Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
77
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
225
0
IRIJA ČEKO (TAD )
584
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
559
0
AJDA TORKAR (SHKRANJ)
77
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
584
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
Osvajači medalja
1. BRUNA BRIŠKI, Karlovac 1969
2. SARA STOJAKOVIĆ, Tigar Sisak
3. AJDA TORKAR, Shotokan Kranj
3. IRIJA ČEKO, TAD RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
643
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
643
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
372
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
573
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
594
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
643
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
220
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
LEO GAVRAN (CHMPRI)
617
TINO PANIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
573
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
643
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
617
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
398
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
2. ARIAN BROZOVIĆ, TAD RIJEKA
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
3. MATEO PRANJIĆ, NO KACHI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
49
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
226
0
MARKO RADOČAJ (DELNICE)
57
0
MARIN BRUSIĆ (KRK CRO)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
599
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
49
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
234
0
LEON HILAK (DELNICE)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
285
0
VITO RADELIĆ (VIROVTC)
219
0
ALAN DROFENIK (TAD )
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
378
0
FILIP ŠTIFANIĆ (TINJAN)
168
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
226
0
MARKO RADOČAJ (DELNICE)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
49
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
219
0
ALAN DROFENIK (TAD )
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
393
TONI DELIĆ (NOKACHI)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. MARIN VUĐAN, IVANEC
2. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan
3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
631
0
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
255
0
MIHAEL BORIĆ (KRK CRO)
631
0
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
652
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
255
MIHAEL BORIĆ (KRK CRO)
521
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
228
MAURO ČUTUL (TAD )
652
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
255
0
MIHAEL BORIĆ (KRK CRO)
521
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
228
0
MAURO ČUTUL (TAD )
652
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
228
0
MAURO ČUTUL (TAD )
521
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. MAURO ČUTUL, TAD RIJEKA
3. MIHAEL BORIĆ, KRK CROATIA
3. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
136
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
136
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
229
0
FANI ČEBUHAR (DELNICE)
588
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
289
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
136
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
321
0
MERI RUBINIĆ (METAL)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
139
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
223
GABI SKITARELIĆ (TAD )
473
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
588
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
136
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
223
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
656
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
2. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
3. ENI DAVIDOVIC, Kastav
3. AJLA BAJRIĆ, NO KACHI
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
438
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
25
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
549
0
TIJAN MAČAR (SHKRANJ)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
232
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
46
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
151
LUKA BOLF (CHMPRI)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
151
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. AMAR DŽEBO, KRK CROATIA
3. GABRIEL MALEŠ, KK Grobničan
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
367
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
564
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
367
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
299
0
NOA BAČIĆ (KASTAV)
367
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
564
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
543
0
ALAN SRDOČ (FINIDA)
630
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
299
NOA BAČIĆ (KASTAV)
491
0
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
233
0
AMEL TOPIĆ (TAD )
286
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
351
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
296
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
123
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
564
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
543
0
ALAN SRDOČ (FINIDA)
299
0
NOA BAČIĆ (KASTAV)
491
0
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
286
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
296
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
123
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
299
0
NOA BAČIĆ (KASTAV)
286
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
123
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
286
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
491
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
123
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
491
0
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
2. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
3. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
3. IVANO KONEVSKI, NO KACHI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
230
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
230
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
55
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
616
TIA KRIŽAIĆ (GLOBUS)
230
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
269
VERONIKA RAC (CRO)
178
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
121
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
322
TEA KREŠIĆ (CRO)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
616
0
TIA KRIŽAIĆ (GLOBUS)
230
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
322
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
369
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
Osvajači medalja
1. VERONIKA RAC, RI CROATIA
2. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
3. ANA MARIJAN, NEVERA
3. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066