Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
337
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
397
0
ZOE WATSON (NOKACHI)
397
0
ZOE WATSON (NOKACHI)
474
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
640
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
337
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
397
ZOE WATSON (NOKACHI)
474
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
164
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
476
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
173
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
484
PETRA DOGAN (MAXIVK)
595
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
640
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
397
0
ZOE WATSON (NOKACHI)
474
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
164
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
476
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
173
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
484
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
595
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
640
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
474
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
173
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
595
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
640
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
595
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
484
PETRA DOGAN (MAXIVK)
173
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
484
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANTONELA APATI, IVANEC
3. ZOE WATSON, NO KACHI
3. PETRA DOGAN, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
338
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
126
0
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
338
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
324
0
RAUL VEDRIŠ (KASTAV)
126
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
547
0
IVAN KRECULJ (DELTA)
256
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
341
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
324
0
RAUL VEDRIŠ (KASTAV)
126
0
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
256
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
341
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
324
0
RAUL VEDRIŠ (KASTAV)
256
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
341
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
547
0
IVAN KRECULJ (DELTA)
Medalists
1. RAUL VEDRIŠ, Kastav
2. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split
3. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
357
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
161
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
357
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
597
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
339
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
161
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
238
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
195
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
163
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
99
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
597
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
161
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
238
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
99
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
597
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
238
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
99
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
195
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
265
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
33
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
608
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
386
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
436
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
356
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
235
0
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
370
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
169
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
436
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
370
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
334
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
Medalists
1. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
2. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
300
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
344
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
457
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
566
0
DEJAN MAČAR (SHKRANJ)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
406
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
197
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
335
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
406
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
197
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
100
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
250
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
240
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
335
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
197
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
100
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
240
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
335
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
100
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
240
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
250
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
Medalists
1. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT