Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -30
260
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
44
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
260
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
151
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
397
0
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
122
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
151
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
122
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
122
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
151
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
Medalists
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. LUKA BLAŽEVIĆ, KK Brckovljani
3. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. TIN SVINJARIĆ, Bregana
Kumite - Učenici -34
137
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
354
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
326
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
354
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
326
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
Medalists
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. NOELL ŠIROKI, Virovitica
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. ----
Kumite - Učenici -38
270
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
398
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
337
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
398
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
337
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
Medalists
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, KK Petrinja
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
Kumite - Učenici -42
377
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
377
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
267
0
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
383
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
383
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
383
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
2. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ, Slavonski Brod
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenici -46
208
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
396
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
395
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
396
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
395
0
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
Medalists
1. FRANJO JURIČIĆ, CROHERC
2. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. FRANKO VALENTIĆ, Mladost
3. ----
Kumite - Učenici +46
321
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
86
0
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
321
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
86
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
51
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
86
0
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
51
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
Medalists
1. MATEJ SUHINA, Mladost
2. TOMA BARBARIĆ, CROHERC
3. KALEB DUGANDŽIĆ, Tigar Sisak
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja