Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenici (S)
Kata - Učenici (N)
Kata - Učenici (S)
235
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
235
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
134
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
183
0
MATEO FODER (IVANEC)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
113
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
113
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
Medalists
1. LOVRO ERAK, Virovitica
2. ROKO VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. IVAN KUKIĆ, ALFA
Kata - Učenici (N)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
401
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
128
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
18
0
LEO OVANIN (TIGAR)
435
0
IVAN BLAŽEVIĆ (OPATIJA)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
401
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
36
0
FRAN HROMAČEK (BRCKO)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
22
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
438
0
TIN KORENIĆ (OPATIJA)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
422
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
142
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
18
0
LEO OVANIN (TIGAR)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
401
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
22
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
6
DAVID MAKAR (TIGAR)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
Medalists
1. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR
2. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. PATRIK PELD, SAMOBOR