Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
247
0
FILIP KOKOTEC (KLENOVN)
329
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
329
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
146
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
247
0
FILIP KOKOTEC (KLENOVN)
358
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
513
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
187
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
542
0
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
293
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
329
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
358
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
187
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
293
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
358
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
187
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
293
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
513
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. JAKOB ĐEBRO, Virovitica
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split
3. IVAN OŽBOLT, Kastav
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
361
0
TONI MILIŠIĆ (OPATIJA)
294
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
36
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
361
0
TONI MILIŠIĆ (OPATIJA)
294
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
469
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
405
0
AMAR BAJRIĆ (NOKACHI)
352
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
64
NOA BAIUTTI (TIGAR)
36
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
294
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
352
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
64
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
36
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
352
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
64
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
405
0
AMAR BAJRIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
2. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. TONI MILIŠIĆ, OPATIJA
3. AMAR BAJRIĆ, NO KACHI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
340
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
658
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
605
0
FILIP KOVAČIĆ (GLOBUS)
658
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
129
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
340
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
188
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
23
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
359
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
328
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
658
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
129
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
23
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
359
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
129
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
23
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
359
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
188
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
Medalists
1. DAVID MARTIC, NO KACHI
2. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
3. LUKA TONI CIPRIĆ, NO KACHI
3. JAKOB ĐEBRO, Virovitica
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
357
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
161
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
357
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
597
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
339
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
161
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
238
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
195
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
163
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
99
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
597
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
161
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
238
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
99
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
597
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
238
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
99
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
195
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
265
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
33
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
608
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
386
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
436
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
356
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
235
0
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
370
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
169
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
436
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
370
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
334
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
Medalists
1. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
2. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
272
VERONIKA RAC (CRO)
272
0
VERONIKA RAC (CRO)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
633
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
488
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
ADRIANA ROSS (KASTAV)
272
VERONIKA RAC (CRO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
242
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
354
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
561
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
633
0
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
272
0
VERONIKA RAC (CRO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
561
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
354
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
Medalists
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. SARA ARSENIĆ, POSTOJNA
3. AURA RAHMANOVIC, NO KACHI
3. DARJA ZORIĆ, Kastav
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
355
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
592
0
SONJA RAJKO (SKKU)
355
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
231
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
592
SONJA RAJKO (SKKU)
634
0
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
243
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
106
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
231
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
592
0
SONJA RAJKO (SKKU)
634
0
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
106
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
231
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
106
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
634
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
Medalists
1. JASNA JEDRIŠKO, Delnice
2. IVA MICULINIĆ, KK Grobničan
3. SONJA RAJKO, SHOTOKAN UMAG
3. MIRTA LOVRIC, IPON ZAGREB
Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
560
0
AJDA TORKAR (SHKRANJ)
424
0
NATALI RADMILOVIĆ (SKKU)
560
0
AJDA TORKAR (SHKRANJ)
209
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
424
0
NATALI RADMILOVIĆ (SKKU)
499
0
LENA JANKOVIĆ (OPATIJA)
114
0
KAROLINA KRISTIĆ (SEKI)
498
0
LAMIA JUSUFAGIĆ (OPATIJA)
425
NATALI SLAVUJEVIĆ (SKKU)
209
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
424
0
NATALI RADMILOVIĆ (SKKU)
498
0
LAMIA JUSUFAGIĆ (OPATIJA)
425
0
NATALI SLAVUJEVIĆ (SKKU)
209
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
498
0
LAMIA JUSUFAGIĆ (OPATIJA)
425
0
NATALI SLAVUJEVIĆ (SKKU)
114
0
KAROLINA KRISTIĆ (SEKI)
Medalists
1. IRA URŠULA ŠVAGELJ, KK KIK
2. LAMIA JUSUFAGIĆ, OPATIJA
3. AJDA TORKAR, Shotokan Kranj
3. KAROLINA KRISTIĆ, SEKI SV. JERNEJ
Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
497
0
JOSIP BLAŽEVIĆ (OPATIJA)
577
0
ROKO MOGOROVIĆ (SENSEI)
577
0
ROKO MOGOROVIĆ (SENSEI)
442
0
IVAN ČAVIĆ (FIGHT)
518
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
497
0
JOSIP BLAŽEVIĆ (OPATIJA)
487
0
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
362
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
441
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
577
0
ROKO MOGOROVIĆ (SENSEI)
518
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
487
0
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
441
0
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
518
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
487
0
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
441
0
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
362
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
Medalists
1. FILIP ŽGELA, Max Ivankovo
2. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ROKO MOGOROVIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. DAVID VUČAK, OPATIJA
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
374
0
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
218
0
KIM KUKEC (KK KIK)
218
0
KIM KUKEC (KK KIK)
446
0
DORA TREMAC (KK KIK)
218
0
KIM KUKEC (KK KIK)
105
0
MARIJA ČULJAT BRDOVČAK (GROBNIK)
374
0
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
486
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
446
0
DORA TREMAC (KK KIK)
530
0
ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ (FINIDA)
353
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
212
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
528
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
360
TEA GROZDIĆ (OPATIJA)
380
0
LEONA PEIĆ (RAB-ENP)
524
0
LANA KADUM (FINIDA)
279
SARA MEMIĆ (ZAMET)
218
0
KIM KUKEC (KK KIK)
486
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
446
0
DORA TREMAC (KK KIK)
353
0
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
212
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
360
0
TEA GROZDIĆ (OPATIJA)
524
0
LANA KADUM (FINIDA)
279
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
486
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
446
0
DORA TREMAC (KK KIK)
212
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
524
0
LANA KADUM (FINIDA)
486
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
212
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
360
0
TEA GROZDIĆ (OPATIJA)
528
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
524
0
LANA KADUM (FINIDA)
528
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
Medalists
1. LARA ŽGELA, Max Ivankovo
2. PETRA VUKOVIĆ, KK KIK
3. KIM KUKEC, KK KIK
3. LANA KADUM, FINIDA (POREČ)