Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
265
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
33
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
608
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
386
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
436
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
356
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
235
0
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
370
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
169
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
436
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
370
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
334
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
Dobitniki medalj
1. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
2. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE