Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi kadeti (S)
Kata - Mlađi kadeti (N)
Kata - Mlađi kadeti (S)
160
0
SWEN HORN (ČRNO)
130
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
160
0
SWEN HORN (ČRNO)
130
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
101
DINO HUIĆ (ALFA)
135
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
130
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
101
0
DINO HUIĆ (ALFA)
135
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
101
0
DINO HUIĆ (ALFA)
135
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. DINO HUIĆ, ALFA
2. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. SWEN HORN, ČRNOMELJ
3. LUKA LUČIĆ, SAMOBOR
Kata - Mlađi kadeti (N)
220
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
308
0
IVAN BRNARDIĆ (KK ST)
308
0
IVAN BRNARDIĆ (KK ST)
221
0
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
220
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
229
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
19
0
LEO OVANIN (TIGAR)
372
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
218
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
308
0
IVAN BRNARDIĆ (KK ST)
229
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
372
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
218
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
229
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
372
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
218
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
19
0
LEO OVANIN (TIGAR)
Medalists
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. KRISTIJAN GANZA, Tempo
3. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
3. LEON PAVKOVIĆ, Kondura Sisak