Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
TEŽINE / UZRASTI
ML.KADETKINJE EKIPNO
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
533
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
554
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
533
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
597
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
533
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
101
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
554
DORA KRANJČEC (KA 1969)
597
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
448
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
594
SARA TADEJ (KOSTRE)
494
0
SASHA IANACHI ĆOPIĆ (OKIT)
108
0
ENEA SUŠANJ (CRO)
19
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
603
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
175
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
409
MARA MATIĆ (KK CENT)
101
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
554
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
597
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
594
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
494
0
SASHA IANACHI ĆOPIĆ (OKIT)
19
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
603
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
409
0
MARA MATIĆ (KK CENT)
101
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
597
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
19
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
603
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
101
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
19
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
494
SASHA IANACHI ĆOPIĆ (OKIT)
603
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
494
0
SASHA IANACHI ĆOPIĆ (OKIT)
Osvajači medalja
1. ELA COLARIĆ, IVANEC
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. SASHA IANACHI ĆOPIĆ, OKIT