Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
7. BUSHIDO Karate Kup Prijateljstva
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Izazov - M (2000, 1999, 1998)
KUMITE-Izazov - Ž (2000, 1999, 1998)
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Izazov (kadeti/juniori)
KATA-Izazov (kadetkinje/juniorke)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (YB1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (YB2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (YB3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (YB4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AB5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (YB1)
140
0
GABRIEL ŠKRLIN (10.DAN)
121
0
TVRTKO JOSIP JAKŠIĆ (KAPTOL)
140
0
GABRIEL ŠKRLIN (10.DAN)
234
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
121
0
TVRTKO JOSIP JAKŠIĆ (KAPTOL)
352
0
FRANKO DODIĆ (BSHDOZG)
345
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
140
0
GABRIEL ŠKRLIN (10.DAN)
234
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
179
0
OLIVER PIŠONIĆ (ET)
323
0
TINO PARENTA (KKHZG)
203
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
310
0
PETAR SREDOJEVIĆ (ENERGIJ)
286
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
322
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
199
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
263
0
TARIK SEDIĆ (KS USK )
180
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
21
0
PETAR DUKIĆ (BSHDOZG)
197
0
LEON PRPIĆ (STIJENA)
121
0
TVRTKO JOSIP JAKŠIĆ (KAPTOL)
345
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
234
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
203
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
286
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
199
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
180
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
197
0
LEON PRPIĆ (STIJENA)
345
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
234
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
199
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
197
0
LEON PRPIĆ (STIJENA)
345
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
199
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
286
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
322
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
197
0
LEON PRPIĆ (STIJENA)
286
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, KS USK BIH
2. MATIJA VOLENIK, STIJENA
3. PETAR PRERADOVIĆ, BANJA LUKA
3. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD