Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti OPEN
Kumite - Kadeti -52
62
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
62
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
304
0
SAŠA SLADOJEVIĆ (KK ST)
58
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
98
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
258
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
62
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
58
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
98
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
258
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
58
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
258
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
98
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Kadeti -57
274
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
419
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
350
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
274
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Kadeti -63
333
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
275
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
371
EUGEN ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
275
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
371
0
EUGEN ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
Osvajači medalja
1. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. EUGEN ČAUŠEVIĆ, KK Petrinja
3. LUKA RAJNOVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Kadeti -70
353
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
63
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
360
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
353
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
360
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
Osvajači medalja
1. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
2. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. BORNA OVANIN, Tigar Sisak
3. ----
Kumite - Kadeti +70
336
0
MARCEL GLAVICA (KARATE9)
61
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
2. MARCEL GLAVICA, KK Petrinja
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti OPEN
368
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
249
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
367
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
71
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
368
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
71
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
2. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
3. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066