Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
203
0
IVANA ĆERIĆ (KBV )
479
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
479
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
147
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
203
0
IVANA ĆERIĆ (KBV )
479
NEVIA ZORIC (KASTAV)
147
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
73
PETRA BOBINAC (TIGAR)
569
MIA MURICA (NEVERA)
66
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
615
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
79
TEA BUINAC (TIGAR)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
479
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
147
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
73
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
569
0
MIA MURICA (NEVERA)
66
0
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
615
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
79
0
TEA BUINAC (TIGAR)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
147
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
569
0
MIA MURICA (NEVERA)
79
0
TEA BUINAC (TIGAR)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
569
0
MIA MURICA (NEVERA)
66
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
79
0
TEA BUINAC (TIGAR)
66
0
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. NICOL VRBAN, NEVERA
2. MIA MURICA, NEVERA
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TEA BUINAC, Tigar Sisak
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
263
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
263
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
468
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
602
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
314
FILIP KOMARAC (METAL)
44
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
201
0
ANŽE KERMC (KBV )
646
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
620
0
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
572
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
314
0
FILIP KOMARAC (METAL)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
646
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
201
0
ANŽE KERMC (KBV )
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. NOELL ŠIROKI, Virovitica
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
340
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
658
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
605
0
FILIP KOVAČIĆ (GLOBUS)
658
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
129
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
340
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
188
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
23
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
359
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
328
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
658
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
129
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
23
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
359
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
129
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
23
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
359
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
188
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
Medalists
1. DAVID MARTIC, NO KACHI
2. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
3. LUKA TONI CIPRIĆ, NO KACHI
3. JAKOB ĐEBRO, Virovitica
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
300
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
344
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
457
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
566
0
DEJAN MAČAR (SHKRANJ)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
198
0
AMADEJ BOŽIČ (KBV )
308
0
LEON PENDIĆ (KASTAV)
332
BLAŽ GRIL (PO)
308
0
LEON PENDIĆ (KASTAV)
332
0
BLAŽ GRIL (PO)
Medalists
1. LEON PENDIĆ, Kastav
2. BLAŽ GRIL, POSTOJNA
3. AMADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA
3. ----