Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenici ekipno
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
438
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
25
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
549
0
TIJAN MAČAR (SHKRANJ)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
232
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
46
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
151
LUKA BOLF (CHMPRI)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
151
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. AMAR DŽEBO, KRK CROATIA
3. GABRIEL MALEŠ, KK Grobničan