Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
ML.KADETKINJE EKIPNO
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
178
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
58
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
178
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
264
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
58
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
105
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
178
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
514
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
264
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
96
0
MANUELA GRŽAC (TAD )
341
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
265
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
92
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
601
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
612
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
449
0
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
118
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
58
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
514
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
264
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
341
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
265
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
601
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
449
0
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
118
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
514
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
264
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
265
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
118
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
514
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
265
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
601
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
92
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
118
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
601
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. DOROTEA MRAKOVČIĆ, Kastav
3. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI