĐURĐEVAC
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
12
MARINO KOVAČ (KK LEPO)
73
0
BOŽIDAR KNEŽEVIĆ (ENERGIJ)
131
0
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
12
0
MARINO KOVAČ (KK LEPO)
73
0
BOŽIDAR KNEŽEVIĆ (ENERGIJ)
Dobitniki medalj
1. MARINO KOVAČ, LEPOGLAVA
2. BOŽIDAR KNEŽEVIĆ, ENERGIJA
3. RENATO DJAKOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
147
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
147
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
352
0
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
7
0
KATALIN LITTER (BARCSI )
68
0
KLARA RAČIĆ (TAD )
352
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
147
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
231
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
257
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
198
DORA BAHČIĆ (KGB)
76
ANĐELA ČAVIĆ (ENERGIJ)
274
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
7
0
KATALIN LITTER (BARCSI )
352
0
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
147
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
231
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
257
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
198
0
DORA BAHČIĆ (KGB)
76
0
ANĐELA ČAVIĆ (ENERGIJ)
274
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
352
0
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
231
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
198
0
DORA BAHČIĆ (KGB)
274
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
231
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
274
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
76
ANĐELA ČAVIĆ (ENERGIJ)
198
0
DORA BAHČIĆ (KGB)
76
0
ANĐELA ČAVIĆ (ENERGIJ)
Dobitniki medalj
1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. ANA BODROŽIĆ SELAK, KK JADRAN
3. TARA NIKOLIĆ, VARAŽDIN
3. DORA BAHČIĆ, Mladost
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
8
0
DZSESSZIKA FRÁNYÓ (BARCSI )
339
0
MATEJA RUMPLIN (GLOBUS)
189
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
80
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
339
0
MATEJA RUMPLIN (GLOBUS)
80
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
Dobitniki medalj
1. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA
2. MATEJA RUMPLIN, GLOBUS Čakovec
3. NIKA ČEBOHIN, OMEGA
3. DZSESSZIKA FRÁNYÓ, Barcsi Városi Sportegyesület
Kumite - Kadeti -70 (K4)
294
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
346
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
6
0
MARTIN ERDŐS (BARCSI )
347
0
SASA VUJASINOVIC (KOSTRE)
346
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
6
0
MARTIN ERDŐS (BARCSI )
Dobitniki medalj
1. MARTIN ERDŐS, Barcsi Városi Sportegyesület
2. KARLO VERSIC, KOSTRENA
3. SASA VUJASINOVIC, KOSTRENA
3. IVAN LULIĆ, BUSHIDO
Kumite - Kadetkinje +54 (K8)
41
MAJA BARIĆ (VIROVTC)
298
0
LUCIJA JELINIĆ (BSHDOZG)
41
0
MAJA BARIĆ (VIROVTC)
47
ERIKA ČIŽMAR (PODRSOK)
259
0
MARINA MIKULIĆ (KARATE)
340
0
MATEJA RUMPLIN (GLOBUS)
134
SARA RADAKOVIĆ (KTC KŽ)
41
0
MAJA BARIĆ (VIROVTC)
47
0
ERIKA ČIŽMAR (PODRSOK)
340
0
MATEJA RUMPLIN (GLOBUS)
134
0
SARA RADAKOVIĆ (KTC KŽ)
47
0
ERIKA ČIŽMAR (PODRSOK)
340
0
MATEJA RUMPLIN (GLOBUS)
134
0
SARA RADAKOVIĆ (KTC KŽ)
259
0
MARINA MIKULIĆ (KARATE)
Dobitniki medalj
1. MATEJA RUMPLIN, GLOBUS Čakovec
2. ERIKA ČIŽMAR, PODRAVSKI SOKOL
3. MAJA BARIĆ, Virovitica
3. SARA RADAKOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Juniori -55 (J1)
135
0
FILIP WOLF (KTC KŽ)
288
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
172
0
NIKOLA JANKAŠ (KK MS)
135
0
FILIP WOLF (KTC KŽ)
99
0
NIKOLA MORAVAC (ENERGIJ)
288
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
97
0
BOJAN SREDOJEVIĆ (ENERGIJ)
349
0
KARLO TURK (KOSTRE)
98
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
172
0
NIKOLA JANKAŠ (KK MS)
288
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
97
0
BOJAN SREDOJEVIĆ (ENERGIJ)
98
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
172
0
NIKOLA JANKAŠ (KK MS)
97
0
BOJAN SREDOJEVIĆ (ENERGIJ)
98
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
349
0
KARLO TURK (KOSTRE)
Dobitniki medalj
1. NIKOLA JANKAŠ, Mala Subotica
2. BOJAN SREDOJEVIĆ, ENERGIJA
3. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO
3. KARLO TURK, KOSTRENA