Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
22
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
298
0
IAN JAŠAREVIĆ (DELTA)
22
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
295
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
22
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
298
IAN JAŠAREVIĆ (DELTA)
295
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
316
VITO JELENIĆ (SENSEI)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
116
0
SADIKOVIĆ MUHAMMED (KKŠ)
287
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
11
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
23
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
298
0
IAN JAŠAREVIĆ (DELTA)
295
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
316
0
VITO JELENIĆ (SENSEI)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
287
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
11
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
23
0
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
295
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
11
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
212
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
11
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
23
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
560
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
23
0
ARIJAN BROZOVIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. DINO VUČKOVIĆ, LOTOS ZAGREB
3. FILIP CUCULIĆ, KK Grobničan
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969