Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje OPEN
Kumite - Kadetkinje -47
262
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
359
0
TONKA ZLODI (KKHZG)
Medalists
1. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TONKA ZLODI, Hercegovina-Zagreb
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje -54
34
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
59
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
279
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
57
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
59
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
279
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
Medalists
1. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
2. ANA MARIJA JUKICA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LARISA LUGOMER, KK KTC KRIŽEVCI
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kumite - Kadetkinje +54
446
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
347
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
347
LUCIJA HODAK (JASTREB)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
446
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
316
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
299
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
347
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
316
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak
3. NINA LUKENDA, BUSHIDO
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Kadetkinje OPEN
254
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
317
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
254
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
280
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
447
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
447
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
447
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
280
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
Medalists
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANA MARIJA JUKICA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066