KUMITE (459)
Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
- 1. MATIJA ĆALETA-CAR - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA - OKIT
|
|
- 3. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. PIA KOLACIO - NEVERA
|
|
- 5. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 6. VITO KATNIC - KOSTRENA
|
Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
|
- 1. EMIN HUSKIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
|
|
- 3. MARKO RADOČAJ - Delnice
|
|
- 4. RIVER GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
- 1. ANA MALJKOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 2. MILLA DUNOVIC - KOSTRENA
|
|
- 3. PIA KOLACIO - NEVERA
|
|
- 4. TARA BRAUT - KRK CROATIA
|
|
- 5. VIKTORIIA TROFIMOVA - FINIDA (POREČ)
|
Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)
|
- 1. GABRIJELA BURIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 3. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. LUCIJA RAFAJ - KRK CROATIA
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
- 1. ARIJAN BROZOVIĆ - KK Grobničan
|
|
- 2. DINO ČULJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. DINO VUČKOVIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 4. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 5. FILIP CUCULIĆ - KK Grobničan
|
|
- 6. IAN JAŠAREVIĆ - Delta
|
|
- 7. NOAH ATAJIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 8. SADIKOVIĆ MUHAMMED - Karate klub Šenčur
|
|
- 9. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
|
|
- 10. VITO JELENIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
- 1. ALAN DROFENIK - TAD RIJEKA
|
|
- 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
|
|
- 3. JAN CANJAR - Karlovac 1969
|
|
- 4. LEON LOVRENČIĆ - NEVERA
|
|
- 5. MARKO VRDOLJAK - LOTOS ZAGREB
|
|
- 6. MISLAV SPAJIĆ - Virovitica
|
|
- 7. NOA MRKELA - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 8. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
- 1. AMAR ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. ANTE KALEB - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 3. ANTE RADOŠ - KK Zanshin Split
|
|
- 4. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
|
|
- 5. ELDIN HUSKIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 6. KARLO MUDROVČIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 7. MARIN VUĐAN - IVANEC
|
|
- 8. PETAR VUKOVIĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 9. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
- 1. AMAR DŽEBO - KRK CROATIA
|
|
- 2. ANDREJ JELAČA - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 3. BORNA BABIC - KOSTRENA
|
|
- 4. IVAN ZELJKO - TUŠKANAC
|
|
- 5. MARIN MRKONJIĆ - BUSHIDO
|
|
- 6. MATIJA TOT - NEVERA
|
|
- 7. NOA MOLNAR - Međimurje
|
|
- 8. SLAVEN MILOŠEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
- 1. ABEL ĐURĐEK - Međimurje
|
|
- 2. DUJE RAVLIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 3. GABRIEL MALEŠ - KK Grobničan
|
|
- 4. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 5. JOSIP ČUBRIĆ - OKIT
|
|
- 6. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
|
|
- 7. LUKA GRČIĆ DOLENEC - NEVERA
|
|
- 8. PETAR SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 9. RAFAEL MAKS SOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 10. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
|
- 1. K K LOTOS ZAGREB - LOTOS ZAGREB
|
|
- 2. KK ZANSHIN SPLIT - KK Zanshin Split
|
|
- 3. KRK CROATIA 2 - KRK CROATIA
|
|
- 4. KUMITE TIM - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
- 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 2. ELA ADŽAGA - OKIT
|
|
- 3. ELENA BEŠLIJA - DALMACIJA
|
|
- 4. FRANKA MIĆIN - OKIT
|
|
- 5. MARIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
|
|
- 6. MIA PAŠKALJ - KNIN
|
|
- 7. NICOL VRBAN - NEVERA
|
|
- 8. SARA TUCAKOVIĆ - KNIN
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
- 1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
|
|
- 3. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. MILA VOLARIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 5. NEVIA ZORIC - Kastav
|
|
- 6. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 7. RENA VLAŠIĆ - RI CROATIA
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
- 1. AURORA BARBALIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. ELIN IANACHI ĆOPIČ - OKIT
|
|
- 3. LANA KREŠIĆ - RI CROATIA
|
|
- 4. LUNA PROSIC - Kastav
|
|
- 5. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
|
|
- 6. TARA JUKIĆ - OKIT
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
- 1. CARLA VIDOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. LENA KRIZMAN - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 3. MIA MURICA - NEVERA
|
|
- 4. NEA VUKOVIĆ - LAV
|
|
- 5. TARA LESJAK - Međimurje
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
|
- 1. EKIPNO ML.UCENICE KASTAV - Kastav
|
|
- 2. ML. UČENICE EKIPNO KNIN SARA MIA ANTONI - KNIN
|
|
- 3. RI CROATIA MLAĐE UČENICE - RI CROATIA
|
|
- 4. ŠIBENIK 1066 - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
UČENICI EKIPNO
|
- 1. DEAN KRANJČEC - LEPOGLAVA
|
|
- 2. K K LOTOS ZAGREB - LOTOS ZAGREB
|
|
- 3. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
|
|
- 4. KK ZANSHIN SPLIT - KK Zanshin Split
|
|
- 5. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
|
|
- 6. KRK CROATIA 2 - KRK CROATIA
|
|
- 7. ŠIBENIK 1066 - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 8. TEAM IPON BOYS - IPON ZAGREB
|
|
- 9. UČENICI EKIPNO KNIN MIHAEL IVAN KARLO - KNIN
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
- 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
|
|
- 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
|
|
- 3. DINO JAKOVLJEVIC - NO KACHI
|
|
- 4. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 5. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 6. MIHAEL EBERHART - KNIN
|
|
- 7. ROKO ŽIC - KRK CROATIA
|
|
- 8. VITO MILETIĆ - Kastav
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
- 1. ANTE RADOŠ - KK Zanshin Split
|
|
- 2. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
|
|
- 3. FILIP MARINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 4. IVAN JOVIĆ - Velebit
|
|
- 5. IVANO MAGZAN - NO KACHI
|
|
- 6. IVANO PENEZIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 7. KARLO DŽAJKIĆ - FOKUS
|
|
- 8. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
|
|
- 9. LUKA BOLF - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 10. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 11. NOELL ŠIROKI - Virovitica
|
|
- 12. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
|
|
- 13. ROAN VIŽINTIN - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 14. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
|
|
- 15. TIJAN MAČAR - Shotokan Kranj
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
- 1. ERIK ĐULA - IVANEC
|
|
- 2. FRAN BROZIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 3. IVAN ZELJKO - TUŠKANAC
|
|
- 4. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
|
|
- 5. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 6. LEON BUTKO - LEPOGLAVA
|
|
- 7. LEONARD GOLUBIĆ - Mladost
|
|
- 8. LUKA SKOMERŠIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 9. MARIN MRKONJIĆ - BUSHIDO
|
|
- 10. MARKO LEPOGLAVEC - Međimurje
|
|
- 11. MARKO VUJEVIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
|
|
- 12. MATEJ DMIOVIC - NEVERA
|
|
- 13. MATTEO VRBAN - NEVERA
|
|
- 14. NOA MOLNAR - Međimurje
|
|
- 15. RAUL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 16. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
- 1. BARTOL KADIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 2. DAVID MARTIC - NO KACHI
|
|
- 3. DUJE RAVLIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 4. FRAN MANESTAR - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 5. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
|
|
- 6. KARLO GLAVOČEVIĆ - KNIN
|
|
- 7. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 8. LUKA OČKO - KRK CROATIA
|
|
- 9. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA
|
|
- 10. NOA ŠEŠET - IVANEC
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
- 1. BENEDIKT ĐURĐEK - Međimurje
|
|
- 2. FRAN HOST - Kastav
|
|
- 3. FRANKO VALENTIĆ - Mladost
|
|
- 4. IVAN KONFORTA - KNIN
|
|
- 5. IVAN OŽBOLT - Kastav
|
|
- 6. LUKA PERICA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 7. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI
|
|
- 8. TONI GULAM - OKIT
|
|
- 9. VEDRAN ŠTEFULJ - Međimurje
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
- 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. DAN ROVIŠ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 3. IVANO KONEVSKI - NO KACHI
|
|
- 4. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
|
|
- 5. KARLO BJELOVUK - IPON ZAGREB
|
|
- 6. LEON VUJIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 7. MATEJ SUHINA - Mladost
|
|
- 8. ROKO VLAHOV - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 9. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
|
- 10. VITO TURKOVIĆ - TINJAN
|
UČENICE EKIPNO
|
- 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB - TUŠKANAC
|
|
- 3. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
|
|
- 4. KRK CROATIA 2 - KRK CROATIA
|
|
- 5. ŠIBENIK 1066 - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 6. UČENICE EKIPNO KNIN PETRA IVA MARIJA - KNIN
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
- 1. AGATA GALANT - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 2. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 4. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 6. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 7. MARIJA ŠKOJO - DALMACIJA
|
|
- 8. MIA PAŠKALJ - KNIN
|
|
- 9. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 10. SARA TUCAKOVIĆ - KNIN
|
|
- 11. TIA SMOLČIĆ - TUŠKANAC
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
- 1. ANDREA RENJE - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. HANA ČUGELJ - NEVERA
|
|
- 3. IVA GAŠPAR - KNIN
|
|
- 4. IVONA ŽABIĆ - KNIN
|
|
- 5. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 6. KARMEN ŠURIJA - OKIT
|
|
- 7. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
|
|
- 8. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
|
|
- 9. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
|
- 10. MAGDA JEDRIŠKO - Delnice
|
|
- 11. MARIJA TUCAKOVIĆ - KNIN
|
|
- 12. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 13. NIKA KRPOTIĆ - Primorje
|
|
- 14. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 15. NORA JUKIĆ - OKIT
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
- 1. ALESSIA BRDOVČAK - NO KACHI
|
|
- 2. CHELSEA GREGOROVIĆ - NO KACHI
|
|
- 3. ENA DŽEBO - KRK CROATIA
|
|
- 4. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
|
|
- 5. KORINA KLARIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 6. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 7. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
|
|
- 8. PAULA NJEGOVEC - Mladost
|
|
- 9. PETRA MILIČEVIĆ - KNIN
|
|
- 10. TARA LESJAK - Međimurje
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
- 1. ANA MARIJAN - NEVERA
|
|
- 2. KATJA JURKOVIĆ - Primorje
|
|
- 3. LAURA PAVLIĆ - NEVERA
|
|
- 4. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
|
|
- 5. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 6. MELITA SMOLICA - TINJAN
|
|
- 7. NIKOL MODRIĆ - Primorje
|
|
- 8. SARA TADEJ - KOSTRENA
|
|
- 9. SARA TOMIĆ - BUSHIDO
|
|
- 10. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA
|
ML.KADETI EKIPNO
|
- 1. ADRIAN FAJFAR - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. K K LOTOS ZAGREB - LOTOS ZAGREB
|
|
- 3. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
|
|
- 4. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
|
|
- 5. KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB - TUŠKANAC
|
|
- 6. KK ZANSHIN SPLIT - KK Zanshin Split
|
|
- 7. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
|
|
- 8. ŠIBENIK 1066 - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
- 1. DEJAN MAČAR - Shotokan Kranj
|
|
- 2. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 3. IVAN UDOVIĆ - LAV
|
|
- 4. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
|
|
- 6. MARKO LEPOGLAVEC - Međimurje
|
|
- 7. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 8. MIHAEL EBERHART - KNIN
|
|
- 9. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
|
|
- 10. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
- 1. DARIAN BELIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 2. FILIP LONČAR - ZAMET
|
|
- 3. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
|
|
- 4. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 5. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 6. LEONARD GOLUBIĆ - Mladost
|
|
- 7. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
|
|
- 8. LUKA TIŠLJER - Mladost
|
|
- 9. LUKA TONI CIPRIĆ - NO KACHI
|
|
- 10. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
|
|
- 11. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA
|
|
- 12. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav
|
|
- 13. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 14. NOAH MILETIĆ - Kastav
|
|
- 15. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 16. TOMISLAV ŠTEFANAC - TAD RIJEKA
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
- 1. CHRIS MALČEC - Virovitica
|
|
- 2. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 3. DOMINIK ŠONJE - LOTOS ZAGREB
|
|
- 4. FRAN HOST - Kastav
|
|
- 5. LEON NEDIĆ - TUŠKANAC
|
|
- 6. VEDRAN ŠTEFULJ - Međimurje
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
|
- 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
|
|
- 3. IVAN KONFORTA - KNIN
|
|
- 4. KARLO GLAVOČEVIĆ - KNIN
|
|
- 5. MATIJA NASTESKI - TUŠKANAC
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
- 1. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF - TINJAN
|
|
- 2. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 3. MARTIN BOGAT - TUŠKANAC
|
|
- 4. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
- 1. FRANE KUKOČ - KK Zanshin Split
|
|
- 2. GORAN SERTIĆ - Kastav
|
|
- 3. IVAN HUZANIĆ - Mladost
|
|
- 4. KRISTIAN ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. LUKA OŽBOLT - Kastav
|
|
- 6. MILE MATIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 7. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
|
- 1. ANTON HOST - Kastav
|
|
- 2. BRUNO BRNJAKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 3. KARLO BJELOVUK - IPON ZAGREB
|
|
- 4. LEO ŽUŽA - Velebit
|
|
- 5. LEON BUHIĆ - OKIT
|
|
- 6. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 7. NIKOLA GONDI - Virovitica
|
ML.KADETKINJE EKIPNO
|
- 1. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
|
|
- 2. KK 10. DAN - KK 10. DAN
|
|
- 3. KK ZANSHIN SPLIT - KK Zanshin Split
|
|
- 4. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
|
|
- 5. RI CROATIA EKIPNO ML KADETKINJE - RI CROATIA
|
|
- 6. ŠIBENIK 1066 - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
- 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 3. DORA RAJNOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 4. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 5. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 6. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
|
|
- 7. IVA GAŠPAR - KNIN
|
|
- 8. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 9. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
|
|
- 10. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
|
- 11. LUCIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
|
|
- 12. LUCIJA PEROVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 13. MARIJA TUCAKOVIĆ - KNIN
|
|
- 14. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 15. NIKA BEŠLIJA - DALMACIJA
|
|
- 16. SAMANTA RADOVAN - TINJAN
|
|
- 17. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET
|
|
- 18. TIA SMOLČIĆ - TUŠKANAC
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
- 1. EMA MARČEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. EMA ŠEŠET - IVANEC
|
|
- 3. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. PETRA MILIČEVIĆ - KNIN
|
|
- 5. PETRA SOTOŠEK - NO KACHI
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
- 1. AURA RAHMANOVIC - NO KACHI
|
|
- 2. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
|
|
- 3. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
|
|
- 4. ELA COLARIĆ - IVANEC
|
|
- 5. ENA DELIĆ - NO KACHI
|
|
- 6. ENEA SUŠANJ - RI CROATIA
|
|
- 7. IVANA RADOŠ - KK Zanshin Split
|
|
- 8. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
|
|
- 9. MARA MATIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
|
|
- 10. NORA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 11. SARA TADEJ - KOSTRENA
|
|
- 12. SASHA IANACHI ĆOPIĆ - OKIT
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
- 1. DARJA ZORIĆ - Kastav
|
|
- 2. EMA GLAVAN - ZAMET
|
|
- 3. IVONA HORVAT - NO KACHI
|
|
- 4. MELISA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 5. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
|
|
- 6. ORŠULA DŽAJA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 7. TEA KREŠIĆ - RI CROATIA
|
|
- 8. TINA LUKAČIĆ - FOKUS
|
|
- 9. VERONIKA RAC - RI CROATIA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
- 1. ANAMARIJA LOJEN - KK 10. DAN
|
|
- 2. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
|
|
- 3. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
|
|
- 4. EMMA ZEJNIĆ - NO KACHI
|
|
- 5. IRRA ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 6. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 7. LAURA VLADUŠIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 8. MANUELA GRŽAC - TAD RIJEKA
|
|
- 9. MATEA MIHALJEVIĆ - NEVERA
|
|
- 10. MELANI MAGDIĆ - IVANEC
|
|
- 11. NIKA KAPETANOVIĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 12. SARA TOMIĆ - BUSHIDO
|
|
- 13. TAMARA BAOTIĆ - Mladost
|
KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
|
- 1. DOMINIK DŽAJKIĆ - FOKUS
|
|
- 2. DOMINIK MURKOVIĆ - Međimurje
|
|
- 3. LUKA SALIHOVIĆ - Međimurje
|
|
- 4. MILE MATIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
- 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 3. HRVOJE PATAFTA - Međimurje
|
|
- 4. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. MARTIN BOGAT - TUŠKANAC
|
|
- 6. MATEJ SARAJLIĆ - Shotokan Kranj
|
|
- 7. MATIJA NASTESKI - TUŠKANAC
|
|
- 8. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 9. ROKO DUMBOVIĆ - Tigar Sisak
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
|
- 1. DARIO SZEL - SAMOBOR
|
|
- 2. FRANE KUKOČ - KK Zanshin Split
|
|
- 3. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
|
|
- 4. KARLO SELAK - RI CROATIA
|
|
- 5. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
|
|
- 6. LUKA BASAR - Karlovac 1969
|
|
- 7. LUKA STOŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 8. MORIS TRBULIN - LAV
|
|
- 9. NARDO VLADIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 10. ZORAN UZELAC - KK Zanshin Split
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
|
- 1. ČIMŽAR ALEKS - Karate klub Šenčur
|
|
- 2. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
|
|
- 3. LOVRO ROZMAN - Međimurje
|
|
- 4. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 5. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 6. MIHAEL SIRC - Međimurje
|
|
- 7. VIKTOR FAGNJEN - Delta
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
|
- 1. BRUNO ČOVIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 2. DORIAN KALAJDŽIJA - Međimurje
|
|
- 3. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
|
|
- 4. LEON PENDIĆ - Delta
|
|
- 5. LOVRO LENAC - ZAMET
|
|
- 6. MATEO JAKOPANEC - Međimurje
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
|
- 1. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
|
|
- 2. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
- 1. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. IVANA RADOŠ - KK Zanshin Split
|
|
- 3. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. LANA LOLITA IVAKOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 5. LAURA RAJNOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 6. MARTINA VRBANAC - Kondura Sisak
|
|
- 7. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
|
|
- 8. TIA ŠKRLJAC - Tigar Sisak
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
- 1. ADRIANA ROSS - Kastav
|
|
- 2. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
|
|
- 3. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. KLARA JEDRIŠKO - Delnice
|
|
- 5. LANA LOZOVINA - DALMACIJA
|
|
- 6. LAURA VLADUŠIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 7. LUCIJA BUNJEVAC - Tigar Sisak
|
|
- 8. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 9. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
|
|
- 10. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
|
|
- 11. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
|
|
- 12. STELLA ĆUK - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 13. TINA GRKOVIĆ - DALMACIJA
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
|
- 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. JAKOV FEMBER - SAMOBOR
|
|
- 3. LUKA STOŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. NOA BELIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
|
- 1. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
|
|
- 2. NARDO VLADIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
- 1. BRUNO ČOVIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 2. DARIO SZEL - SAMOBOR
|
|
- 3. DORIAN KALAJDŽIJA - Međimurje
|
|
- 4. HRVOJE LUKAČIĆ - FOKUS
|
|
- 5. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
|
|
- 6. LEON PENDIĆ - Delta
|
|
- 7. LOVRO LENAC - ZAMET
|
|
- 8. PETAR JOSIĆ - KK Zanshin Split
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
|
- 1. FILIP RAMIĆ - ZAMET
|
|
- 2. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
|
|
- 3. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 4. ROKO ŠTIGLIĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 5. VIKTOR FAGNJEN - Delta
|
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
|
- 1. ANTE IVAKOVIC - DALMACIJA
|
|
- 2. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. IVAN POLIĆ - Delta
|
|
- 4. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (F6)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
|
- 1. ANAMARIA KRIVIČIĆ - Delta
|
|
- 2. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. JASNA JEDRIŠKO - Delnice
|
|
- 4. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. LANA LOLITA IVAKOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 6. LAURA RAJNOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
- 1. GABRIELA GOLIĆ - Delta
|
|
- 2. MAGDALENA ŠUFLAJ - SAMOBOR
|
|
- 3. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
|
|
- 4. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
|
- 1. LANA LOZOVINA - DALMACIJA
|
|
- 2. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 3. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
|
|
- 4. TINA GRKOVIĆ - DALMACIJA
|
Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
- 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. JOSIP UGRINA - DALMACIJA
|
|
- 3. PETAR JOSIĆ - KK Zanshin Split
|
Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
|
- 1. BRUNA CVITANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. EMA ŽIVČIĆ - RI CROATIA
|
|
- 3. PETRA BRLEČIĆ - IVANEC
|
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)
|
- 1. GORAN JOVANIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (G4)
|
- 1. BRUNA CVITANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
KATA (153)
Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
|
- 1. ALEKS MITROVIĆ - ISTRA
|
|
- 2. FRAN CRNOLATAC - Tigar Sisak
|
|
- 3. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)
|
Kata - Cicibani (6,7 g.) Open (K3)
|
- 1. ADRIAN SPLAIT - KK Grobničan
|
|
- 2. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kondura Sisak
|
Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
- 1. LANA BARUŠIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 2. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. SARA MEMIĆ - ZAMET
|
|
- 4. VIKTORIIA TROFIMOVA - FINIDA (POREČ)
|
Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)
|
- 1. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 2. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. SARA MEMIĆ - ZAMET
|
KATA-Mlađi učenici team
|
- 1. ANDREAS GLAVAŠ - Tigar Sisak
|
|
- 2. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE - KK Grobničan
|
Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
- 1. ADRIAN TKALAC - KK Grobničan
|
|
- 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
|
|
- 3. FRAN GRBELJA - ZAMET
|
|
- 4. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - ZAMET
|
|
- 5. GABRIEL PETROVIĆ - KK Grobničan
|
|
- 6. MAKSIMILIJAN MITROVIĆ - KK Grobničan
|
|
- 7. MATEJ TURK - Delta
|
|
- 8. ROKO GROŠETA - ISTRA
|
|
- 9. SADIKOVIĆ MUHAMMED - Karate klub Šenčur
|
|
- 10. TIN GLAVINIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 11. VITO JELENIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
- 1. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 2. FRAN GRBELJA - ZAMET
|
|
- 3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - ZAMET
|
|
- 4. GABRIEL ANĐELIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 5. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin
|
|
- 6. SADIKOVIĆ MUHAMMED - Karate klub Šenčur
|
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
- 1. ADELI SLIVAR - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 2. CINTYA RADOVAN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. DORA RUBINIĆ - ZAMET
|
|
- 4. IDA DUJAK - NOVIGRAD
|
|
- 5. KATE RADOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 6. LANA BRADARIĆ - NOVIGRAD
|
|
- 7. LANA FLEKAČ - Tigar Sisak
|
|
- 8. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 9. MARTA FUĆAK - KK Grobničan
|
|
- 10. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET
|
|
- 11. MONIKA MILUROVIĆ - KK Grobničan
|
|
- 12. NIKA VELIČIĆ - KK Grobničan
|
Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
- 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 2. KATE RADOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. LEA DUMIČIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 4. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
|
|
- 5. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 6. MIRELA MAKAREVIĆ - ZAMET
|
|
- 7. TAJANA LAKOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
KATA-Mlađe učenice team
|
- 1. MLAĐE UČENICE EKIPNO - ZAMET
|
|
- 2. MLAĐE UČENICE EKIPNO - Kondura Sisak
|
|
- 3. MLAĐE UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. MLAĐE UČENICE EKIPNO (2) - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. MLAĐE UČENICE EKIPNO KATE - KK Grobničan
|
Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
|
- 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
|
|
- 2. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 3. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
|
|
- 4. IVAN JOVIĆ - Velebit
|
|
- 5. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin
|
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
- 1. ALEXANDER ŽIGO - RAB-ENPI
|
|
- 2. IVANO TOMIČIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 3. MARO RENIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 4. NIKOLA MALIĆ - ZAMET
|
|
- 5. RAUL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 6. RIAN DUŠAN - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 7. TIJAN MAČAR - Shotokan Kranj
|
KATA-Učenice team
|
- 1. KATA TIM ŠI - ŠIBENIK
|
|
- 2. RAB- ENPI 1 - RAB-ENPI
|
|
- 3. UČENICE EKIPNO - ZAMET
|
|
- 4. UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. UČENICE TEAM - Tigar Sisak
|
Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
- 1. LARA PAHIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 2. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
|
|
- 3. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 4. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
|
|
- 5. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 6. TAJANA LAKOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
- 1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
|
|
- 2. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 3. EMA KEKO - RAB-ENPI
|
|
- 4. EMILI JURCAN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 6. NERA HABAZIN PENDE - RAB-ENPI
|
|
- 7. PETRA ČABRIJAN - Delta
|
|
- 8. REA MLACOVIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 9. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak
|
KATA-Ml.kadeti team
|
- 1. MLAĐI KADETI KONDURA - Kondura Sisak
|
|
- 2. RAB- ENPI 1 - RAB-ENPI
|
Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
- 1. ANDY TIN PATRK - Delta
|
|
- 2. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
|
|
- 3. DAVID TURK - Delta
|
|
- 4. DEJAN MAČAR - Shotokan Kranj
|
|
- 5. IAN ŠPELIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 6. IVAN BULJAN - BUSHIDO
|
|
- 7. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 8. LUKA KEKO - RAB-ENPI
|
|
- 9. RAUL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 10. SAVO ABDULAJ - Rajko Crnobrnja- Gligo
|
|
- 11. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
KATA-Mlađe kadetkinje team
|
- 1. ML. KADETKINJE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
|
Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
- 1. KLARA BALOG - Kondura Sisak
|
|
- 2. LANA ĐORDIĆ - Shihan
|
|
- 3. MARIJA GRAB - Rajko Crnobrnja- Gligo
|
|
- 4. MIA MIJATOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. MIKELA JURIČIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 6. PETRA ČABRIJAN - Delta
|
|
- 7. SARA HRVAĆANIN - ZAMET
|
|
- 8. TEA BULJAN - BUSHIDO
|
|
- 9. TONIA ŠKULIĆ - Velebit
|
|
- 10. VERONIKA VIŠNJIĆ - Velebit
|
Kata - Kadeti Open (K15)
|
- 1. ANTONIO MATUŠAN - RAB-ENPI
|
|
- 2. ČIMŽAR ALEKS - Karate klub Šenčur
|
|
- 3. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
|
|
- 4. IVAN BULJAN - BUSHIDO
|
|
- 5. JASMIN ĆATIĆ - NOVIGRAD
|
|
- 6. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
|
|
- 7. MIHAEL ZAHARIJA - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 8. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
- 1. BRUNA JUSUFHODŽIĆ - Shihan
|
|
- 2. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. LANA ĐORDIĆ - Shihan
|
|
- 5. MARIJA CVJETKOVIĆ - Tempo
|
|
- 6. MIKELA JURIČIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 7. MIRTA RUSTIA - ZAMET
|
|
- 8. TEA BULJAN - BUSHIDO
|
Kata - Juniori Open (K17)
|
- 1. ANDREAS GLAVAŠ - Tigar Sisak
|
|
- 2. ANTONIO ORLIĆ - Delta
|
|
- 3. DAMIR BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 4. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 5. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
|
|
- 6. MLADEN KNEŽEVIĆ - Rajko Crnobrnja- Gligo
|
Kata - Juniorke Open (K18)
|
- 1. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. MARIJA CVJETKOVIĆ - Tempo
|
|
- 3. UNA KENJALO - Rajko Crnobrnja- Gligo
|
Kata - Seniori Open (K19)
|
- 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. ANDREAS GLAVAŠ - Tigar Sisak
|
|
- 3. ANTONIO ORLIĆ - Delta
|
|
- 4. DAMIR BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 5. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 6. MARKO PALIAGA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 7. RUDOLF TIDLAČKA - Tempo
|
|
- 8. SAŠA OSTOJIĆ - ISTRA
|
|
- 9. VITO BALORDA - KRK CROATIA
|
Kata - Seniorke Open (K20)
|
- 1. SANJA IVANČEVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. SARA MALČEC - Virovitica
|
|
- 3. URSULA MARIA PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
Kata - Veterani Open (K21)
|
- 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. MARKO PALIAGA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. RUDOLF TIDLAČKA - Tempo
|
Kata - Veteranke Open (K22)
|
- 1. TAMARA LUBIANA - NOVIGRAD
|
|
- 2. URSULA MARIA PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
KATA-Učenici team
|
|