Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenice -28
Kumite - Ml. učenice -32
Kumite - Ml. učenice -36
Kumite - Ml. učenice +36
Kumite - Ml. učenice -28
45
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
180
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
45
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
42
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
42
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. TINA OKOVIĆ, Mladost
2. DORA VALENTIĆ, Mladost
3. FANI GALA BAIUTTI, Tigar Sisak
3. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenice -32
197
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
179
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
197
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
179
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
78
0
MARIA KYRA BENČIĆ (TIGAR)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
179
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
78
0
MARIA KYRA BENČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
2. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. učenice -36
255
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
50
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
378
LUCIJA LAUŠ (DURDEVA)
255
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
378
0
LUCIJA LAUŠ (DURDEVA)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUCIJA LAUŠ, ĐURĐEVAC
3. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
3. ----
Kumite - Ml. učenice +36
361
0
ANA VUKSAN (JASTREB)
83
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
361
0
ANA VUKSAN (JASTREB)
74
0
TEA BUINAC (TIGAR)
83
PETRA BOBINAC (TIGAR)
432
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
49
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
74
0
TEA BUINAC (TIGAR)
83
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
432
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
49
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
74
0
TEA BUINAC (TIGAR)
432
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
49
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. TEA BUINAC, Tigar Sisak
2. TENA VURUŠIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ANA VUKSAN, JASTREB
3. MARTA ROŽANKOVIĆ, Tigar Sisak